IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
2. srp 2010

@okcelok tak myslíš že je to ok?HCG se á každé 2-3dny zdojnásobovat..a 520 neni dvojnásobek... 😖 a těžko říct kolik je to dnes..

okcelok
2. srp 2010

@pampeliska36 to už je za chvíli,šíleně to letí!

pampeliska36
2. srp 2010

@okcelok no ani nemluv... no zdalo se mi, ze to leti do okamziku ET... ted se mi to zda nekonecne 😨 ale jen sem tam 🙂

petrita83
2. srp 2010

@okcelok no nemohla jsem nikam jet..řvala jsem jak želva...nakonec jsme se šli rozveselit do kina..pak to bylo o něco lepší..včera jsem zas měla veselou..a teď je to zas na novo...já sem teda hříčka..nemůžu mít nic normálně...hele nikdo tady neskáče..oba jsme nějáký rozhozený..nevíme na čem jsme..

okcelok
2. srp 2010

@petrita83 No já si myslím,že jo,ale hodnotám nerozumím.Tak se podívej na svoji chytrou tabulku,ta Ti to řekne.Ale pokud se na Tebe doktor ani nepodíval a řekl,že se nemusíš bát,tak už si konečně uvědom,že budete rodičové!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petrita83
2. srp 2010

@okcelok 😀 😀 😀 víš ak to je dokud nbeude 9měsíců úspěšně za náma neuvěřim..hlavně en 1.UTZ by mě uklidnil..uvidíme..zkus věřit že je to ok...

pampeliska36
2. srp 2010

@petrita83 souhlasim s
@okcelok nepodlehej panice! to bude urcite dobre 😉

okcelok
2. srp 2010

@pampeliska36 Když se člověk zaměstná,tak to letí rychle,ale když seš doma,tak na to pořád musíš myslet.Já osobně u ničeho dlouho nevydržela,nic mě nebavilo.

etra
2. srp 2010

@petrita83 Hmmm, neporadím...Ale veselá mysl, půl zdraví!!!! Pozitivní myšlení je základ!! Věř doktorům.

petrita83
2. srp 2010

@okcelok víš ak to je dokud nbeude 9měsíců úspěšně za náma neuvěřim..hlavně en 1.UTZ by mě uklidnil..uvidíme..zkusim věřit že je to ok...
nějak neumi psát....
Dnes jsme zůstali doma...jupijou

petrita83
2. srp 2010

@etra ale já vždycky mluvim jen se sestrama 😀 ale zkusim být pozitivní!!!!

okcelok
2. srp 2010

Pravda je ta,že od chvíle,kdy ženská zjistí,že je těhotná se začíná o mimiska bát a bojí se o něj až do konce svého života,takže začni veselit,protože takhle se budeme bát všechny mámy! 😉

pampeliska36
2. srp 2010

no jo no... presne tak!

zuzi.kol
2. srp 2010

Ahoj holky 🙂
Dlouho jsem tu nebyla,ale vidím,že tady se bojuje v plné polní 🙂 Všem držím co mám at to vyjde.

No já dneska začala píchat injekce....poprvé v životě sem zažila tří denní zpoždění ms. No byla sem vytočená až do nebes.Člověk na tu mrchu čeká a ona si snad někde pije kafíčko..to může až dalších devět měsíců 🙂 Na kontrolu jedu ve středu a pak ještě nevím.......

pampeliska36
2. srp 2010

@zuzi.kol 😀 to je vzdycky tak... kdyz to clovek ceka... mrcha je nekde na dovolene... ale hlavne, ze to klaple a vitej do nasi "plne polni" 😉

okcelok
2. srp 2010

@zuzi.kol přesně to stejné se stalo mě,měla jsem začít stimulovat a ona nikde!!!Tomu se říká zákon schválnosti. 😝 Ale hlavně,že se dostavila! 😉

zuzi.kol
2. srp 2010

@okcelok
@pampeliska36 holky to je jasný,hlavně že došla 🙂 No já ji mám pravidelnou a aji u prvního mimoděložního přišla jak měla u druhého teda ne,ale tam sem byla spokojená s pozitivním testem,i když to pak nedopadlo. No jinak mám taky nemocenskou, ne že bych se v práci natahala věcí,ale nechce se mi tam být. Já se doma nenudím ,takže mi to neva. Spíš je to fajn , už se nahlásily kámošky na návštěvy..páč jak člověk maká nemá moc času na kímošky,které pracujou na směny 🙂 Jo a sem srab,injekci sem si byla nechat píchnout na gyndě 🙂,ale zítra to bude muset zvládnout manža 🙂

lucavka
2. srp 2010

Ahojky holky.
Dočítám si novinky. Držte se. Čekám jestli dostanu nějaký nepříjemný telefon z práce ☹ . A odpočívám, starám se o manžela a zvěř a připravuju domácnost pro mimča. 😀 . Tak snad...
Mějte se

petrita83
2. srp 2010

@zuzi.kol ahoja, tak to je paráda, že už jsi taky začla...tak budu držet aplce a´t folíci krásně rostou...jo já taky neměla dílu si to píchat sama, píchal přítel 😀 nejšikovnější sestřička 😀 ale když nestíhal píchla jsem to sama..vlastně to neni tak hrozný..tak se neboj a drž se!

petrita83
2. srp 2010

@lucavka snad na tebe v práci tak nějak trochu zapomenou 😀 😀 jo chtělo by to metr a ustřihávat..ale ani tak to nebude rychleji utíkat 😖 tak pěkně připravuj...a určitě to vyjde 😀

petrita83
2. srp 2010

@okcelok 😀 😀 máš pravud...dobře to dopadne..pro nás všechny 😀

zuzi.kol
2. srp 2010

@petrita83 ahoj, zkoukla jsem testíky a moooc se mi líbí 🙂 u mě snasd budou folíci růst a budou i vajíčka. Minulé IVF bylo o ničem,takže ted jsem směsice pocitů 🙂 snad za to opravdu mohla má neléčená štítná žláza a nebo špatné dávkování při stimulce...to se brzo uvidí...

pampeliska36
2. srp 2010

@zuzi.kol a to ti nezjistili pri hormonalnim profilu, ze jsi mela spatne vysledky na stitnou zlazu? 😨

pampeliska36
2. srp 2010

@zuzi.kol ted to vyjde... musi! 😉

pampeliska36
2. srp 2010

@lucavka moc na tebe myslim! at si to krasne pripravis 😉

petrita83
2. srp 2010

@zuzi.kol joo testíky to je moje 😀 😀 pořád jsou takhle krásny, ikdyž se to trochu zamotává..ale snad to bude dobré...ty jsi měla problémy se štítnou žlázou..já dřív taky, ale už se to srovnalo...tak snad u Tebe taky...no a halvně aby dobře odhadli to dávkování..u mě se úplně skvěle trefili..tak snad ti to teď vyjde..teda určitě to vyjde.. 😀

holubice.petra
autor
2. srp 2010

Ahojky holky tak jsme dorazili uz domu, mam to zasebou...nakonec dobrych vajicek bylo ,,jen'' 8. tak snad to bude stacit ;o) vsechny nam udelaji ICSI...zitra ve 13:00 si mame zavolat jak nam ,,deti'' rostou...jsem ko jdu si jeste lehnout ;o)

ankil
2. srp 2010

ahojda holky 🙂
@holubice.petra to nevadí i 8 je krásných, tak ať se drží a rostou jak z vody 😀
@petrita83 neboj, těhu seš 😵 , přinejhorším bude jen jeden bobísek 😉 😵 😵 😵

zuzi.kol
2. srp 2010

@pampeliska36 dělali mi je.ale řekli,že dobré, jenže pár dnů injekci a já měla štítku přes deset 😠 , v dubnu jsem ji ted měla i s lékama přes čtyři. Norma je sice do 4,5 ( u nás v labinmě),ale endokrinolog říká,že pro otěhu má být tak kolem 2. Takže jestli sem se vlezla tenkrát do limitu tak to neřešili ..a tak to dopadlo.

zuzi.kol
2. srp 2010

@holubice.petra tak velká gratulka 🙂 já bych jich chtěla taky tooolik 🙂 držýím palečky at děti pěkně rostou 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru