• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

8. prosince 2008 
Ahoj holky

Gabul nebud smutna presne tak, ja jsem 12ty den po ET a ani menzes ani test. Musime se my holky podrzet, no co nam jineho zbyva.

A koupila jsem mamatest ten GS ruzovy a ani ho..o. Takze uz to beru tak ze asi nic. Ale porad doufam
11. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska jsme se dohodli že pujdme v prosinci na KET..muj dr je užasnej.

řekl - tak jedeme dál, neohlížet se - tohle je ruská ruleta pro optimisty!!!!! nemůžete to nijak ovlivnit !!!!

a halvu věšet a trápit se mi dovolil až po desátém pokusu.. :sunglasses:

prý je super, že mám 10 nanuků....to se jen tak nevidí...

takže kolem ježíška KET...a pak 14 dní Dovča - Řím a hory... :sunglasses:

jo a říkal že důvod toho že se to nepovedlo je - a to že to nebyly kvalitní embrya - protpže když je kvalitní - chytí se i ve vejcovodu, kde vůbec nejsou dobrý podmínky...takže howg.. :grinning:

a kvalitu nemůžeme ovlivnit nijak....ony můžou vypadat tři dny jako Ačková a po sedmi dnesch kaput...naopak ta která jsou nic moc se chatí a drží... :slight_smile:

takže do boje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem dnes byla v CARu a HCG 0 :frowning2: (ale to jsem věděla a tím mě teda nepřekvapili) Ale alespoň jedna dobrá zpráva - podle HP můžu na nativ už tento měsíc! :wink: Bude to podpořený nějakým Clo....bla,bla- nevím jak, tak vůbec nevím jak budu reagovat. No uvidíme.Takže jak Kapu říká DO BOJE!!!!!
12. lis 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přeji vám hodně štěstíčka do dalších pokusů a spousty kvalitních embrijek, ze kterých budou ta vytoužená miminka, mě se taky na dvě // zadařilo až pátým pokusem, takže bojujte :wink: :wink: :wink:
13. lis 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, já mám 4 neúspěchy za sebou, tak by to teda už mohlo klapnout :wink:
13. lis 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky - bsik - ja jsem byla taky v podstatě ráda, že jsem to zjistila už doma na testu, včera jsem se už u dr smála a nebrečela....ted hlavně klid a zvládneme to... :dizzy_face:

maci moc ti držím palečky at vše jde jak má!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
13. lis 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja taky nic ani menzes ani test. Tak nevim ale zitra jdu na krev a tam se vse uvidi. ale mam spatny pocit. Ale mam teprve prvni pokus a dve embria zamrazene. A jak to je na druhy pokus? za tri mesice to do mne znova zavedou? a to je vse? a platim neco?
13. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miska ahojky - neplatíš nic - KET je součást cyklu - jenpaltíš třeba PK a AH - a mužeš jít hned po další ms, proč čekat tři měsíce??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapunko no ja nevim, proc cekat, jsem slysela ze po trech mesicich znova, ale to bylo asi vse od zacatku. Ty jo tolik penez uz ted mi je z toho spatne. Stejne mi to pride nespravedlive, chceme mit deti,, nemuzeme a musime platit. a zdravotni pojisteni si platime a je nizka porodnost a takove zvasty. Ach jo. PK a Ah je? ty vase zkratky este tak neznam. Zitra jdu na krev tak uvidim. Vis ja bych sla hned ale co v praci tam to nepochopi. ze prijdu na mesic do prace pak zase dva tydny nemocenska a co pak, ach jo.
13. lis 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caf holky tak uz jsem k tomu dostala j menzes do prcic.Takze jsem z toho nanic
13. lis 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miska - po je prodloužená kultivace - embrya se nechávají před ET růst déle - a AH je asistovaný hatching - naříznutí obalu embrya aby se lépe uchytilo... :sunglasses:

vydrž - a pojištovny platí 3 cykly..není to moc ale aspon neco... :sunglasses:
13. lis 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a vis co proc mi teda nenechali ty embria rust dele ale hned je pchali?
13. lis 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to si musíš objednat zvlášt a připlatit si to - ale meli by ti to nabídnout...a myslím, že se to nedelá, když jich je málo, protože ve zkumavce spiš odejdou čím déle tam jsou nebo tak nejak... :sunglasses:
15. lis 2008 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endzi - kde jsi??? :frowning2:
15. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj kapunka moja :wink:

tu som, tu som :grinning:
len teraz v stredu som prisla domov na SK a nemam pristup k pocitacu moc...teraz okupujem otcov, takze ma za chviilocku asi vyrazi :wink:

ako sa mas moja? v decembri teda ideme na KETik? ja dufam ze to teda stiiham, ak nie tak az v januari :slight_smile:
snad si mi tie moje dva hrasky rozmrazia v poriadku a preziju to...ty sa mozes teskat, ze mozes mat veeela pokusov, tak samozrejme ze drzim palceky :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:
15. lis 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska :frowning2: tak aj ty si mala neg. testik? och joj...musime ist dalej, co ine nam ostava :unamused: :angry: drzkaj sa aj ty :zipper_mouth:
15. lis 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
endzi tak si to doma užívej a těš se na další pokus..a co kdyžtak znovu IVF - prostě to musí vyjít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vydržíme všechno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
15. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky - včera jsme byla jezdit na koni - no trochu me to při cvalu bolelo, ale super jsem si vyčistila hlavu!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcatkaaaa. Tak som sa z toho ako tak dostala. Ale je mi smutno kdyz vidim kazdu druhu babu s brichem :frowning2: Ale bola tu za mnou kamoska z Puchova tak sme to teda poriadne zapili. ale bude dobre musi. Snad :unamused:
17. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a taky že bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
18. lis 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievky moje ste tam nektera?
18. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miska ja jsem tady..ale už je pozdě ....tak zítzra odpo tu budu určitě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
19. lis 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :frowning2:
20. lis 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooo kapuuuuuuuuu, miskaaaaa, bsiiik....ako sa mate dievcence?

kapunka, no mne prave prisiel papier, ze ak dostanem MS do 6.12. tak stiham este KET v decembri, ak mi pride po 6.12. tak KET bude az v januaari (pretoze maju dovolenku od 23.12.-03.01.)...takze ja to vidim na januar, pretoze ja mam cyklus dlhsi, cca az 33.dnovy plus minus...a este k tomu po tychto hormonoch mi bude dalsia (teda ta decembrova MS) urcite meskat este viac :angry: :angry: a ty ako? stihas to uz asi v tom decembri, ze? no to je fajn, hihi :dizzy_face: :dizzy_face:

a vy ostatne holky, ako budete pokracovat? hm? drzim nam vsetkym palceky nanovo :dizzy_face: :dizzy_face:

macous, stazinka, ako sa mate tehulky? :grinning: :grinning: :dizzy_face:
21. lis 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Endzi!! no ja doufám že jo..jestli přijde ms v pohodě, tak KETko před štedrým dnem... a 29 hurá do Říma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Autem.. :slight_smile:
22. lis 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :angry:
24. lis 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozvenaa: halooooooo sa sa sa, halooooooo si si si, halooooo sa halooooo si......na kde je kto? :grinning:

kapunka, ako sa mas? :wink:
u nas tu nasnezilo, tak je tu pekny brajgel :wink:
26. lis 2008 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky - tak jsme tu zbyly dvě - co je u tebe nového????????????????????????? :sunglasses: tady trochu snezilo ale nic z toho,,to víš Praha :confounded:
29. lis 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kapunka :wink: no zostali sme len dve, to ano....ved nazov temy uz nie je aktuaaalny :wink:
ako sa mas? a ako si postuupila s KETom? uz vies nieco nove?? beries aj nejake lieciky? a tiez cakas na MS?

ja cakam, ale podla mna nepriide nacas, takze december neratam, ze bude KET!

inac mne zasa predpiisali Utrogestan a este k tomu Progynova tabletky (tie mam papkat....beru to zeny po menopauze :angry: ), ale ja to musim brat v kombinaacii s tym Utrogestanom...takze od prveho dna cyklu mam toto papat a Utrogestan vkladat! ale len v priipade, ze dostanem MS pred 06.12. :angry:

zatial teda pa....daj vediet co a ako :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
1. pro 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky - proč bereš utroš?? já čekám na MS 12tý den na UTZ a pak KET, uvidime - takže co založit novou tému?????????
2. pro 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek