IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

jaru30
13. kvě 2010

Mirabelko, jsem ráda, že jsem ti takhle mohla pomoct 😵 😵 😵 Jojo, už za chvíli si to naše osmibuněčný embryjko budeme moct poprvé pomazlit 😵 A ty se doufám za pár měsíců taky dočkáš!!! 🙂
Ale nemysli si, taky nejsem tak pozitivní, jak píšeš. Každej člověk má nějaké své trápení...i já. A každej den se Matýskovi omlouvám za to, že má tak vystresovanou mamku. Přeju si, aby se to na něm moc nepodepsalo.. 😔

petulev
autor
14. kvě 2010

Tak hlavně, aby se to všechno povedlo, nejhorší je totiž bezmoc 😒

My jsme museli říct předem, jestli budeme chtít prodlouženou kultivaci. Souhlasili jsme s tím, snad nám to taky k něčemu bude. Není to sice nejlevnější, ale zase to proti tomu ICSI není tak drahá položka. Kolik to stojí v Budějovicích?

Jaru a jak to, že jsi vystresovaná maminka? To kvůli svojí mamince? ☹

jaru30
14. kvě 2010

Ahojky,
Petul, jojo, kvůli mojí mamce. Když jí doktoři řekli, že jí zbejvá 7 až 12 měsíců života, neni se čemu divit ☹ Je tak mladá....
Nejhorší je bezmoc, nemůžeš jí nijak pomoct, už jen čekáš na konec ☹ Je těžký sledovat, jak každým dnem chřadne a hubne, je jí zle, bolí jí to. Neumim si představit, že tu za chvíli nebude, moje maminečka a nejlepší kámoška. Ani si to první vnouče pořádně neužije ☹ 😢

Co se týká té prodloužené kultivace, z hlavy nevím, my jí neměli, ale zkusim najít ten Arťáckej ceník....

petulev
autor
14. kvě 2010

Jaru, to je prostě strašný život a otřesný konec. Tak ani vlastně nevím, co Ti přát, jestli to, anebo to. Ty víš ☹
Ale tak znáš to, i doktoři se občas zmýlí a třeba si to vnouče ještě přece jen užije. Třeba pohled na to malé vzbudí zázrak - i takové situace se dějí. Hlavu vzhůru! 😉

mirabela
14. kvě 2010

Ahoj holky.

Jaru, to mě moc mrzí, s Tvou maminkou. Vůbec si to neumím představit, musí to být pro Tebe, pro ní i pro celou rodinu šílené. Tak se drž!!! (Proti tomu mi přijdou moje vlastní starosti s miminkem úplně podřadné. Já vždycky mám další cestu - třeba si adoptovat nebo se stát pěstouny nebo zkusit darovaná vajíčka - ale takovéhle onemocnění u maminky jsou skutečné starosti)

Ale abych začala i z veselejšího soudku: došla jsem si dnes ukončit neschopenku a od pondělí si beru dovolenou - pojedeme s manžílkem na pár dní do Mnichova. Zamluvili jsme hotýlek, podíváme se do přírody i na památky a už se moc těším. Oba rádi fotíme, tak mi to čekání určitě rychleji uteče. Doma to zatím utíká pomalu (ale už je aspoň pátek - za týden bych měla dostat mrchu, tak snad nedorazí. A do té doby stihnu určitě aspoň jeden testík 😉

jaru30
14. kvě 2010

Díky holky 😔 Já doufám, že až se Matýsek narodí, že jí vlije do žil energii a pochopí, že je třeba se nevzdávat a bojovat. Psychika dělá divy.....budu vděčná za každej den navíc.

Petul, hledala jsem ten ceník a bohužel nenašla. Všechno ostatní mám, i ten rozpis hormonální stimulky, ale ceník se někam zatoulal. Nenašla jsem ho ani na netu. Ale pokud si dobře pamatuju, bylo to do 5.000,-

Mirabelko, tiše závidím. To bude parádní vejlet!!!! hezky si to užijte a ať vyjde počásko! A kdy se chystáš testit? no jo, ale to se ani nedozvíme výsledek, když budeš pryč.....

kocina7
14. kvě 2010

tak holky týden čekání mám za sebou ještě jeden mě čeká. Včera jsem si byla koupit těhotenský test mamatest a příští týden asi v pátek si ho budu dělat tak doufám že dopadne podle našich představ. Byla bych moc štastná tak se snad zadaří. 🙂 Přeju všem jen to dobré at se věem zadaří v uspěchu miminek 🙂

sonka.77
15. kvě 2010

Ahoj holky! Koci, tak už máš týden za sebou? Teda to to letí! 🙂 Tak ať je z tebe těhulka. 🙂

Já jsem dneska po odběru, máme 11 vajíček. Jsem zvědavá, co mi zítra řeknou, jak na tom jsou.

clera
15. kvě 2010

ahoj, můžu se přidat do klubu 🙂 jsem v posteli s noťasem a můžu se všesele řadit do vašeho klubu 🙂

sonka.77
15. kvě 2010

Ahoj clero! Jsi taky po OPU? 🙂

clera
15. kvě 2010

dneska jsem vyzvedla dva sněhuláky z výchovy a zbytek je na mě 🙂 😀

sonka.77
15. kvě 2010

Jé, tak to držím palce. 🙂

clera
15. kvě 2010

děkuji, ty zatim čekáš na odběr nebo již jako já čekáš co s tebou příroda udělá 🙂 já jsem v posteli už 2 hodiny a mam pocit že mě to tu zabhubí 😀

tinockab
15. kvě 2010

Ahojte kočky... 😉 mužu se pridat k vam? Som 3. den po transferu(Pronatal Praha) a taky jenom lezim v posteli a nudim se. Omlouvam se za moji čestinu ale jsem ze Slovenska a 7 let už žiju v Čechach, no snažim se 😝 Ja musim ležet jeste aspon 5 dni,protože mam po stimulaci komplikace, mam hrozne nafoukle bricho,boli me a mohlo by se stat že se dostane do velikosti 7.mesice tehotenstvi,takže nebudu nic podcenovat a fakt jenom ležet. Jsem strasne nervozni a jsem zvedava jak to vsechno dopadne,ale tajne doufam že dobre. Videla jsem tady nejake fotky že holky testili 14 dni,neni to zbytečne?
Clera- držim palce at se ti tam poradne uhnizdej 🙂

clera
15. kvě 2010

ahojky, taky jsem byla dneska v pronatalu v Praze, ležení mě nebaví už co jsem s tim začala ale taky nebudu pokoušet osud a budu ležet

clera
15. kvě 2010

taky držim palečky 🙂 ať se mrňous ubytuje na celých 9 měsíců a vše dobře dopadne.

mirabela
15. kvě 2010

Ahoj holky, všechny moc zdravím.

Tinockab, tak to jsme byli na ET skoro nastejně, já jsem dnes 4.den po transferu. Tak ať Ti to utíká a brzo najdeš //. Kdy plánuješ testovat? Já chci první test zkusit v pondělí ráno (7. den po transferu), ale asi tam ještě nic nebude... Uvidíme. Jsem STRAŠLIVĚ netrpělivá a můj muž ze mě už roste 😅

Sonka, gratuluju k 11 vajíčkům, super. Tak ať se pěkně oplodní a můžou za pár dní k Tobě zpátky. A pak už nepouštět zpět!

Clera, držím pěsti (nechtělo by to trochu dobré zmrzliny do břicha, aby se sněhuláci cítili jako doma?) 🙂

Koci, máš můj obdiv, že vydržíš s testování čekat tak dlouho, klobouk dolů.

clera
15. kvě 2010

ahojky Mirabel 🙂 děkuji za podporu a i tobě přeji ať najdeš na testu ty vytoužené //. mám doporučeno testovat až někdy 2 června ale taky to určitě udělam dřív. jak ty se Mirabel cítíš mimo toho že jsi netrpělivá 😀

tinockab
15. kvě 2010

Mirabela- no chtěla bych to vydržet až do toho 28.5.,ale myslim že se mi to nepovede 🙂 udělam si test asi ve středu 19.5. (7.den po transferu 🙂
Zdá se mi divné že kdyby jsem nemela pozitivni test tak už nemam chodit do sanatoria na žádnou krev ani ultrazvuk(asi testum moc veri,nevim) Pak se mam ukázat až po 3.cyklu na KET

jaru30
15. kvě 2010

ahoj holky, i já držím pěsti! 🙂

mirabela
15. kvě 2010

Ahoj clera, jak se cítím, to je těžký 😉 Někdy jsem hrozně optimistická a říkám si, že to určitě vyšlo. Pobolívá mě břicho a vše šlo s OPU i vajíčky podle plánu. Tak proč by to nemělo vyjít právě nám, ne? A za 5 minut si říkám, že to určitě nevyšlo, že mi budeme mít smůlu furt. Snažíme se 2,5 roku a určitě se v tom ještě budeme koupat dlouho... Takže když to shrnu, cítím se jako na houpačce.
Testovat 2.června? To by mi čekáním slezly vlasy 😠

Jaru, teď jsem četla, jak jsi při narkóze při OPU utíkala z operačního sálu. Ty jsi divoška 😀 Jak je? A co dělá Matýsek?

Tinockab, to jsem ráda, že mám spojence na 7.den po ET. Musíme si pak napsat, jak to dopadlo. Jak se jinak cítíš?

jaru30
15. kvě 2010

Mirabelko, s dvojčátkama skutečně můžeš testit dřív 🙂 Ten 7.den už by se mohl ukázat "duch". Budu na tebe myslet a těšit se na radostnou zprávu (teda, až se vrátíš z toho výletu). Buď optimistická, musí to vyjít, kurňa!!!!

Matýsek mě vystrašil, předevčírem mi poprvé tak pekelně ztvrdlo břicho a začlo bolet, že jsem myslela, že už to snad na mě jde 😅 Ale po pár minutách to přešlo, ufff.
V noci už se nevyspím. Každej pohyb a otočení mě probudí. Jak už je mrňous těžkej, tak to břicho táhne a bolí. Navíc, několikrát za noc chodim čurat, čímž Matýska vzbudim. Takže pak ležím a čekám další půl hoďku, než přestane kopat, abych zase mohla usnout. A jen co zaberu, tak za chvíli zase vstávačka na další čurání 😀 Počkej, to tě taky čeká 🙂
Ale jinak je to v cajku, v úterý jdeme na první monitor, tak jsem zvědavá 🙂

A jakpak se máš ty s dvojčátkama? copak jste dneska tvořili? my byli na chatě u skoro-tchýně a jsme zmrzlí jak sobolí trus. Takže si jdeme dát horkou vanu a pak zase nakouknu 🙂

tinockab
15. kvě 2010

Mirabela - určite si pak napišem 🙂 Jinak se cejtim docela dobre,obcas me poboliva bricho,tak snad se nam to povede. My se taky snazime 2,5 roku a mam vic myslenek že to nevyslo,no snad se pletu 😒

rohlice
15. kvě 2010

Ahojík holky,můžu se k vám přidat? 😉 Jsem 9.den po ET 🙂 včera jsem si už zkoušela dělat testík-obdivuju všechny co dokážou vydržet těch 14 dní,já už plašila pomalu 5.den 🙂 -no a byl tam už duch-dostali jsme 2 embryjka,tak jen doufám,že vše dobře dopadne a budeme mít už konečně po 4 letech útrap 2 mimi najednou 🙂 ale zatím doufám jen tiše,nechci nic zakřiknout už 😒

kocina7
16. kvě 2010

Ahoj rohlice 🙂 já jsem 7 den po ET tak to máme skoro stejné. Tak to je užasný že tam byl malinkej duch to je moc dobré znamení.Taky jsme si nechali dát 2 embryjka a doufáme že se aspon jedno chytne což by bylo moc fajn.Já jdu 24 května na krev a na ultrazvuk tak uvidíme jestlise čekání vyplatilo.Já si budu dělat testík asi v pátek mám z toho obavu tak to nějak odaluji co to pujde protože se bojím že neuvidím to co si moc přeju. Tak se drž at duch jen a jen silí 😉

tinockab
16. kvě 2010

Ahojky holky 😉
Rohlice - Držim moc palce at ten duch jen a jen silí. Ja jsem taky chtela vydržet 14 dni ale určite se mi to nepovede. Udelam si test asi ve stredu (7.den po transferu) a doufam že se te mi tam ukažou // 🙂
Kocina - tebe moc obdivuju že vydržis takhle dlouho netestit,držim ti taky moc palečky at tam vidiš //. Prosim te kam chodiš do Caru, je mi fakt divne že ja už na zadnou krev ani ultrazvuk nemam chodit,kdyz nebudu mit pozitivny test 😕

kocina7
16. kvě 2010

Já chodím do Sanusu do Jihlavy. Holky ale asi to moc dobře nevypadá pač jsem začala špinit. Doktorka mi říkala že po těch gelech co si zavadím mohu mít hnedavý výtok a to se právě dnes stalo ale mám obavy že to nebude jen z toho gelu ☹ ☹ bolí mě břicho jako při MS no nevím jsem z toho špatná bojím se moc

carlin
16. kvě 2010

Ahoj holky, muzu se k Vam pridat ? Jeden specialni pozdrav kocine7, protoze jsem mela ET uplne ve stejny den - v pondeli 10.5.. Ze spineni si nic nedelej, jsou tady mraky tech, ktere spinily o 106 a nic to neznamenalo.
Testovat se zatim bojim, mela jsem doma posledni mamatest z davnych pokusu a ten jsem pouzila 3. den po ET ( no jo, nesmejte se mi 🙂, jeste odpoledne. Vysledek Vam ani nemusim rikat....
Ackoliv jsem vcera sla kolem lekarny asi 5 x, tak jsem si dalsi nekoupila, protoze by me to odsoudilo ke kazdodennimu testovani.
Takhle si porad hyckam nadeji, ze to snad vyslo.
Vsem Vam preji hezkou nedeli a nemyslete na to. HA HA HA. 🙂)

kocina7
16. kvě 2010

ahoj carlin ani nevíš jak jsi mě tímto potěšila i když myšlenky neůspěchu ve mě hlodají mám obavy. Taky mám doma mamatest a dělat si hobudu asi zítra asi to zkusím už zítra a uvídím i když je to možná brzo. Moc si přejem aby to vyšlo i nám a přeju to všem kdo je tady. 🙂

carlin
16. kvě 2010

Kocina : To asi kazda prozivame stejne - stridaji se okamziky nadeje a predstava miminka s chvilemi naproste beznadeje, kdyz si predstavime, ze bude ve vysledku jen jedna / na testu. Nezbyva, nez to vydrzet, co jineho nam taky zbyva. Ja budu testovat pozdeji, dokonce si myslim, ze to zkusim az 23.5., den pred odberem krve. Jinak se porad sleduju, ale nic jsem zatim nevysledovala 🙂, ted by pomohla asi jenom kristalova koule....