IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

stazina
26. říj 2008

Holčiny, ahooooooj!
Omlouvám se , že zase píši až ted, je to se mnou a netem celkem složitý 😉
Takže včera volali, z 8 vajíček ,7 zralých, 6 oplodněných avyvíjejících se!! 🙂
Dnes opět volali, jedno vajíčko odešlo ☹ takže jich máme ještě 5, a vypadá to , že 3 lepší a dvě horší!
Zítra v 8:30 ET!!!!! Prý se domluvíme, co a jak , máme si rozmyslet, kolik jich chceme.
takže holčiny, nakonec by se naše téma mělo jmenovat IVF 27. října, že? 😀
ENdzi: Takže ty zítra v 10:30, ju?
A kapunka?

kapunka
autor
26. říj 2008

ahoj Stázi - no asi to státní svátek nebude 😀 😀 😀 😀 ale u mě je to pořád ve hře - bud zítra nebo 28. 😅 tak uvidím - mám volet kolem 9h. 😎

stázi být tebou tak si připlatím AH - přece jen to zvyšuje pravděpodobnost uchycení 😲

stazina
26. říj 2008

kapunko ,AH máme už zaplacený 😀 myslím, že je to dobré , takže jsme při tomhle neváhali a zaplatili! Tak uvidíme!!!

kapunka
autor
26. říj 2008

a víš teda kolik si necháš zavést? a z jakého důvodu vlastně jsi na IVF????/ jestli jsi to už psala promin/

stazina
26. říj 2008

dám si za vést dvě... teda pokud nás ještě doktor a embryoložka nepřemluví k něčemu jinému 😉
Ne, nepsla jsem tady důvod, proč podstupujem IVF. Vypadá to, že já jsem v pořádku, ale přítel je téměř neplodný...jiná cesta proto není 😒

kapunka
autor
26. říj 2008

aha..tak to je mi líto..ještě že to takhle jde, vid?? 😵

my jsme oba ok - jenom nemám vejcovod... 😠

stazina
26. říj 2008

To máš pravdu, ještě , že to jde takhle!! 😀
Musím jít, držím palečky na zítra!!!! 😉
Budu na vás obě myslet, papappa 🙂

kapunka
autor
26. říj 2008

papa myslím na tebe zítra taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i na Endzi 😎

endzi30
26. říj 2008

aj ja na vas myslim kocky neustale, stazinka, no super, 6 embryskov...uz len do bruska nech idu spinkat 😉
a vy mate obe este ten AH, tak mate ovela vacsie sance!! 🙂 🙂 😵
zajtra sa obe ozvite ako ste dopadli, ja tiez budem informovat! 😉 🤐 🤐

papaaaaa

kapunka
autor
26. říj 2008

papapapa myslím na vás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

stazina
26. říj 2008

A já tééééééééž 😀 😀 😀 držím palečky 😉

kapunka
autor
27. říj 2008

hoky kde ste???? tak mám dvě embryjka v bříšku - dnes 13:00 zatím pohoda . mám jen hodně pít a za 217 dní na kontrolu - Utrogestan zavádím první dnes večer... 😀 😀 😀 😀 dejte vědět jak jsme na tom??? 😅

endzi30
27. říj 2008

ahojte holky 😉

no tak ja mam vlozene jedno embrysko (A kvality)....z tych vsetkych 13 mi teda jedno vlozili, dalsie dve boli tiez A (teda len tie mozu zmrazit), ostatne boli B, C....co suu sice vhodne na vlozenie, ale nie na mrazenie...takze bohvie co s nimi spravia...ale je to velka skoda, ze takto 10 embryskov zostane len tak na ocot, ani vlozit, ani zamrazit ☹

och jo..co uz...skoda ze nie je viac tych mrazacikov 😒

stazinka a ty ako moja?

babulky, mne aj dr. povedala, ze vobec nemam lezat, ze mam robit vsetko ako doteraz, ze to vobec nezalezi na mne co budem robit, ale na embrysku, ci bude chciet zostat alebo nie .

kapunka a pytala som sa aj na to lietanie (som citala tvoju novu temu 😉 ), ale aj mna to zaujima, lebo presne takto o dva tyzdne chcem letiet domov (3-4hodiny = 2lety za den)....povedala ze mozem, ze to vobec na to nema vplyv, ze ked je embrysko silne tak zostane, ak nie, tak odide aj keby som tie dva tyzdne lezala s vylozenymi nohami.......ale ja si i tak myslim, ak by sme sa opytali 100 lekarov, tak kazdy povie inac...no tak ci tak, ja si idem kupit tu letenku, lebo som toho isteho naazoru ako Dr. 😉

zatial papaa...za par dni testujemeee 😉 aj ked mi moc do smiechu nie je 😠

kapunka
autor
27. říj 2008

no me ted pekne bolí břicho, snad to jsou ty střeva - mela jsme prej pekne zvetšený vajkečníky a proto ta zácpa. 😠

jinak já mám 10 zmrzliků 🙂

Endzi máš taky po utrogestanu pak bílej výtok - jako že se ty tabletky nevstřebají??

trochu nevím, jesti to zavadím dobře.. ☹

endzi30
28. říj 2008

kapunka tak to maaas fakt skvele ze 10 nanucikov maas 😉 😵 tvoje dve fazulky budu mat tooolko surodencov hihi 😉

co sa tyka brucha, mi ani nehovor, som staaale priiserne nafuuknuta, uz aj rano ked vstavem, zaapchu mam tiez, uz si ani nepamatam kedy som bola naposledy 😠 😠 😠 vcera pri ET mi doktorka nasla este dost foliikov, takze mam vela pit, tak mozno preto mame take brucho este, ja ti neviem + ta zacpa 😠 😠

a toho Utrogestanu sa neboj....je to uuuplne normalne s tym vyytokom...maaa to kazda 😀 treba len tie minivlozky nosit, lebo toho sajrajtu je dost 😉 tieto tabletky sa mozu pouzivat bud tak ako my, alebo sa daju aj papkat 🙂 ale pri papkani to zatazuje pecen! vobec nevadi ze to vytecie, tolko kolko treba sa vstrebe, zbytok ide von....takze ziadne strachy, zavaaadzas si ho tam DOBRE 😎

kapunka
autor
28. říj 2008

děkuju Endzi...tak to je v pohodě - měla jsme pocit, že vyteče úplně všechno 😲 😎

snažím se odpočívat - stejně jsempo tom utroši dost unavená - a pít taky musím hodně - protože jsem měla náběh na syndrom..takže dávám tak 3 litry denně - snad to stačí... 😉

dr. mi poradila na zacpu glycerinové čípky nebo vlákninu Psylium - zkus to u vás sehnat - neměl by to být problém 😅

endzi30
28. říj 2008

fuu...tak skusim nieco popyytat 😉

ja inac vobec nelezim, stale chodim po dome, varim, uz som aj prat dala...a za chvilku idem do skoly 😉

endzi30
28. říj 2008

samozrejme sa nenadrapujem s tazkymi vecami...ale urcite nemam cely den vylozene nozky, ved to ani dobre nemoze byt 😎

kapunka
autor
28. říj 2008

tak to ja taky pořád neležím - dneska je svátek - tak jsme doma a užíváme si to... 😀 jinak na sobě žádný změny nepozoruju 😝 😝 😝 😝

stazina
28. říj 2008

Ahoj těhulky!!! 😉
Tak jak se daří? Oběm vám moc gratuluju!
Já si nechala vložit dvě embryjka, ještě tři nám schovali do mrazáčku 😉
Břicho mě též pobolívá, zácpa je jasná věc a navíc mám holky výtok ,jak blázen, takže to léčím vším možným a doufám, že tím neublížím broučkům!
Celkem odpočívám - přítel mě nenechá nic dělat, ale já se cítím celkem dobře.
Holky, testím mám 11.11, kdypak vy? 😉
Moc se opatrujte , ju? Papa

kapunka
autor
28. říj 2008

ahoj Stázi - já mám přijít za 17 dní na kontrolu, takže to se ještě načekám.. 😠

nemáš ten výtok z utrogestanu? to je normální...

dneska mě docela dost bolí bříško jako před ms..to asi není dobrý, že jo 😖

endzi30
28. říj 2008

ahojte baby 😉

stazinka aj ja mam testovat 11.11. 😀 kapunka, ty preco tak neskoro? ale zevraj je lepsie tak neskoro, lebo po 14 dnoch to este nemusi byt 100%
a gratulujem k 3 mrazacikom 😵 😵 😵 😵 😵
aj ti povedali akej kvality ich zamrazili? vyssie si piisala, ze ti povedali, ze mas 3 silne a 2 trosku menej...takze 2 silne ti vlozili a ostatne zamrazili...to znamena, 1 silne a 2 trosku menej...ja len ze ci ti nepovedali presne ake ''znamky'' mali tie embryska na zmrazenie...lebo mne ich ostalo 13 (-1 co vlozili) a 2 silne zmrazili a ostatne neviem co s nimi porobia...len mna zaujima, ze ci tu v NL mrazia len uuplne silne a preco nie aj tie trosku slabsie(ja viem,ze po rozmrazeni budu este slabsie,alebo vobec nepreziju), ale aspon za pokus mohli tie ''B'' zmrazit 😠

takze ty domka oddychujes? to ja zasa nie, uz som dnes poprala, v skole bole 😉 (aj keby som nebola tehu, tak si nebudem vyciitat,ze som nelezala cele dni 😉 )

kapunka, ja ma coraz vacsie brucho...uz saliem z toho 😀 😠 😠 😠 a mna boli brucho kazdy den ako na menstruaciu (ja som momentalne v 30DC)..dost neskoro v porovnani s ostatnymi kockami...ale hlavne raano to ciiiitim ako na menzes...uz fakt len cakam, kedy uvidim krv ☹ 😒 😖

kapunka
autor
29. říj 2008

ENDZI A ŘEKLI TI, KDY PŘIJDE PŘÍPADNĚ MS?? 😠

endzi30
29. říj 2008

ahoj kapunka, nie nepovedali....mam proste volat o dva tyzdne ako mi dopadol test a ze v priipade ked v tomto casovom obdobi dojde k menstruacii, tak mam hned volat 😠

kapunka, ja mam stale tu zacpu, dnes som tak silno tlacila na zaachode (ak to mam narovinu povedat), ze sa bojim ci som to tym celym nedokaslala, myslim uhniezdovanie toho mojho hraasku...ved ten tlak a tak, co myslis?? ale zasa to by clovek cele 2 tyzdne nemohol vies co 😀

ale i tak sa bojim 😒

kapunka
autor
29. říj 2008

to ne to se neboj...ale ty čípky si kup, aspon trovhu zafungují...

mě zase furt bolí přicho jak před ms..tak se taky bojím ☹

kapunka
autor
29. říj 2008

taky mám furt větší břicho..ach jo...a piju dost.. 😠

endzi30
29. říj 2008

ja to iste kapunka...brucho ako sud, zapcha a pocity na menstruaaciu 😠

stazina
29. říj 2008

Ahoooooj!!!
Kapunko, já itrogestan neberu, takže nevím, proč ten vytok, ale někdo řííká, že to občas bývá ještě po punkci, tak nevím!
Endzi: Ano, dvě silná embryjka vložili a 1 silné a dvě slabé zamrazili...... já vím, nemusí se po rozmrazení vyvýjet, ale uvidíme. Pokud to nedopadne ted, necháme si rozmrazit všechny a kdyby všechny 3 vydržely rozmrazení, necháme si je vložit! 😉
Takže tobě jedno vložili, jen dvě zmrazili a ostatní pravděpodobně vyhodili? 😠
Endzi, a k té zacpě, neboj se , že je vytlačíš, já ted taky už tři dny nebyla , ale pořád jím jogurty a hodně piju...3,5l a dnes to povolilo a konečně jsem se .....
A holky, já myslím, že to je nbormální, že bolí bříško jako před MS, mě bolí spíš, jak kdyxž vaječníky, a píchá mě v břiše....
tak já nevím!!!

kapunka
autor
29. říj 2008

TAK HOKY MUSÍME DOUFAT, ŽE JE TO PROTO, ŽE SE TAM DRŽÍ ZUBY NEHTY 😎 😎 😎

Stázi a proč ti nedali utroš na udržení????? nebo máš něco jiného????

stazina
29. říj 2008

Kapunko, já mám agolutin....píchanej do zadku ...au au, ale ono to asi bude na stejné bázi, že?