IUI od dárce, máte s tím zkušenosti?

elis1982
20. říj 2014

Ahoj snažilky i těhulky.Ráda bych věděla,jaká je šance otěhotnět inseminací od dárce,jaká je tam šance a zda s tím máte někdo zkušenosti.Byla jsem v pátek na první a v neděli hned na další a modlím se ať to vyjde.Díky za příspěvky a povzbuzení

ellisabetha
27. kvě 2016

@gufunka To nevím, to si musíš rozhodnout sama nebo se poraď s doktory. Nám taky hned říkali, že teda zkusíme rovnou IVF, ale já tenkrát chtěla nejdřív IUI zkusit a nakonec stejně skončíme u IVF. Ale zkusila jsem tom. V CARu jsme za dárce platili 790,- myslím, jinak nic jiného . Co se týče IVF, to ještě nevím kolik bude vše stát, začínám stimulovat až další cyklus, tzn. koncem června.

cokoladaaa
28. kvě 2016

@ellisabetha ahoj prosim te v jakým si CARu, ze za dárcovské spermie se platí jen 790kc - my vždycky platíme 2000kc

ellisabetha
28. kvě 2016

@cokoladaaa jsme v Caru Fn Olomouc. Není to soukromý CAr,tak možná proto.

gufunka
30. kvě 2016

@ellisabetha ahojky chci se zeptat máte jen špatný spermio.?Nebo måš i ty nějaký problém ☹

ellisabetha
31. kvě 2016

@gufunka Ahoj, já mám ještě problémy se štítnou žlázou, ale na to beru léky, takže by to moc vadit nemělo. Jinak bych měla být OK, ovulaci mám pravidelnou, MS taky, tak uvidíme, jak to dopadne příští měsíc.

gufunka
31. kvě 2016

Tak to držím pěsti 🙂 a děkuji

gufunka
17. zář 2016

@lenkas1982 ahojky chtěla bych se zeptat kolik folikul jsi měla

cokoladaaa
17. zář 2016

@gufunka nám se nakonec podařilo na 5./6. Pokus - dělali jsme dva v jednom cyklu IUI

gufunka
29. zář 2016

@cokoladaaa ahojky tak dnes màm za sebou 3 a v neděli 4 pokus tak už snad.Můžu se zeptat kolik folikul jsi měla? Jà teď poslední dobou jen jeden nwm čím to je sliznici 11mm prý krásnou a folik 25mm ale že to není problém hlavně že mám aspoň jeden děkuji za odpověđ🙂

cokoladaaa
29. zář 2016

@gufunka ja myslim ze jsem mela dva, ale nemyslím ze by to hrálo roli, držím palce