• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, centrum Sanus Hradec Králové. Máte zkušenost?

18. listopadu 2016 
@anettak teprve mě tam v září návštěva čeká :slight_smile:
16. srp 2016 v 07:25  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se k vám :slight_smile: První konzultace v Sanusu mě čeká 30.8. u MUDr. Šilhana. Je to moje úplně první návštěva CARu, tak ještě nevím, do čeho jdu.
16. srp 2016 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winter já taky nevím do čeho jdu, ale zatím na to nemyslím :sunglasses:
16. srp 2016 ve 20:24  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winter já také chodím k Šilhanovi a na mé první konzultaci jsem nebyla moc spokojena, radím ti zjisti si vše co potřebuješ na netu, já kdybych nevěděla už předem do čeho jdu a vše potřebné kolem a kolem tak bych z toho jeho rozhovoru nepochopila nic, cítila jsem se děsne odbytá :frowning2: ale ted uz v poho :slight_smile:
18. srp 2016 ve 20:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anettak Já tam vlastně jdu v první řadě kvůli hormonálnímu profilu, popřípadě dalším vyšetřením. Jinak vůbec nevím, jestli do IVF nakonec půjdeme. Rozhodnu se na základě vyšetření. Nerada bych, aby to byly vyhozené peníze za úplně zbytečné pokusy.
19. srp 2016 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winter u nás je IVF více míně hodně pravděpodobné pač u nás jsou špatné permíky :frowning2:
25. srp 2016 ve 12:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl někdo v Sanusu na nativním cyklu IVF nebo na cyklu s minimální stimulací?
17. lis 2016 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinka_nevesta já jezdím do Hradce Králové a začínám IVF s dlouhým protokolem :slight_smile:
17. lis 2016 v 15:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anettak díky, šlo mi přímo o ten nativ nebo minimální stimulaci...už ze sanusu mám 2,5 letou slečnu...chtěli bychom sourozence, ale všechny IVF už bohužel vyčerpaný
17. lis 2016 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinka_nevesta tak s tomto ja bohuzel nemam zadne zkusenosti:wink:
18. lis 2016 v 06:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek