• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@ankil to je škoda..ale jak píšeš, budete si teď užívat..a třeba to klapne..a když ne tak hurá na stimulku..já to měla taky tak..s tim těšenim..a řekla sem jí minule , že to je naposled(na dlouho) tak doufám, že poslouchala :grinning:
citlivější test jsem raději nekoupila..kdyby byl ten bílej jak sníh, tak z toho budu smutná.takhle si řikám je brzo, nebyl dost citlivej atd :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 bohužel neklapne, budeme mít dárce :rolling_eyes: i na IUI byly spermouši od dárce.........ale třeba na tom citlivějším by byl už krásnej duch :wink:
23. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil ty mě teda nahlodáváš :grinning: :grinning: ahaa..no tak to si budete jen mooc užívat :grinning: :grinning: jen toho pěkně využijte..protože pak to budete dost šidit :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jen buď silná a vydrž :grinning: :grinning: :grinning: i když je to těžké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co mariana75 neozvala se jak jí dopadla krev :confused:
23. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil taky na ní myslim..ale asi si dala relax.. :fearful: snad se k nám ještě přidá!!
No je to mooc těžké, zatím nejdělších 8dní..
23. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 počkej ty další dny budou ještě delší :grinning: jo a byla jsem v dm a koupila jsem si tu tyčinku banánovou, ale ještě jsem neměla ji odvahu otevřít protože jsem tam uhlédla ještě jinou vanilkovou a ta mi moooc chutná tak si nechci kazit chuť
23. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil no a já to tam nenašla..jak se to jmenuje? asi jsem slepá..ale koupila jsem si spoutu jinejch . mooc dobrejch :grinning: :grinning: a určitě taky zdravejch :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 je fakt že těch tyčinek je tam mraky :sunglasses: na té kterou by jste potřebovaly vy je nakrájenej banán a jsou tam 2 činky a je tam napsané das gesunde plus /ale to je na všech :grinning: :grinning: :grinning: / a pod tím fitness, mě ale zachutnala vanilková tyčinka se syrovátkou v hořké čokošce :grinning: mňam a dnes jsem si byla koupit druhou a vzala jsem si ji i karamel-macchiato tak si zítra zase smlsnu
23. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už jsem je raděj schovala do skříně :grinning: - pro jistotu !!!
23. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil ahaa, tak to sem tam zas juknu a pohledám tuhle dobrotku z NDR :grinning: to jsi ještě discilinovaná, mně jak něco zachutná jim to po tunách :grinning: a ne po jedný :grinning: je vidět , že mi disciplina vážně nic neřiká :grinning: stejně jako s těma testama..
ALe do drinků něpůjdeš viď?ten je váýně pro otrlce :grinning: já ho dala jednou a dost :grinning:
23. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 a ty jsi si koupila jaký :sweat_smile: , do drinků nepůjdu určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tyčinky já ráda :grinning:, co s testama ale spíš s těma drinkama, to ty jsi si jich nakoupila mraky nebo se pletu :grinning: ,ale já mám na vše čas, tak holky zkoušejte a já si pak vyberu to nejlepší protože půjde na ivf jako poslední :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil :grinning: :grinning: no jo to je fakt mi ti tady uděláme testovací králíky a ty si jen vybereš to zaručeně dobré :grinning: :grinning: ty máš teda kliku :grinning: :grinning: drinků mraky, test už jen jeden tak ho musim šetřit..ale láká mě ne že ne :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem pěkný propršený víkend!!!
24. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 gratuluju k 7 čtyřbuněčnym šikulům!!!i k těm menšim, třeba to i ty ještě doženou!každopádně super číslo a výborné vyhlídky :grinning:
24. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky ahojte... nasich 10 bojovniku se porad drzi a vyviji :slight_smile:
mame 7 ctyrbunecnych, 1 tribunecne a 2 dvoubunecne... takze super. vypada to na transfer v utery.
akorat me teda boli zaludek jak blazen. sice se nejak nezvetsuju (jako objemove pres bricho) ani nepribiram, ale radsi jsem si tam volala a zitra tam mam prijit, ze se na me pan doktor radsi podiva a mam hodne pit... coz teda delam.
24. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: , tedy poledne :grinning: :grinning:
@petrita83 a ke všemu jasnovidka :grinning: :grinning: :wink:
@pampeliska36 tak to je supeeeer, jen tak dál :dizzy_face:
24. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá.
Tak už máme po OPU.Z 8 vajíčok máme 7 oplodnených vajíčok tak dúfam,že sa budú vyvíjat aj nadalej :slight_smile:
24. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 tak to je paráda, jasně že budou, neboj :slight_smile: , dávali jste si ICSI
24. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil Dávali,vraj je to lepšie
24. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 tak to je krásný!ať se držej :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jo joo tobude lepší..když na tebe juknu, ale snad je to jen od toho OPU...tak a´t je ti líp!
24. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 super gratulace. krasa! :grinning:
24. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska mě bolí břicho jak před mrchou a po obědě jsem už začala špinit. :cry: :cry: :cry:
Už jsem to obrečela je to strašný, já tomu taaak věřila. :angry:
24. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy nebreš na ms je ještě brzy, kdy jsi měla ET 17. viď, třeba se tam prďousci zavrtávají :wink: , drž se
24. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy ahoja ...třeba to nic špatného neznamená...zkoušela sis dělat test??
24. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy přesně třeba se jen zavrtávají..ma taky pořád bolí břicho jak před mrchou..někdy víc někdy míň..taky z toho plašim..ale dokud to nepřekazí mrcha není nic ztraceno!
24. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil
@petrita83 Ahoj holky jste hodný, že na mě myslíte. ET jsem měla 17.7. a MS má přijít až příští sobotu. Test jsem ještě nezkoušela, mám strašný strach že mi potvrdí, že to nevyšlo, ale zítra ráno ho asi udělám. :confounded:
A co vy jak vám je?
24. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy no asi podobně jako tobě..taky mám strach, že to neklaplo..navíc mrcha má přijít už zítra...bojim,bojim...
24. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek