IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

pampeliska36
4. srp 2010

@stazina1 a chces vylozene tip na ceskeho autora? nebo muze byt i neco jineho? ja jsem tedka precetla od Rexe Picketta - Bokovku... to bylo vyyyyyyyborne!!! 🙂

stazina1
4. srp 2010

@pampeliska36
To je jedno,niečo dobré niečo oddychové,nemám chuť na nejaké filozofické reči.

pampeliska36
4. srp 2010

@stazina1 jojo je to takovy oddychovka... o dvou borcich, ktery si vyjedou na vylet po vinnych oblastech. jeden ma pred svatbou a louci se tak se svobodou.... proste je to legrace.... takova fakt oddychovka... najdi si na netu, urcite tam bude popis o cem to je a nejaka recenze.
a nebo taky uplna oddychovka je od ceskeho autora: Miroslav Skála - Svatební cesta do Jiljí 🙂

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 sestřenici teď bude 21 a to před 2 lety měla zase mateřské pudy a chtěla další miminko! Nakonec se na to vykašlala a pořídili si statek na Vysočině,chovají dobytek a je jim dobře.Barunka ráno obleče gumáčky a jde za kozičkou a za koníčkama do stáje. 🙂 Mě se líbí,že se vrátili ke starému způsobu života a ta malá je tam spokojená.

stazina1
4. srp 2010

@pampeliska36
Ďakujem 🙂

stazina1
4. srp 2010

@pampeliska36
Idem o chvilu do mesta tak sa nato mrknem,zatial pa a Ďakujem 😀

petrita83
4. srp 2010

@okcelok a že mě ten výběr literatury u tebe nepřekvapil 😀 😀 přítel by z tebe měl obrovitánskou radost já to čtu, poslouchám sleduju..ale ne úplně dobrovolně 😀 😀
Hele svět je malej..jela jsems prací oslavit na obídek narozky a potákám tu kámošku s dvojkama z rána znova...6let nic a dneska 2krát.. 😎

lucavka
4. srp 2010

Děkuju za podporu holky. Snad nám to všem dobře dopadne 😉

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 tak to máš přítele veselou kopu! 😀 Takže nuda u vás doma rozhodně nehrozí!!! No tak kamarádka s dvojkama je Tvůj osud,staví Ti ji do cesty proto,aby jsi věřila,že u vás vše dopadne dobře!!!

okcelok
4. srp 2010

@lucavka Já jsem na tom s prací tak,že ji mám hrozně moc ráda,ale jelikož odešli lidi,se kterýma jsem si rozuměla a teď tam jsou "blbci",tak jsem si dnes poslala životopis do Student Agency,hrozně by mě bavilo dělat stevardku na mezinárodních linkách.No a pokud by to IVF nedopadlo(jakože mražáček se chytne),tak dám výpověď sama,i kdybych neměla jinou práci.Ale jelikož nám to dopadne všem výborně,tak nebudeme zoufat,ju?! 😉

petrita83
4. srp 2010

@okcelok veselá kopa přesně 😀 😝
určitě se chytne 😀 😀 a už se na to tešijooo...výpověď i bez jiné práce? ty jsi teda hazardér 😀 to já mám ráda jistotku..2roky jsem trpěla v práci s příšernou kolegyní..musela jsem být i o víkendech k disopzici..byl to děsnej teror, ale dobrá škola do života...výpověď jsem dala, až když už jsem částečně dělal jinde 😀 😀 já jsem prostě na tu jistotku 😀
@lucavka--nenech se tím stresovat ono to i tak nějak dopadne..a teď máte důležitější věci..když ti dají padáka..tak si najdeš jinou práci..ale ta možná už nebude potřeba 😀 😝

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 co tě nezabije,to Tě posílí (teta Kateřina) 😀 😀 😀 😀 😀 dělám tam už 7 let,ale vedení si nějak neváží těch,co tam jsou takhle dlouho a spíš rozmazlují ty nové,kteří ale vůbec nemakaj! Jdu k doktorovi se zeptat na ten Prednison,tak zatím čauky

lucavka
4. srp 2010

Holky děkuju za podporu. Mám svojí práci hrozně ráda. Teda přesněji řečeno profesi. Předtím jsem dělala v úplně super firmě a úžasnejma lidma. Ale bohužel nepřežila finanční krizi. A před rokem a půl jsem se dostala tady do tý hrůzy. Já mám taky ráda jistotu. Ale čeho je moc, toho je příliš. Snad to dopadne... Nějak bude...
Holky čtu tu o tom Prednisonu. Asi si toho o něm taky budu muset zjistit víc...

petrita83
4. srp 2010

@okcelok 😀 😀 (teta Kateřina-dobrý 😀 )takpak napiš zda jsi ho vybojovala a kdy vlastně budou rozmrzlíci ze zmrzlíků 😀
@lucavka -držim palce..je to jasný čeho je moc...tak se drž..ten Prednison s tim tady ale mává 😀 tak snad to není jen nějáké placebo 😀

sysysy
4. srp 2010

lukavka - vím, že jistota je jistota, ALE odsuď posuď.... Já zažila v jedné práci horor, kdy šéf s šéfovou (partneři) po sobě házeli věcmi, převraceli se stoly i s počítačem a vulgární nadávky byly na denním pořádku...a o chování vůči zaměstnancům ani nemluvím, to byl jeden velký teror. Vydržela jsem tam 3 měsíce a pak se hodila marod - a marně doufala, že otěhotním.... Nakonec jsem podala výpověď, i když jsem novou práci neměla...prostě nějak vždy bylo a bude. Takhle se zbytečně se tím jen trápíš a přiděláváš starosti.

petrita83
4. srp 2010

@sysysy 😀 taky pěkný příběh 😀 nepracovala jsi u nás? 😀 dělám si srandu..tady je to zalité sluncem 😀 😀 ale máš pravdu..vždycky to nějak..nakonec dobře dopadne.

okcelok
4. srp 2010

Takže Prednison jsem nevybojovala,prý ani jedna z 5 CARu v Brně ho automaticky nenaordinuje.Musela by jsem mít imunologické vyšetření.Proč se všichni postavili proti mě?? 😠

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 co se rozmrzlíku týka,tak nevím,kdy spatří světlo Boží,jelikož mě nikdo nedokáže říct,kdy cca je KET,který den cyklu.Jdu v pondělí na utz a pak mi to řeknou.Já se zřejmě přestěhuji jinam,kde dávají to,čehož si pacientka žádá a jsou jí zodpovězeny všechny dotazy!!!!!!! 😝 😝 😝

okcelok
4. srp 2010

@lucavka mě to nedali ani v CARu ani můj gynekolog,tak doufám,že budeš mít víc štěstí 😉

pampeliska36
4. srp 2010

@okcelok ja jsem v brne na unice a tam ho davaji automaticky 😨

okcelok
4. srp 2010

@pampeliska36 tak já to fakt nechápu,co ten můj gynekolog říká!!! 😠 😠

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 už máš výsledky???? 😲 😲 😲

pampeliska36
4. srp 2010

@petrita83 haloooooo pani! jak je to s vasim HCG 🙂

petrita83
4. srp 2010

mě to s...nemaj to tam..mám volat zas zítra...kurňa pes...co tohle je...řeknou dnes odpoledne a nikdy to tam neni..

petrita83
4. srp 2010

@okcelok 😀 😀 ha,ha a kde to bued..na této planetě??? 😀

okcelok
4. srp 2010

@petrita83 zřejmě nééé!! 😠 😠 😠 Jak je zase tohle možné??? Mě už to naše zdravotnictví začíná srát!!

okcelok
4. srp 2010

@okcelok a tak ať Ti zavolají tentokrát oni,až to tam budou mít!!

petrita83
4. srp 2010

@okcelok 😀 já se to bála napsat, ale mě taky 😠

okcelok
4. srp 2010

Bridget,to bylo pro tebe!!!

petrita83
4. srp 2010

@okcelok já to fakt nechápu..a to jsem tam volala chvilu před 16h..tohle mě teda vážně neba... 😖 já vůbec nevim na čem jsem.. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru