• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@petrita83 uf to jsem si oddechla :grinning:, že je to ještě v normě :grinning: :grinning:
@okcelok a nebo pozděj :angry: :grinning:
30. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil tak to by byla mrcha zmršená :angry: :angry:
30. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok to mě moc mrzí..je to fakt mrcha....ale příště už si určitě vezme dovču :grinning: ještě že máte toho šikovnýho ledňáčka :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 mě taky,ale nějak jsem s tím počítala už od té chvíle,kdy jsem věděla,v jakém stavu jsou(7 a 6 buněčná).Když si teď čtu o tom články tak opravdu nechápu,proč nám je vůbec dávali. :angry: Musím si na odpověď holt počkat až do 9.8 , kdy jdu na ultrazvuk. Jak se cítíš? :slight_smile:
30. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no výborně :grinning: teď jsem právě mluvila s mamkou, pořád mě lámala, že jsem nějáká jiná :grinning: :grinning: já nevěděla jak se vykrucovat.. :grinning: to je jasnovidka..
No fakt je to podivné , proč ti dali takové drobečky, když pak zamrazej blastocystu..ale na to se určitě poptáš, vi´d? :grinning: :grinning: tak 9.08.budu držet palce!!
30. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ono se říká,že mamky poznají i první sex na výrazu a na mluvě své dcery! :grinning: Určitě jsi se do telefonu tak blboučce uculovala,že?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 moje máma je úplně stejná, když jsem byla těhotná tak na mě koukla a "že nejsi těhotná", holt jsou to naše mámy a poznaj to :grinning: :grinning: .......a ty jdeš na kontrolu kdy?
@okcelok to je k nas....í , jsem zvědavá co ti řeknou
30. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak ještě že 1.sex už je za mnou :grinning: :grinning: počkej to nebylo po telefonu, to byloz očí do očí..no culila jsem se jak magooor...že se jí něco zdá..a ona na tom trvala, že už od pondělka jsem jiná,?chápete? :grinning:
30. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil až 19.08....je to stráášně daleko :cry:
30. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no tak to se nedivím, i já se teď blbě tlemím,když si tu situaci představím!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak měla obrovskou radost,co? :slight_smile:
@ankil jj,to je.Na mě mamka první sex poznala! :confused:
30. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky dneska uz na jednicku v levo krasnych 8 a v pravo 5 ...pak tam je jeste spoustu malych ale ty to nestihnou..sle i tech 13 velkych je celkem dobry pocet..chicht zitra jdu zase na Uz opu bude v pondeli nebo v utery dle zitrka :o)
30. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 chápu, mám to stejný :grinning: , až tak pozdě jo
30. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra dobrý počet? výborný :grinning: , pro Vás bude 13 určitě šťastná :wink:
30. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky začala jsem špinit..tak jsem z toho dooost :cry: :frowning2:
30. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to těhotné mívají,tak zavolej svému doktorovi a jdi hned tam!!Neboj,vše je ok,jen se pořádně zabydluje,asi staví stěnu,tak trošku práší! :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra tak to jsi taky prvotřídní slípka! :slight_smile: tak držím palečky na oplodnění co největšího počtu :wink: :wink:
30. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 neboj, odpočívej a hoď nožky nahoru a když tak brnkni dr
@okcelok kam ty na to chodíš :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil to mě naučil manžel a tchýně,jsou stejní! :slight_smile: Vzhledem k tomu,že se jmenuji Katka,tak máme doma miliony žlutých kačenek všech velikostí a tvarů. Tchýně má ráda oříšky,tak je veverka a má je taky všude no a manžel je druh sám o sobě.Přítel tchýně je mladší,proto je zajoch a když jdeme na badminton,tak máme zvířátkový team. No a proto jsem taková,i k lednáčkovi už promlouváme a říkáme si,co tam dělá.Např. tchýně se mě včera ptala,jestli je v mražáku na samotce anebo se druží s jinejma :grinning:
30. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jo jsem prvotridni slipka (skoro cele plato vajec..chicht) jen se trochu bojim aby byli vsechny kvalitni! bricho mam uz jak ve ctvrtem mesici uz me boli i kdyz jen sedim, jeste ze jsem dneska naposledy v praci a od zitrka volno...holky to ICSI nebo jak se to pise se plati pri OPU nabo az pri trans.?
30. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrita83 Neboj neboj! hlavne zadny stres! urcite je vse dobre!!!
30. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ICSI se platí až po transferu,dohromady se vším ostatním.
30. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok dekuji...ja jen pro info :o)
@petrita83 jak jsi na tom?moc na tebe cele odpoledne myslim...
30. črc 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra není zač :slight_smile: určitě budou oba dva v pořádku,taky jsem na ně myslela :wink:
30. črc 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jak je, myslím na tebe a držím palečky ať je vše ok
30. črc 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju moc za podporu..já vim, že si řikáte, že zase plašim..a nepletete se..fakt mě to doost překvapilo :confounded: hned jsem vyrzila do Caru..byla jsem teda jen u sestřičky, nebyala moc příjemná...ale poslala mě aspoň na krev,,ale výsledky budoi až v pondělí..tak že zase napětí :confounded: se snad picnu..Teď se snaýim doma hodně ležet a odpočívat a myslet pozitivně..ikdyž mě to odpoledne dist převálcovalo..ale už zase věřim, že to bude ok...jo a nakoupila jsem zase nějáký testíky..abych byla klidnější..ikdyž vim, že to nic neznamená...
30. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak vidíš,vše určitě je v pořádku a mimísek se opravdu jen víc zabydluje. :slight_smile: Tak nám pak ty dálnice hoď na nástěnku,ať máme pěkné pokoukáníčko! :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok Jo a vůbec neplašíš,je to naprosto normální,tak hezky odpočívej a povídej mu pohádky :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ta moje poslední odpověď byla samozřejmě Tobě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no já už jsem nástěnku udělala včera..jen jestli to nebylo předčasně..uvidíme v pondělí..každopádně to zas bude pěkně napínavej víkend..trochu se bojim..ale doufám, že je to jak řikáš..prostě si jen zvelebuje/í obydlí :grinning: :grinning: ...
A co plánuješ na víkend?my máme jet na chatu ke kamarádům..čekaj mimčo..tak snad bude u mě vše v pohodě abych z toho já byla v pohodě... :grinning: rozumí tomu někdo? :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek