IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

mariana75
8. srp 2010

@carmen6 ahojík vítám tě do klubu čekání a hlavně nezbláznění se z toho 🙂 🙂 jsem teď čekatelka na to jestli se zadařilo či opět nezadařilo 17.8 jdu na krev jsem 5dní po KETu. Držím pěsti k vytoužené dálnici // a přeji ti hodně dobrých chvil a rad od nás všech a ať se ti u nás líbí..... 😉

lucavka
8. srp 2010

@carmen6 - ahojky a vítám tě tu. To čekání je hrozný. Je těžký to vydržet, ale pokec tady pomáhá. A člověk se tu dozví fakt užitečný informace.

Já si myslela že se na mrazáčky bude moct hned. Tak se budu v pátek modlit ať mě obvodní nechá doma a v září se budu modlit ať nám dárkyně pěkně nastimuluje a máme dost prcků a na začátku října budu trnout abych je v sobě udržela 😉 . No a jestli se to povede tak už se budu bát do konce života 😀 .

Holky ať vám to čekání utíká a budu držet palečky ať se vše daří...

okcelok
8. srp 2010

@carmen6 ahojky,vítej. Pravda je ta,že to čekání a psychické zvládání kolem je náročné,ale každé z nás se to jednou určitě vyplatí a anebo už vyplatilo a teď jsou nejšťastnější ženský na světě!!!A potom na tu dobu,kdy se "rozhodovalo" úplně zapomeneš a připadne Ti to,jako by to bylo jen pár hodin!! 🙂

okcelok
8. srp 2010

@petrita83 takže nastávající nejen pohledný,ale i učenlivý a přizpůsobivý??! Tak Ty máš opravdu kliku,blahopřeji! 😀
Já měla krásnou dovolenou u rybníku u Jindřichova Hradce a ráda jsem se tam jěště 2x vrátila. 😉
Já se taky najednou bojím létání a přitom,když jsem lítala přes Atlantik za otcem někdy kolem 18tých let,tak jsem byla naprosto v pohodě a užívala jsem si to.No a když jsme letěli teď,tak jsem se rozklepala při každé menší turbulenci 😕 😕
Na Kubě bylo jen plavání v akvárku s delfínama,ale nějak k tomu nedošlo,příště.
To,koho pozvat a koho ne je velká výhoda svateb v zahraničí,to potom jen doma a kamarádům oznámíš a pozveš je na bečku a máš to vyřešené. 😀

okcelok
8. srp 2010

@trudy a svatba byla vaše nebo jen pozvaní?! Tak budeme zítra držet palečky,ať si tam pěkně najdou tu správnou cestu a udělají tam uvnitř tu správnou věc!! 😀 😀 Manžel to určitě zvládne na jedničku,uvidíš!

okcelok
8. srp 2010

@trudy a svatba byla vaše nebo jen pozvaní?! Tak budeme zítra držet palečky,ať si tam pěkně najdou tu správnou cestu a udělají tam uvnitř tu správnou věc!! 😀 😀 Manžel to určitě zvládne na jedničku,uvidíš!

trudy
8. srp 2010

@okcelok ne, ne svatba nebyla neše, byli jsme svědčit. Aspoň člověk přišel na jiný myšlenky. Příští víkend nás čeká oslava narozenin švagrový 30. a netře 2 roky, tak už se těším.

okcelok
8. srp 2010

@trudy tak to jste akční rodina,to je dobře! Nás čeká na konci měsíce oslava 50tin tchána a absolutně nevíme,co mu koupit!!!!! 😝 😝 😝 Co koupit chlapovi,kterej vše má a co nemá si hned koupí sám???

trudy
8. srp 2010

@okcelok jo tak to taky řešíme s tou 30. švagrová všechno má a hlavně si žije až moc dobře, takže je těžké se jí něčím zavděčit. 😉
No a další víkend oslava strejdy 65 a pak snad víkend na Mácháči.
P.S. my jsme loni kupovali tchýni k 50. seskok v tandemu padákem. 😎 😎

okcelok
8. srp 2010

@trudy takže stejný problém! 😝 Musíme něco vymyslet.Ale dík za tip! 😉

eucharis70
9. srp 2010

@pampeliska36 take beru agolutin a estrofen, mrcha nedorazila....oficiální den testování mám ve středu 11.8.2010,

jsme na to dvě...tak hlavu vzhůru

okcelok
9. srp 2010

Dobré ráno holky,letím na UTZ,tak doufám,že polštářky budou co nejvyšší!! 😀

pampeliska36
9. srp 2010

@okcelok TAK DRZIM PESTIIIIIIIIIIIIII 🙂

pampeliska36
9. srp 2010

@eucharis70 ahoj 😉 tak to jsme na tom uplne stejne! jenze ja vcera vyzkousela test a je negativni ☹ takze spatne zpravy pro me ☹ a ty jsi jeste nezkousela testovat?

eucharis70
9. srp 2010

@pampeliska36 ukousela jsem sedmy den po ET, měla jsem tam ducha....ale nejsem si jista, po jake dobe se ukazal. Od te doby jsem netestovala. Mrchu jsem mela dostat ve ctvrtek. stale mi boli vajecniky jak pred a pri menstruaci. Zkousim se docist neco o agolutinu,ale zatim jsem nenasla zadny clanek , kde by byla zminka o tom, ze agolutin by mel byt pricinou nebo mohl byt pricinou opozdeni.

pampeliska36
9. srp 2010

@eucharis70 myslim, ze menstruace se dostavi az nejaky den po vysazeni estrofemu a agolutinu 😉 tak drzim pesti at tam je silnejsi druha /... ja uz mam sve prvni velke zklamani za sebou ☹

eucharis70
9. srp 2010

@pampeliska36 myslim, ze negativni TT jeste nic neznamena, prohlizela jsem si na tady ve fotoalbech fota nekterych holek, ktere fotily TT, i 12 den muzes mit test negativni a i presto muzes byt tehotna.
Ja pevne verim, ze jsem tehotna, musim byt....jinou moznost nemam.
Krome toho, kamaradka mi rikala, te kdyz byla tehotna, tak si nejvic uzivala v jidle, tak jsem si rekla, ze kdyz jsem asi take, tak si budu uzivat. Kupuju si same dobroty a tlacim je bez nejakych vycitek. Schazovat to chci az za 9 mesicu. ted by se mi do toho nechtelo, Vsak bych uz ted nemela v cem jit do prace.

okcelok
9. srp 2010

@pampeliska36 Já mám kamarádku,které zavedli 3 embryjka,dělala si 14 den TT a byl negativní. Ve Zlíně ale i tak jdeš nma krev a z krve ji zjistili,že je těhotná. A to si test dělala večer a hned ráno ji krev brali,tak věř,třeba se i zázraky dějí!!Moc držím palce!!

eucharis70
9. srp 2010

@pampeliska36 ahaaaa, tak to jsem nevedela, mnoooo myslela jsem, ze pokud nedorazila mrcha. mam velkou nadeji byt tehotna, sakra sakra.
nevim jestli bych mela dalsi moznost IVF, po prvnim odberu mi k zmrazeni nic nezustalo. nevis po jake dobe se muze zacit opet se stimulaci a odberem a neslednym transferem?

okcelok
9. srp 2010

Myslím,že na další transfér se může tak za 2 měsíce,ne?

eucharis70
9. srp 2010

mam cas jen do 16. rijna.....pak uz budu samoplatce. to uz nepujde, tak to mi drzte palce
mam nutkani jit si udelat test 🙂

pampeliska36
9. srp 2010

@eucharis70 myslim, ze by tam mela byt pauze 3 mesice mezi dalsim IVF

pampeliska36
9. srp 2010

@eucharis70
@okcelok holky diky, ze me tak kraaaasne povzbuzujete!!! ale moc tomu uz neverim! jsem dost realista a to je na me az prilis velkej zazrak nebo co... 😅

eucharis70
9. srp 2010

hahaaa sama pozitiva 😀

okcelok
9. srp 2010

@eucharis70 tak to zkus?Ale asi se bojíš,co?Tak to nezkoušej! Já nevíííím!!!!! 😕 😕 Ale jestli tam byl duch,tak by tam měla být ta čárečka vidět víc!

okcelok
9. srp 2010

@pampeliska36 tak já se na tu pauzu zeptám dnes doktora

eucharis70
9. srp 2010

tak jsem si udelala test........a jsou tam obě čárky...huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

pampeliska36
9. srp 2010

@eucharis70 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 gratuluju!!!

petrita83
9. srp 2010

@mariana75 Brno mám ráda 😀 😀 😀 fajne město 😀 a jak se máš???jak se cítíš???kdy budeš testovat? 😀

eucharis70
9. srp 2010

@pampeliska36 dekuji, tak a ted si pockam na tebe....

eucharis70
9. srp 2010

@okcelok jojo je tam videt vic......... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru