Píchání v podbřišku v těhotenství. Zkušenosti?

markule89
25. bře 2021

Dobrý večer holky, maminy.
Chci se Vás zeptat zda Vás v začátku těhotenství pichalo v podbřišku či i v dalších trimestrech. Jsem v 7tt+5 a k doktorce jdu až 7.4. Ještě ani nemám potvrzené srdíčko. Ale proč to píšu nebo proč se Vás ptám. Jsem znovu těhotná po 13 ti letech a úplně jsem z toho všeho vypadla. V létě loňského roku jsem zažila biochemické těhotenství, takže to odešlo s menstruaci. Mám totiž strach z toho pichani aby to neznamenalo něco špatného pro malé. Předem děkuji za Vaše odpovědi a vaše zkušenosti.

lilianapul30
25. bře 2021

Nemusíš se bát. Mně pichalo v podbřišku celé těhotenství 😊

markule89
autor
25. bře 2021

@lilianapul30 Tak to děkuju za uklidnění. Ono to není pořád, ale i tak má člověk strach.

lilianapul30
25. bře 2021

@markule89 to chápu. Když jsem byla těhotná s první dcerou tak to jsem chodila každý týden na gyndu abych se Ujistila jestli je vše v pohodě, doktorka ze mně e byla hotová 😄

markule89
autor
25. bře 2021

@lilianapul30 to já už bych tam byla dávno taky, tomu věř 😀ale ona má dovolenou. Byla jsem tam naposledy 10.3 no a díky té dovolené mě dala až na ten duben. Hrozný to čekání

carameels
25. bře 2021

Na začátku těhotenství jsem furt mamce psala, že mě píchá v podbřišku, jestli je to jako normální 😃 U doktorky bylo mimi vždycky v pořádku 🙏🏻 Takže myslím, že to je úplně standardní průběh. Teď mám necelé tři týdny do porodu a vrátilo se to! 😃

klokanka31
25. bře 2021

@markule89 Mě píchalo nejvíc asi od 8.měsíce 😊

danvitka
26. bře 2021

Mě píchalo na začátku hodně. Pak to ustalo, pak to ale nakonec nedopadlo. Ale myslím že určitě ne kvůli píchání 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru