IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

endzi30
2. pro 2008

hihi...tak asi nova temicka by bodla 🙂

no ja nie som doktor, ze preco mi dali utros...ja som len na i-nete vyciitala, ze ked sa beru tie Progynova tabletky, tak treba aj utrogestan.....tym ti pripravia sliznicu maternice

Progynova (alebo Estrimax, Estrofem atd...)tabletky vlastne obsahuju zensky hormon estrogen, preto sa tieto tabletky predpisuju zenam v menopauze, alebo takym, co uz nemaju maternicu, alebo zenam s osteoporozou
V nasom pripade, teda ze mame maternicu, tak musi byt k tymto estrogenom predpisany aj nejaky progestogén, cize ten Utrogestan.
Co som tu uz pociitala na fore, tak v niektorych centrach davaju ten Utrogestan tusim 2-3 dni pred KET, v inych centrach nedavaju vobec nic, takze zalezi na ich postupoch...potom spravia UTZ ako sliznica maternice rastie a nasledne aj je ok prevedu KET!
Budem ti drzat palceky, aby MS dosla, ja tu moju vobec necakam, teda cakam, ale ona neprriiide 😠 takze to budem preziivat s tebou 😀 😀
Potom daj vediet, ak bude nova teemicka, nech ta dlho nehladam 😉
CMuk 😵

stazina
3. pro 2008

Aho j Holčiny moje,tak jak pak válčíte,??Moc na Vás myslím a doufám, že co nejdřív půjdetena KET a co nejdřív se budete radovat ze //!!! Moc vám to přeju, tak zatím , papapa

kapunka
autor
8. pro 2008

ahoj stázi - držím ti 🙂 palečky at je vše ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kapunka
autor
8. pro 2008

takže nová téma????? třeba mimisci 2009 ? zakládám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

kapunka
autor
8. pro 2008

tuto tému možno uzamknout..děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!