IVF 2022 červenec-srpen. Podstupuje někdo?

lucylju1
10. črc 2022

Ahojky holky 🙂 je tu někdo kdo podstupuje v těchto měsících ivf ? 😊 Já jsem druhý den stimulace, tak mě napadlo založit skupinku, aby nám to utíkalo 😊♥️

lucylju1
autor
2. srp 2022

@martinakl Já ještě volala do car a ona že mám zkusit ještě Ascorutin a bojovat až do čtvrtka a pak se rozhodne

martinakl
2. srp 2022

@lucylju1 to zní rozumně.. tak pak dej vědět.

klarinet30
3. srp 2022

Ahoj holky, to jsem zase já, všem přeji moc a moc štěstí 🍀 Máme druhou fotečku, srdíčko nám bije ❤️ 6tt.🙏
Věřím, že se drobek bude držet a krásně nám poroste.
Byla to dlouhá cesta, ale stála za to 🙏🤍

berushe14
3. srp 2022

Holky, 6.den po ket🙏🙏🍀🍀

worena
10. srp 2022

@klarinet30 Moc gratuluji ❤️😍🍀🙏 Ať se broučkovi i tobě daří.

berushe14
10. srp 2022

@klarinet30 krasna zprava!!!👌❤️🙏🍀 nadeje je pro všechny❤️

worena
10. srp 2022

@martinakl No zrovna jsem tu psala že jsem nějaká mimo s toho...Takovej ten hnusnej strach...,😝🙃A jak se přibližuje termín..😅 Vlastně to budeme teprve nějak korigovat, protože akupunktura mi nějak rovná ms... Minulý měsíc přišla 19 den cyklu, teď ji čekám cca příští pondělí... Nevím.. Před akupunkturou jsem si dle ní mohla řídit hodinky ..A teď nemám ani takové ty svoje varovky, týden před jsem cítila břicho,prsa... Teď nic ,ani ten minulý měsíc nic ...

martinakl
10. srp 2022

@worena mně dneska dorazila ms po 24 dnech, obvykle bývá 30.. měla jsem v červenci covid, tak možná je to tím. Tak se nám to trochu urychlí a příští pátek jdu na první ultrazvuk. Jen jsme se báli, jestli se stihnou převézt embrya (měníme car). Ale včera dorazily na místo 🙂

martinakl
10. srp 2022

@berushe14 tak co, sílí? 🙂

berushe14
10. srp 2022

@martinakl nevím…vůbec netusim

martinakl
10. srp 2022

@berushe14 ahaa. Já od 6. dne testovala nejmíň jednou denně, někdy dvakrát :D

berushe14
10. srp 2022

@martinakl jo já taky a čárky moc nesilily tak jsem to kaslala… uvidím zitra

martinakl
10. srp 2022

@berushe14 ty moje taky nesilily, ale týrala jsem se dál 🙂 udělala jsi dobře. U nás nakonec dobrý a za pár dnů mu je 18m. Držím pěsti 🍀

anetttie
7. zář 2022

Ahoj holky já jsem byla na KET 30.8. Dávali 5ti denní embrijko s vyšetřením PGT. Dnes jsem dělala test a vůbec nic 😔. Asi je ještě brzy a nějaká šance tam je.

moon1988
7. zář 2022

@anetttie to jsi 6 den? To je jeste brzy.

anetttie
7. zář 2022

@moon1988 osmý

moon1988
7. zář 2022

@anetttie a jakou znacku testu mas?

anetttie
7. zář 2022

@moon1988 pepino

moon1988
8. zář 2022

@anetttie s touhle znackou nemam zkusenost. Ja testovala livsane.

anetttie
8. zář 2022

@moon1988 tu neznám zase já. Dělali mi to v přirozeném cyklu takže zítra by měla přijít menzes ale snad nedojde. Jen se necítím vůbec těhotně tak uvidím.

moon1988
8. zář 2022

@anetttie Drzim ti palce🙏🏻 na priznaky je brzy.

anetttie
8. zář 2022

@moon1988 děkuji moc 🍀

martinakl
8. zář 2022

Tak snad ..

anetttie
8. zář 2022

@martinakl ✊🍀

worena
8. zář 2022

@martinakl Dušík 👻 Ať sílí 🙏🍀❤️

martinakl
9. zář 2022

@worena děkuji, bylo to včera a teprve pátý den. Dneska trochu slabší. Ale je to prostě hrozně brzo, navíc už mám den zpoždění a jiný příznaky, tak snad.. 🙂

beatkaa91
12. zář 2022

Ahoj Holky,všechny vás tady zdravím 🤗 mám z ketu 2,5leteho chlapečka 🙏 Teď jsem se rozhodla s partnerem že zkusíme ještě štěstí a půjdeme do dalšího Ketu. Máme ještě čtyři 5denni embrya...
Beru 2x denně estrofem a 1x stacyl . Po celou dobu mam brát kyselinu listovou a vitamín D
.. Příští týden mám estrofem zvýšit na 3x1 tbl
19teho máme ultrazvuk a uvidí se kdy proběhne ket. Chci se zeptat je tady někdo na tom podobně?

worena
12. zář 2022

@martinakl Tak jak se daří? Doufám že vše v pořádku 🙏🍀❤️

worena
12. zář 2022

@beatkaa91 Ahojky,no u nás když dobře dopadnou testy,tak jdeme na KET říjen....🍀🙏 Zlobí mě imunita, teď se přidalo ještě vyšetření kvůli revma 🙈..Pro jistotu.. Že mě častěji bolí klouby jsem aktivní sportovec,tak raději všechny vyšetření... Zítra jdu na testy... Chodím na akupunkturu ještě a akorát to vyjde do konce září a pak když bude vše ok si půjdeme pro prďolku 🙏🙏🍀🍀❤️❤️ Kéž už to tentokrát vyjde... Dlouho se nám nedaří...A čím více se to blíží, tím hůř mi je.. Nechci dovolit strachu aby mě takhle ovládal ale jsou momenty kdy je to silnější než já 😅🤦

beatkaa91
13. zář 2022

@worena ahojky 😊 moc držím palce ať vám to vyjde a máte brzy u sebe prďolku. Jasně radši víc vyšetření bez by se mělo něco zanedbat například. Hele já jsem taky šíleně nervózní. Čím víc se blíží příští týden ultrazvuk tak jsem nervóznější... strach je přirozený,buď v klidu. Já se taky bojím,moc si přejí ještě jedno dítě. Tak snad se na nás usměje štěstí i po druhé 🙏🙏