• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@stazina1 :grinning: diky... to jsi me potesila. ja jsem dneska 7 ET... to jsme teda kousek od sebe :grinning:
3. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
Uvidíš,spolu budeme kočíkovať akurátže každá v inom meste :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
Ako sa cítiš,v pohode?Ja som príšerne nafuknutá,brucho mám ako balón :grinning: Prsia som mala citlivé ale už sa to zrovnalo a každý deň žerjem olivy,nechápem prečo nikdy som ich nechcela,asi mi tie hormóny lezú na chuť :grinning:
3. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 ja se citim v pohode :slight_smile: sem tam me boli brisko jak na mrchu... ale jen chvilkove a jen fakt malinko. a jinak OK. prsa citlivejsi... ale to mame asi ze vsech tech leku a hormonu a tak... jinak zadne priznaky nemam... nebo ani nevim, jake by mely byt.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36
Brucho aj mňa sem tam bolí,našťastie len tak trošičku :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem 8. den po ET, to jsou nervy.
pocetla jsem si tady trosku a malinko jsem se uklidnila....
pocity mam stejne jako vy...poboliva me bricho, ale jen trochu....zitra nebo pozitri je termin mrchy, tak doufam, ze neprijde. vcera jsem to nevydrzela a udelala jsem si test,ale 7. den je vazne asi moc brzy...neco se objedvilo,ale ta carka je tam vazne dost slaba....takze jsem se dozvedela, ze nic nevim a nervit budu jeste tyden
3. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tak já například citlivější prsa neměla a těhotná nejsem,takže si myslím,že to je známka toho,že se asi děje něco pozitivního :wink:
3. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eucharis70
Vitaj medzi nami,ja mám tiež nutkanie urobiť si test ale sa bojím sklamania tak radšej počkám.
Viem,že čo som sa rozprávala s holkami v Care a aj s holkou,ktorá so mnou ležala pri odbere a Et tak vravela,že najskor ten 12 deň,že skor sa to nevyplatí,takže počkám........ :slight_smile: už ked si tam zbadala slabučkú čiarku tak to bude všeeeetko OK :grinning:
3. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1
@eucharis70 oběma vám přeji ,ať se mimisci hezky a pořádně uhnízdí :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok děkuju moooc...snad to všechno dobře dopadne...
@stazina1 - tak to jste na tom s pampeliškou podobně...tak Vám mooc držim palce :grinning: já taky testovala
tajně :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok
si zlatíčko :grinning: ďakujem,aj tebe vaľa šťastia :slight_smile: každá z nás si to zaslúži.ke´d si pomyslím koľko je žien,čo dieta len tak niekam pohodia alebo fakt nechcú,.....a my chudinky nie a nie sa ho dočkať :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eucharis70 tak držim palce ať krásně sílí..vypadá to nadějně..tak žádné nervy!! :grinning: :grinning: na to jsem tady odborník já :grinning:
3. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 přesně tak...je to smutný, ale nic s tim neuděláme...tak snad se nám všem zadaří :grinning:
3. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
Test už mám ale ešte pár dní vydržím :slight_smile: ,samozrejme som ho skryla,starký by sa rozčuľoval :slight_smile: on je taká pečlivka,čo povedal doktor tak tak to musí byť :grinning: niekedy mi tým lezie na nervy :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1

ale ja vim, ze bych mela pockat....proste jsem to nevydrzela.., to vis ty hormony.ted uz testit nebudu, pockam si
3. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,v piatok ideme na slovensko,budem šóférovať,tak snáď tým nič neskazím,čo myslíte?Manželovi vzali vodičák,somarik moj :grinning:
3. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
tak to moc dekuji ....Musi to byt v pohode, nejsem nejmladsi , v rijnu mi bude 40 a jak kazdy vi, vekem se sance snizuji
3. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eucharis70 vitej :grinning: ja jsem dneska 7 den po ET a
@stazina1 je dneska 6 den po ET... mame to pekne rozdelene po dnech :grinning:
3. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 tak to s tím manželem máme úplně stejné,teď při KETu to už musím nechat až na krev.Řídit na SK podle mě můžeš,to se Ti nic stát nemůže!
3. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1
jiste, ze muzes soferovat,akorat se neprecenuj a odpocivej
3. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 na tyhle narozeniny nezapomeneš,dostala jsi ten nejkrásnější dárek,moc ti to přeji :grinning:
3. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok
tak ten muj, pro jistotu vubec ridicak nema
3. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eucharis70
Nezúfaj si.Moja mama porodila ségru v 42 rokoch,je zdravá,múdra a dokonca aj umelecky schopná,má 15 rokov a už navštívila polovinu sveta :grinning:
3. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36

parada...tak si budem drzet palce.
3. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1

nezoufam, ze budu se snazim o baby pozdeji...spis mi jde o to, ze od rijna uz budu samoplatce a IVF si budu muset zaplatiti cele. na to bohuzel uz nemame dostatecne prostredky.
3. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eucharis70
No vidíš nato som nepomyslela,to je teda fakt,tak to by sme ani my nato nemali,ale uvidíš teraz to vyjde a žiadme peniaze ti nebude treba :grinning: akurát bude treba na výbavičku a pod.
3. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eucharis70 tak proto musíš věřit,že to tentokrát vyjde a už si budete jen užívat mimíska!!! :grinning: Zjistila jsem,že když něčemu opravdu věříš a změníš myšlení na pozitivní,tak to dopadne tak,jak chceš,aby to dopadlo. :wink: :wink:
3. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tk dnes jsem 10 den po KET

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/petronela82/album/testik-10den-po-ket/5408533/

jo a @petrita83 - vše nej nej k narozák - fakt super datum :grinning:
3. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 - jsou TAM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....potichounku gratulujuuuuuuuu
3. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek