IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

ankil
30. črc 2010

@petrita83 uf to jsem si oddechla 😀, že je to ještě v normě 😀 😀
@okcelok a nebo pozděj 😠 😀

okcelok
30. črc 2010

@ankil tak to by byla mrcha zmršená 😠 😠

petrita83
30. črc 2010

@okcelok to mě moc mrzí..je to fakt mrcha....ale příště už si určitě vezme dovču 😀 ještě že máte toho šikovnýho ledňáčka 😀 😀

okcelok
30. črc 2010

@petrita83 mě taky,ale nějak jsem s tím počítala už od té chvíle,kdy jsem věděla,v jakém stavu jsou(7 a 6 buněčná).Když si teď čtu o tom články tak opravdu nechápu,proč nám je vůbec dávali. 😠 Musím si na odpověď holt počkat až do 9.8 , kdy jdu na ultrazvuk. Jak se cítíš? 🙂

petrita83
30. črc 2010

@okcelok no výborně 😀 teď jsem právě mluvila s mamkou, pořád mě lámala, že jsem nějáká jiná 😀 😀 já nevěděla jak se vykrucovat.. 😀 to je jasnovidka..
No fakt je to podivné , proč ti dali takové drobečky, když pak zamrazej blastocystu..ale na to se určitě poptáš, vi´d? 😀 😀 tak 9.08.budu držet palce!!

okcelok
30. črc 2010

@petrita83 ono se říká,že mamky poznají i první sex na výrazu a na mluvě své dcery! 😀 Určitě jsi se do telefonu tak blboučce uculovala,že?! 😀 😀 😀 😀

ankil
30. črc 2010

@petrita83 moje máma je úplně stejná, když jsem byla těhotná tak na mě koukla a "že nejsi těhotná", holt jsou to naše mámy a poznaj to 😀 😀 .......a ty jdeš na kontrolu kdy?
@okcelok to je k nas....í , jsem zvědavá co ti řeknou

ankil
30. črc 2010

@okcelok 😀 😀 😀

petrita83
30. črc 2010

@okcelok tak ještě že 1.sex už je za mnou 😀 😀 počkej to nebylo po telefonu, to byloz očí do očí..no culila jsem se jak magooor...že se jí něco zdá..a ona na tom trvala, že už od pondělka jsem jiná,?chápete? 😀

petrita83
30. črc 2010

@ankil až 19.08....je to stráášně daleko 😢

okcelok
30. črc 2010

@petrita83 no tak to se nedivím, i já se teď blbě tlemím,když si tu situaci představím!!! 😀 😀 😀 😀 tak měla obrovskou radost,co? 🙂
@ankil jj,to je.Na mě mamka první sex poznala! 😕

holubice.petra
autor
30. črc 2010

Tak holky dneska uz na jednicku v levo krasnych 8 a v pravo 5 ...pak tam je jeste spoustu malych ale ty to nestihnou..sle i tech 13 velkych je celkem dobry pocet..chicht zitra jdu zase na Uz opu bude v pondeli nebo v utery dle zitrka :o)

ankil
30. črc 2010

@petrita83 chápu, mám to stejný 😀 , až tak pozdě jo

ankil
30. črc 2010

@holubice.petra dobrý počet? výborný 😀 , pro Vás bude 13 určitě šťastná 😉

petrita83
30. črc 2010

Holky začala jsem špinit..tak jsem z toho dooost 😢 ☹

okcelok
30. črc 2010

@petrita83 to těhotné mívají,tak zavolej svému doktorovi a jdi hned tam!!Neboj,vše je ok,jen se pořádně zabydluje,asi staví stěnu,tak trošku práší! 🙂

okcelok
30. črc 2010

@holubice.petra tak to jsi taky prvotřídní slípka! 🙂 tak držím palečky na oplodnění co největšího počtu 😉 😉

ankil
30. črc 2010

@petrita83 neboj, odpočívej a hoď nožky nahoru a když tak brnkni dr
@okcelok kam ty na to chodíš 😀 😀

okcelok
30. črc 2010

@ankil to mě naučil manžel a tchýně,jsou stejní! 🙂 Vzhledem k tomu,že se jmenuji Katka,tak máme doma miliony žlutých kačenek všech velikostí a tvarů. Tchýně má ráda oříšky,tak je veverka a má je taky všude no a manžel je druh sám o sobě.Přítel tchýně je mladší,proto je zajoch a když jdeme na badminton,tak máme zvířátkový team. No a proto jsem taková,i k lednáčkovi už promlouváme a říkáme si,co tam dělá.Např. tchýně se mě včera ptala,jestli je v mražáku na samotce anebo se druží s jinejma 😀

holubice.petra
autor
30. črc 2010

To jo jsem prvotridni slipka (skoro cele plato vajec..chicht) jen se trochu bojim aby byli vsechny kvalitni! bricho mam uz jak ve ctvrtem mesici uz me boli i kdyz jen sedim, jeste ze jsem dneska naposledy v praci a od zitrka volno...holky to ICSI nebo jak se to pise se plati pri OPU nabo az pri trans.?

holubice.petra
autor
30. črc 2010

@petrita83 Neboj neboj! hlavne zadny stres! urcite je vse dobre!!!

okcelok
30. črc 2010

@holubice.petra ICSI se platí až po transferu,dohromady se vším ostatním.

holubice.petra
autor
30. črc 2010

ok dekuji...ja jen pro info :o)
@petrita83 jak jsi na tom?moc na tebe cele odpoledne myslim...

okcelok
30. črc 2010

@holubice.petra není zač 🙂 určitě budou oba dva v pořádku,taky jsem na ně myslela 😉

ankil
30. črc 2010

@petrita83 jak je, myslím na tebe a držím palečky ať je vše ok

petrita83
30. črc 2010

Holky děkuju moc za podporu..já vim, že si řikáte, že zase plašim..a nepletete se..fakt mě to doost překvapilo 😖 hned jsem vyrzila do Caru..byla jsem teda jen u sestřičky, nebyala moc příjemná...ale poslala mě aspoň na krev,,ale výsledky budoi až v pondělí..tak že zase napětí 😖 se snad picnu..Teď se snaýim doma hodně ležet a odpočívat a myslet pozitivně..ikdyž mě to odpoledne dist převálcovalo..ale už zase věřim, že to bude ok...jo a nakoupila jsem zase nějáký testíky..abych byla klidnější..ikdyž vim, že to nic neznamená...

okcelok
30. črc 2010

@petrita83 tak vidíš,vše určitě je v pořádku a mimísek se opravdu jen víc zabydluje. 🙂 Tak nám pak ty dálnice hoď na nástěnku,ať máme pěkné pokoukáníčko! 🙂

okcelok
30. črc 2010

@okcelok Jo a vůbec neplašíš,je to naprosto normální,tak hezky odpočívej a povídej mu pohádky 🙂

okcelok
30. črc 2010

@petrita83 ta moje poslední odpověď byla samozřejmě Tobě... 😝 😝

petrita83
30. črc 2010

@okcelok no já už jsem nástěnku udělala včera..jen jestli to nebylo předčasně..uvidíme v pondělí..každopádně to zas bude pěkně napínavej víkend..trochu se bojim..ale doufám, že je to jak řikáš..prostě si jen zvelebuje/í obydlí 😀 😀 ...
A co plánuješ na víkend?my máme jet na chatu ke kamarádům..čekaj mimčo..tak snad bude u mě vše v pohodě abych z toho já byla v pohodě... 😀 rozumí tomu někdo? 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru