IVF 2019 (obnovená skupina)

johan7
11. čer 2019

Holky, co jste byly ve skupině autorky @nikinu, která nakonec celou skupinu v rámci svýho duševního klidu a štěstí celou smazala, ráda bych s Vámi zůstala v kontaktu, ale nepamatuju si všechny Vaše nicky, tak když budete chtít, můžem pokračovat třeba tady.
@karbouda
@evunkas
@kackaa91
@lucik253
@catchulinecka
@kkacca
@bambulka247

nazka
19. čer 2019

holky, snad se nebudete zlobit, ale zeptam se zkusenejsich za kamaradku. ta byla na 1. ivf a minuly patek ji zavedli dvoudenni embryjko, testovat ma za 14 dni, coz samozrejme nedodrzuje a testuje (negativni), dnes zacala lehce spinit a dr ji zvedl utrogestan. co myslite,jaka je sance, ze se povedlo? je po tomto vubec sance,ze se mohlo zdarit?

kackaa91
19. čer 2019

@johan7 já pořád stejně... Čekám na menstruaci. Všechno teď záleží na ni až přijde..

lucik253
19. čer 2019

@kackaa91 no kez by uz at vim a mam trochu klid 🙄

teachandlive
19. čer 2019

@nazka ahoj, ještě je brzo na testování 🙂 a prosím tě, kde ji zavedli dvoudenní embryo? Jsem myslela, že to už se snad ani nedělá a čeká se na 5. den?

kkacca
19. čer 2019

@teachandlive zavádí se 2denní pokud se vyvíjí špatně, je větší šance v děloze než v misce a nebo pokud někdo nechce platit za PK, ale to většinou už nikde moc nedělají no...)

nazka
19. čer 2019

@teachandlive v Praze na Brevnove byla. rekli ji,ze takhle ma lepsi sanci to emryjko. ona ma prave hrozne spatny vajicka. z celyho odberu se zachranilo jen to jedno..

nazka
19. čer 2019

@kkacca takze cim drive se zavede,tim je mensi sance na uspech?

johan7
autor
19. čer 2019

@evunkas No právě, že ne, nebyla jsem na sluníčku teď skoro vůbec...

kackaa91
19. čer 2019

@lucik253 neboj dočkás se... To tělo už je taky ze všeho zblbnute Lucinko😔

kkacca
19. čer 2019

@nazka ano, ale pokud embryolog vidí, že by to vajíčko do 5. dne nedošlo, zkusí ho zavést druhý den...

nazka
19. čer 2019

@kkacca to nevypada moc pozitivne pro ni, ze 😑

johan7
autor
19. čer 2019

@nazka Ahoj, já jsem začala krvácet hned den po transferu, pak jsem špinila a 6.den mi začalo krvácení (menstruace), ale je hodně holek, co špiní a patří to k uhnízdění embrya nebo prasknutí menší cévky nebo hematomu, co se může udělat a je to zcela v pořádku. V tuhle domu jí to stejně nikdo neřekne, z čeho to je. Mám to teď z čerstvé zkušenosti. Testovala jsem 10.den po transferu a byl negativní. Ať zkusí test opakovat později.

johan7
autor
19. čer 2019

@kackaa91 Tak snad dorazí brzy, ať se do toho můžeš pustit ❤️

kkacca
19. čer 2019

@nazka spíš ne, ale i zázraky se dějí a na test je ještě brzo, to tak po 5. denní kultivaci...

teachandlive
19. čer 2019

@kkacca aha, to jsem nevěděla, díky 🙂

teachandlive
19. čer 2019

@nazka no, moc pozitivní to není, ale pořád má lepší možnost než otěhotnět přirozeně. Je to prostě aspoň Šance.

kackaa91
19. čer 2019

@johan7 Johanko děkuji ti... Už aby to bylo. Už bych to chtěla mít za sebou 😊

johan7
autor
19. čer 2019

@kackaa91 To věřím, ale neboj, pak už to jde vše docela rychle 😉

kackaa91
19. čer 2019

@johan7 to jsem ráda že je to pak rychle... Johanko cca za jak dlouho po stimulaci je odběr vajíček???

johan7
autor
19. čer 2019

@kackaa91 To asi podle toho, jak Ti narostou, jak budou velké v den ultrazvuku, ale já byla 9.den na ultrazvuku a za dva dny jsem šla na odběr, už byly hezký, veliký.

kkacca
19. čer 2019

@kackaa91 cca těch 10 dni, ale jak kdo, podle utz..

evunkas
19. čer 2019

Udelala jsem si test a jsou tam dve carky,nemuzu tomu verit....

johan7
autor
19. čer 2019

@evunkas No nekeeee!!! Hohoo 😀👍🏻 ty jo, tak to je mazec! 😀 měla jsem tucha, že Ti to vyšlo. Moc držím palce, ať se tam prďola drží a všechno je v pořádku 🍀

kkacca
19. čer 2019

@evunkas Drzim palce, teď to teprve začne ;)

evunkas
19. čer 2019

@johan7 diky,porad tomu nemuzu verit...jeste jsem si rikala,udelam test dneska,at mam zitra klid a vim,na cem jsem a uz to neresim a oni se tam objevi dve carky....vim,je to jeden milnik z tisice,ale jsem v soku...

evunkas
19. čer 2019

@kkacca diky,uvidime,muj manzel,sportocni maniak,prohlasi,ze je to prvni vitezny mezicas😉

kackaa91
19. čer 2019

@evunkas paráda 😍 držím palce a přeji hodně štěstí ☺ 🍀

teachandlive
19. čer 2019

@evunkas gratulace nejvetsiiiiii!!!! 🙂

nazka
19. čer 2019

@teachandlive ona nema sanci ani otehotnet prirozene 😢

kackaa91
19. čer 2019

Holky to se tak dobře a krásně čte 😍přeji to tady z každé z nás ze srdíčka aby tu větu mohla taky napsat... // čárky. Ale dočkáme se všechny ❤️