IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

kapunka
autor
29. říj 2008

no to asi jo, ale ten utrogestan se zavádí takže je to nebolestivé - to jsi statečná teda... 😀

stazina
29. říj 2008

já nepíchám.....každé ráno mě píchá přítel 😀 😀 😀

stazina
29. říj 2008

a jde mu to, bolí mě to méně, než když mě to píchala sestřička!!! 😉 je rozený talent! 😀

kapunka
autor
29. říj 2008

tak to jo 😀 😀 😀 ty jsi mela taky PK a AH že jo?

stazina
29. říj 2008

Ano, měli jsem PK, AH, a ICSI

kapunka
autor
29. říj 2008

no tak to já jsme ji měla o den dýl..byla jsme na OPU 23.ráno a ET 27. ve 13h. 😎 to je divný, já mylsela, že to transferujou podle nějakých pravidel 😎

takže to znamená, že už jsou ty embryjka venku že jo? 😅

stazina
29. říj 2008

Taky nevím, jak to dělaj 😕
jak to myslíš, s tím, že to znamená , že jsou venku?

kapunka
autor
29. říj 2008

no z toho obalu, kterej se narušil ah? TED BY SE MĚLY ZAVRTÁVAT DO SLIZNICE.. 😎

stazina
29. říj 2008

Jojo, kapunko, měly by se zavrtávat 😀 ...já mám ale docela blbej pocit, že se to nepovedlo...nevím. , nějakej vnitřní pocit.....tak uvidíme, ale je to hrozný , že to budem vědět, až za takovou dobu, jestli to klaplo nebo ne!!! 😖
Kdepak je dneska Endzi? 😉
Jdu spinkat, dobrou noc 😉

endzi30
29. říj 2008

ja som tu kuriatka moje...... 😀 😀

baby ja sa tiez bojiiiim, ze z toho nic nebude....to su teda nervy 😠 😠

a staale som nafucanaaaaaa!!

a vy dve mate ovela vacsie sance, mate ten AH, to uz su urcite bambulky zahryzkaneee 😀 😀 😵 😵
joooj babule...este cca 10 dni cakania 😠 😎 tak nam drzim vsetkym palceky 🙂

stazina
30. říj 2008

endzi, to mi povídej, těch 10 dní bude nekonečných!!!!! 😠 Však já vám taky držím palečky, kočky!!! 😉
Holky, mám výtok ,asi se z toho zblázním, svědí to a bolí , jak čert!! 😠 Doufám, že to broučkům neublížííí!!Achjo!

endzi30
30. říj 2008

ahojte babulky!

tak ako sa citite dnes?? mate nejake priiznaky?
ja nic, len kazdy den pocity na mrsku, a tiez ked si vlozim ten Utrogestan, tak znova tie pocity 😖
Stazinka, teba namiesto Utrogestanu dalej pichajuu? teda manzel, ano...ale i tak...dalsie ihly 😠 😠 ale vyyysledok bude stat za to 😀 😉

dnes hlaaasim ze konecne po 6 dni sa mi troosku uvolnila zaapcha, ani neviete ako sa mi ulavilo 😠 😠 len duufam, ze toto nebolo vsetko a teraz dalsiich 6 dni nic nebude 😠 😠 😠 uz som ani rifle nemohla zazipsovat, aka som bola nafuuknuta.....doktorka dnes vravela, ze je to z toho Utrogestanu, treba vela pit a papkat napr. slivky 😉

kapunka
autor
31. říj 2008

ahoj - tak já mám dnes černej den...pocit na ms jako blázen, bolesti jako že zítra přijde a naprostá beznaděj, že se to nepovedlo.. 😨

včera jsme byli nakupovat a po pulhodině chození mě to břicho fakt bolelo.. 😢

jinak břicho už je menší, zácpa taky povolila, ale zase furt myslím na to že když se nedostaví ten syndrom, tak to není dobré znamení...teda spíš, když se dostaví tak je to dobré znamení.. 😖

endzi30
31. říj 2008

kapuuuuuuu, neblaaazni trdielko!

inac tie pocity na tu MS maju fakt skoro vsetky baby, uz zalezi len na embryskoch ci ju pustia alebo nie!
po vcerajsku aj mne konecne brucho splaslo a chodi sa mi uz lepsie! ale tiez ked dlhsie chodim, tak ma to este boli...ale to je asi normalne, nicoho sa nebojkaj 🤐 🤐 🤐

ja mam tie pocity na MS kazdulinky den po OPU!!! to asi preto lebo ja som v den OPU bola uz 26den cyklu, a naozaj keby si si prelistovala cele foorum, tak straaaasne vela bab malo pocity na MS a dokonca tie pocity mali aj vela krat potom (myslim v zaciatkoch tehu) 😉

este nemaame preco panikaaarit (ja trosku tiez siice-ale myslim ze je to ok, aj to treba) 😀 😀 😀

a aky syndrom mas na mysli?

kapunka
autor
31. říj 2008

ahoj dík za podporu...myslím ten hyperstimulační syndrom.. 😠

endzi30
31. říj 2008

kapunka aha...no ja si myslim, ze ten OHSS nas uz obisiel, ci? 😖 teda ja mam aspon u seba pocit, ze u mna uz nehrozi, brucho mi splaslo...tak...mmmm ktovie...ale ja uz neratam s OHSS 😀 😀 😀 😀

ale chapem co mas na mysli asi s tym OHSS...ze ked sa babo uchyti tak stupne ten OHSS? ak aaano, tak si idem rovno maslu hodit 😒

kapunka
autor
31. říj 2008

to takhle nejde říct, ale když se ten ohhs objevím tak je téměř jisté že jsi těhu..ale nemusí být...jenže mě samozřejmě napadá cokoli...co ty a bříško? bolí?? mě v něm jako píchá a tlačí... chvíli napravo chvíli nalevo... 😝

endzi30
31. říj 2008

kapunka mna ti nic neboli, sem tam vajecnik mozno, ale v brusku voobec nic.....vcera ako som bola prvy krat konecne na wecku po 6dnoch, tak odvtedy mi brusko splaskava a ani uz neboli....... 😒

inac ziadne ine priznaky nemam...len ten pocit na mrchu 😠

kapunka
autor
31. říj 2008

not oja pravě taky, to je to píchání a tak...i trochu záda a vůbec..asi to fakt nevydržím.. 😢 .co Stázi???

endzi30
31. říj 2008

kapuunka, este neplasme (aj ked plasime) 😠

ty si mala jedina z nas PK, budes aj neskor testovat? lebo tebe ukaze skor ako nam, tebe sa uz embryska zahryzkali, nam bud praave teraz alebo este trosku neskor 😒
no ja len, ze ci budes testovat pred krvickou? 😵

macous
31. říj 2008

Ahoj holky, jdu vás sem naskok podpořit, jsem zrovna ve stejném stádiu jako vy. ET jsem měla v úterý, tak mám ty pocity podobný, akorát mě břicho bolí celé a ne jako na mrchu, ale jako zvětšený vaječníky a taky od včerejška pochybuju o svém úspěchu. Držím vám palečky a jestli vám to neva, tak sem zase načuhnu, jak to s váma bojovnicema vypadá 😀 . Já už chodím do spousty témat, tak už toho času tolik nemám, přeji všem tady hodně štěstí 😉

endzi30
31. říj 2008

ahoj macous 😉 no jasneee, vitaj tu medzi nami stresmenkami 😀

no brusko ta zrejme boli este z OPU, teda ak si nemala PK........ved napis co a ako 😀 😀 kolko vajok bolo, kolko zmrazili, kolko vlozili, ci bola PK atd 😵 😵 sme zvedaveeee

a ty preco uz zuufas a myslis na neuspech...a prave po vcerajsku?? ved to si mala len druhy den po ET 😉

NO NO NO baby...este musime mysliet pozitiiivne!! (veeelice lahko sa to vravi, ale kona sa to tazko 😠 😠 )

kapunka
autor
31. říj 2008

maco - ahoj vítej tady - jsme rádi za každýho stejně postiženýho človíčka..tak dávej info jak ti je a tak - měla jsi v pohodě OPU i ET? a kolik jich máš??? 🙂
mě bolí taky všechno ale tak nejak na etapy... 🙂

Andzi - Stázi měla taky PK.. - já mám přijít na testy cca 17 dní po ET..nevím, jestli mám nervy na test doma.. 😝 určitě ne ještě tak týden.. ms by měla dorazit cca středa čtvrtek...doufám že nepřijde... 😢

macous
31. říj 2008

děkuji za přívítání, tak já to mám asi takhle:
1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 folíků,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko,lehčí OHSS, výsledek ET negativní, 6/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace)-HCG 0; 8/08- zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; KET č. 3 - 22/9 - jedna-poslední blastocysta-HCG 0. 2 IVF, start stimulace 12/10, 75 dílků Puregonu + Orgalutran, OPU 24/10, 13 folíků, 5 embrijek, ET 28/10 - 2 morulky (+3zmrzlinky,1nic moc) - spontání opdnění a PK

😀 😀 😀
¨no a po tom všem se mi těžko věří v úspěch, ale snažím se věřit 😉 jako každá z nás

endzi30
31. říj 2008

kapunka, nie stazi nemala PK...my sme mali OPU rovnako v piatok 24.10. a ET rovnako v pondelok 27.10., takze nemala PK 😉

macousku...no teda, to je ale obsah 😠 straaaasne ti drzim palceky aby ti to tentokrat vyslo moja... 😵 😵 😵

endzi30
31. říj 2008

a kapunka, no tak 17 dnii by som uurcite nevydrzala a hlavne ked ty si mala PK, tebe by uz teoreticky v nedelu pondelok mohol test ukaazat // 😀 😀 😀

macous
31. říj 2008

endzi - díky moc, taky vám všem palec držím, protože s kažkým neúspěchem se pak hůře a hůře věří v úspěch a to nikomu nepřeji. Nadruhou stranu jsme s manželem oba zdraví, tak je to otázka času než se nějaké embrijko chytne a bude mě chtít za mámu 😀

kapunka
autor
31. říj 2008

endzi - ja se toho dost bojím..ze tam bude jen / ☹

maco - a když to vlstně nekolikrtá nevyšlo - řekli ti důvod, nebo žádnej není???? 😢 jsi statečná... 😅

endzi30
31. říj 2008

kapunka, ja sa tiez hrozne bojim.....ale ja som pripravena aj na /, lebo ked fakt bude /, tak ma to tak duufam nezlozi...ako keby som ocakaavala // a neboli by tam...radsej takto...aj ked to mozno nie je dobre, ze som pesimistka jak hovado...ale inac mi to nejde ☹ ...ale iste v kuutiku duse duuufam a verim ze hraaasok je tam a nikam neodide 🙂 😅 😵 😵

macous...mas pravdu, musi to byt otazka casu...a urcite sa u teba nejake to embrysko zabydliii 😀 😀 😉

kapunka
autor
31. říj 2008

endzi co bříško ted? mě v nem občas zabolí jako před ms..sakra..