Ivf a píchání v pochvě a podbřišku. Máte zkušenost?

ivet96
16. srp 2023

Ahoj všem 🙂
Jsem po prvním embryotransferu a po par hodinách me neskutečně začalo píchal na pochve až v podbrisku, naprosto nesnesitelna bolest.
Tak se chci zeptat, jestli jste to některá zažila a jestli to znamená, ze by mohl byt pokus úspěšný nebo ne?
Dekuji všem za odpověď 🙂

linusha
16. srp 2023

@ivet96 může to být po transferu ale určitě ti toto nezaručí úspěšnost či neúspěšnost transferu. Embryo se musí v děloze uhnizdit a to není ihned po transferu.

wladimira
16. srp 2023

@ivet96 hatchujici embryjko se muže zavrtat i par hodin po transferu ale vedsinou to je 2-3 den po transferu ..hodte nohy hore a odpočívejte 🙏🏻

smajlinka
17. srp 2023

měla jsem to tak nějak podobně a transfer byl úspěšný 🙂

ivet96
autor
17. srp 2023

@smajlinka dekuju, tak snad 🙂 ještě se mi to pravé nestalo a teď se mi to stalo již podruhé a ta bolest je strašná

smajlinka
29. srp 2023

Tak jak to dopadlo? 😉
@ivet96

ivet96
autor
31. srp 2023

@smajlinka dělala jsem asi 7 testu, všechny pozitivní a stále silily a včera jsem byla na krvi, bylo mi sděleno, ze test je sice pozitivní, ale hodnoty hrozné nízké, asi kolem 70. Tak jsem z toho taková nesva, nervózní, zklamaná. Myslím si, ze jak jsem byla přesvědčena, ze se to povedlo, tak teď už nevím 🙂

ivet96
autor
31. srp 2023

@ivet96 příští týden jdu ještě na další krevní test, tak uvidím.
Cítím se docela pod psa, neskutečné me bolí prsa, bolí me v podbrisku (mnohem víc, než bych cítila před MS), chcilema mi je i na zvracení, tak nevím no. I pes se začal chovat jinak. On byl vždy mazlivej, ale teď je jak prisavka, nehne se ode me na krok, pořad si ke me leha, dokonce i někdy si položí hlavu na moje břicho, tak nevím 🙂