IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
21. črc 2010

@petrita83 jj,já dnes šla před doktorkou,hned po vyšetření a jak jsem dojela domů,což mě zabralo asi 15 min,tak jsem letěla znova 😝

petrita83
21. črc 2010

@okcelok 😀 😀 😀 tak to znám..dneska už toho tady mám dost..už abych mohla jít dom..začli mě z toho sezení bolet záda 😠
Teď mi volali kamarádi ať přijedem o víkendu k nim na grilování, koupání,slunění, víření a šampáňo..to je teda prča..když z toho kromě toho masika nic nemůžu..zase budu vypadat jak exot 😀

pampeliska36
21. črc 2010

holky tak zitra uz jdu OPU... to taaaaaaaaaak utika!

petrita83
21. črc 2010

@pampeliska36 fakt jo?tak aspoň někomu 😀 a jdeš asi hned ráno, viď? tak budu moc držet palce, ať máš spoustu krásnej a zralejch vajíček a ať je pak hodně silnejch embryjek 😀

pampeliska36
21. črc 2010

@petrita83 jojo jdu na pul devatou, po desate budu mit prej po tom a pak jeste dve hodinky leharo tam u nich v pelechu... tak jsem zvedava, jaky tam maj periny.... doufam, ze neskrobi.... to nesnaaaaaaaaaaaasim 😀

petrita83
21. črc 2010

@pampeliska36 určitě neškrobí..já měla luxusní pelíšek...sranda byla, že to byla taková ta polohovací postel na všechny způsoby..radši nebudu řikat co tam ten můj všechno vytvářell..čekala jsem jen kdy mě tam sklapne jako sendvič 😀 😀 jo jo záviděl mi to 😀 ale doma je doma..

okcelok
21. črc 2010

@petrita83 však koupat se už můžeš,říkají týden bez koupání 🙂 ale taky bych si dala šáňo 😉

okcelok
21. črc 2010

@pampeliska36 hodně zarlých a kvalitních vajíček přeji 😀 😀

pampeliska36
21. črc 2010

@petrita83 😀 😀 😀 no nazdaaaaaar 🙂

pampeliska36
21. črc 2010

@okcelok dekuju. jsem sama zvedava

okcelok
21. črc 2010

@pampeliska36 a budeš podstupovat ivf nebo icsi?

pampeliska36
21. črc 2010

@okcelok ICSI

okcelok
21. črc 2010

@pampeliska36 tak to dobře dopadne 😀 musíme pořád věřit v zázraky 😀 😀

stazina1
21. črc 2010

Ahoj dievčatká 🙂

Mňa čaká OPU v piatok tak uvidíme..................vraj si mám vziať aj svačinku,no to už vidím,tá svačinka musí byť mega vzhľadom k tomu že ide so mnou aj moj šrotovník medvídek 🙂
Som z toho akási nervózna dnes to na mňa prišlo,doteraz som bola v pohode a dnes ......no hroza 🙂

okcelok
21. črc 2010

@stazina1 ahojky,svačinku si určitě vezmi,budeš mít hlad a žízeň,ale mě dali čaj a tatranku 🙂 vezla jsem si z domu kávu,jelikož bez ní nemůžu ráno fungovat a doma jsem ji vylila 😀 😀 😀 neboj se,napočítáš do tří a budeš spát jako nemluvně 😀

stazina1
21. črc 2010

@okcelok
Tak jo,dosť som z toho nervózna a ešte mi k tomu prišl návšteva na pár dní,tak už nech to máme za sebou,bolo by fajn ak by to vyšlo a ešte fajn by bolo ak by to vyšlo hned všetkým čo sú na tejto stránke 🙂 to by tu bolo radooooosti 🙂

okcelok
21. črc 2010

@stazina1 tak mít v tomto období návštěvu,tak to bych se určitě zbláznila!! 😝 já byla protivná tak moc,že mě manža kolikrát musel okřiknout,ať nevyšiluju 🙂 nejhorší je to čekání

tafy
21. črc 2010

@pampeliska36 - nooo, před OPU mi to taky strašně utíkalo 🙂) teď je to teda horší 🙂) zvlášť když je člověk doma. Pokud zrovna nedělám něco do práce, tak se strašně nudím 😖 a vono to pak neutíká 🙂 a držím pěstičky ať jich je co nejvíc a kvalitní 🙂
@stazina1 - ahoj 🙂) vůbec nemusíš být nervozní, já teda byla ......a strašně, ale nakonec jsem si říkala, že jsem teda být vůbec nemusela. Potkala jsem se tam i s fajn holkama, tak jsme i pokecaly.......a jak říkáš, kdyby nám to tady tak všem vyšlo.......jeeeee to by bylo tak skvělé!!

stazina1
21. črc 2010

@okcelok
No veď práve,je to taká mečakaná návšteva a čo mi iné ostáva len sa o ne nejako postarať, 🙂 no na druhú stranu a spoň sem tam nemyslím ta to čo ma čaká 🙂 ,zajtra chcú ist na kupalisko,fakt neviem či je to dobrý nápad ked v piatok idem na OPU ani neviem či možem íst na slniečko,či to neuškodí tým folikulom

holubice.petra
autor
21. črc 2010

@okcelok je dekuji takhle jsem ani nepremyslela jako myslenka to zni dobre ;o)
testovat ted nebudu nejdrive tak v nedeli az se s manzou vratime z kratke dovci :o)
jo jak pisete o tom ze porad litate tak ja si pripadam ze minimalne jednu tretinu prac.doby jsem taky na wc...domu z prace to mam 30minut a to uz tesne pred cilem musim slapnout na plyn jinsk bych si snad cvrkla, taky se snszim do sebe dostat co nejvice vody ale da to prace..chicht

okcelok
21. črc 2010

@stazina1 na koupání si můžěš vzít tampóny do vody,těhotná kamarádka je používá.No a na to sluníčko,já jsem se slunila a nic se nedělo,ale byla jsem vystavená sluníčku jen tak 4 hodky denně. 😀

stazina1
21. črc 2010

@tafy Holky,tak si predstavte všetky tehotné naraz,no to ny nám ten internet blikal od radosti 🙂 🙂

stazina1
21. črc 2010

@okcelok
Tiež myslím ono mi tých pár hodím na slniečku úplne stačí

okcelok
21. črc 2010

@holubice.petra v neděli už buděš 12 den po ET?To už by tam ta dálnice měla být vidět 😀 😀 😀
Zrovna jsem říkala tchýni,že zavolál do papíren a poprosím o slevu na toaleťák,protože WC je můj druhý domov 😝 ale jěště mě zbývají dve lahve a mám pro dnešek splněno na 120%

okcelok
21. črc 2010

@stazina1 to jo,v těchto vedrech 😎 😎 😎

stazina1
21. črc 2010

Dievčatá,musím končiť,tak zatial pa a veľa šťaštíčka 🙂

okcelok
21. črc 2010

@stazina1 Tobě taky 😀 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
21. črc 2010

@okcelok no v nedeli bych mela byt 12 den - nakonec mi delali jen iui nejak jsem nemela mrchu tak jsem nezacala stimulovat..ale zazrakem byli na ultrazvuku dve krasny vajucha....se mnou totiz neni nic jednoduche..nikdo to nechapal ani doktor...chicht no jsem zvedava;o)

okcelok
21. črc 2010

@holubice.petra no tak to se Ti tam podle mě už krásně zabydleli 😀 😀 já to asi testnu v sobotu ráno. Manžel chce počkat až na výsledky z krve,ale to asi nevydržím

trudy
21. črc 2010

@petrita83 jé tak to máme s tou postelí stejný zážitek - manžel mě taky vozil nahoru a dolu a zvedal mi nohy a pod. no prostě sranda. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru