IVF a transfer leden 2021. Je na tom někdo podobně?

koderly
19. led 2021

Zdravím, v lednu jsem podstoupila své 3. IVF (již mám dvě děti, obě z IVF), dnes mám dvě třídenní embrya a ve čtvrtek jdu na transfer🙂 Je tu někdo na tom podobně?

koderly
autor
26. únor 2021

@majili drzim palecky a cekam na informovani🙏☺️

karolkama
2. bře 2021

@majili tak to držím mooc palečky. Teď jsi nemusela stimulovat? Podle čeho oni se orientuji? Nebo jak zjisti, že proběhla ovulka? Ano, necháme to tak. Možna prirozeně.

majili
3. bře 2021

@karolkama stimulovat jsem nemusela. Jen se hlidalo, kdy probehne ovulace a byla jsem 12 DC a to mel folikul jen 11 mm, pak jsem byla 15 DC to mel jen 13 mm a 17 DC uz mel 20 mm a ovulace uz probihala dle krevnich testu, tak jsem ani nemusela pichat Ovittrele a vcera 23 DC mi zavadeli zmrzlacka naseho. Tak ted jen vydrzet. Aspon do 10. dne po transferu chci vydrzet a netestovat.

majili
12. bře 2021

@koderly
@karolkama
Holky tak to vyslo 😍🙆‍♀️ nemuzu tomu zatim skoro ani verit. Jsem 10. den po KET ❤

koderly
autor
12. bře 2021

@majili no krasna carka na 10. den!!!!👏👏👏 gratuluji moc!! kdy jdes na krev?

koderly
autor
12. bře 2021

@koderly Ja jdu 1.4. na 1. screening a ted jsem v 9+3tt...tak to budeme jen kousek od sebe😁 no tesim se tvuj vyvoj s miminkem👏 Ja ted budu 3 tydny v izolaci doma s covidem, takze mimco jsem fakt dlouho nevidela, odpadly mi vsechny naplanovane poradny🙈 ale v tom poslednim tydnz v breznu je mam vsechny najednou, tak to dozeneme...

majili
12. bře 2021

@koderly dekuju. Jsem z toho nadsena a zaroven se snazim to trochu klidnit, ze stat se muze cokoliv. Na krev jit nemusim, ale zrejme v pondeli nebo utery si necham udelat. Mam pribuznou v laboratori, tak to mam jednodussi 😊 Jinak do CAR jsme volala, dostala trochu zdrba, ze testuju driv, ale ultrazvuk mam na 31.3. 😊
Mas COVID? Prubeh dobry?

koderly
autor
12. bře 2021

@majili jj mame doma covid vsichni, nastesti temer bez priznaku🙏 nejhorsi je ta karantena, budu doma zavrena celkem 3 tydny, uz je to fakt hrabarna🙈 jeste dve male deti...jsme zavreni v byte...uff...Ale tak hlavne, ze nam nic neni🙏 A ty informuj a nenervovat se!😁 Ted muzou prijit takove stavy jako na ms, me to budilo i v noci ta bolest!! je to normalni😉 za par dni to prejde, cim dele budes od terminu ms...Beres kortikoidy na tu imunitu?

majili
12. bře 2021

@koderly tak to chapu, ze to musi byt na palici. My jsme v byte sice jen sami dva s pritelem, ale myslim, ze byt tady spolu 14 dni zavreni, tak jeden z nas urcite skonci v šaškecu 😂
Neberu nic nakonec, jen Utrogestan 4-0-4. Ptala jsem se na to, jestli to radeji nebrat neco kvuli protilatkam, ale bylo mi receno, ze ty protilatky mam pouze proti spermiim a proti embryu nemam, takze to neni potreba.
Dneska me trochu zacala pobolivavat bedra a trochu i jako MS krece, ale zatim nic dramatickyho.
Jen porad ten hlad se hlasi, co chvilka a kdyz se pak najim, tak se citim hrozne preplnena zase 😁
A prsa uz lehce citim z boku jako pred MS, ty jsem do dneska necitila, jako bych je ani nemela a to me vzdycky docela boli tak 5 dni nez to mam dostat.