• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@petrita83 - myslím že v GENNETu to embryo-glue určitě používají - musíš se zeptat, mě ho taky nikdo nenabídl, prý ho nabízejí až po několika neúspěšných transferech a starším holčinám - já měla v tu dobu jen 2 neúspěchy a je mi 28 - tak asi Dr. usoudil, že počkám až mi bude 35 a a půjdu do 7 IVF :angry:
10. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - no myslím že nula to nebude, mě klesalo skoro měsíc, ale věřím že pokles bude, to už by jsi měla bolesti (a pořádný - tehdy jsem o tom hodně četla a myslím že by jsi to poznala) - drž se a zkus zavolat už večer, možná ty výsledky už budou
10. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 to nechápu..a kolik to stojí..pak si člověk nemá myslet , že z tebe tahaj peníze..čekala bych že vyzoušej úplně vše a hned..tenhle přístup nechápu..petronelko moc ti díky za rady..určitě se zpetám..co zeptám ..donutim je to použít ať to stojí co to stojí.. :wink:
10. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt neuvěřitelný,že i při IVF se tohle děje. Je ale pravda,i když blbá,že to ukáže,že je žena schopna otěhotnět.
@petrita83 určitě se nevzdávejte,jednou nám to všem vyjde.Pořádně se vybreč,ať nabereš sílu pokračovat dál.
@pampeliska36 takže se vlastně tím úklidem připravujeě k zahnízdění! :wink: To je správný přístup,tak to má být!! :wink:
@petronela82 a ty jsi to lepidli měla taky až teď při úspěšném transféru?
10. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 buď taky buldoček,někdy se to vyplácí :wink:
10. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 v mém případě? :grinning: nikdy nebyli..podle nich asi potřebuju pořádné napětí a ještě den nespat..hele a v horoskopu jsem měla ž ebudu těhu..pak jim věřte :grinning: to jen pro odlehčení..
domluvil ajsem si hned rande s neteří, ta mě zaručeně rozesměje..sluníčko naše :grinning:
10. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 proč se musíme takhle po netu dozvídat spoustu info,které by nám vlastně měli říct v CARu???Je to přece divnej přístup!
10. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no budu jako ty buldok..vrrr, vrrr...hle připadali jsme si tam jak dva dementi..no asi jako ty včera..
10. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak to byl horoskop do blízké budoucnosti,hodně blízké! :wink: Jednou budeš!!!A pak zas a zas a zas!
10. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - já chodím do GESTu (v Praze) a tady to lepidlo stojí 1.500,-

http://www.gest.cz/cz/doc/ge31_cenik_ivf_01.06.2010_cz.pdf

@okcelok - jjo - až teď jsem ho použila - taky na rady holek z "Koníka"
10. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - ten jeden telefonát ale za to stojí, já bych to zkusila už večer a pak budeš mít klidný spánek - bude to dobrý - věř zkušené těhuli :grinning:
10. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 taky jste jen koukali a mlčeli anechápali?
10. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 v tom vlastně oni "namočí" mimi a pak Ti ho zavedou?Jako že do toho roztoku dají embryo?
10. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok já myslim, že takhle to je..to budu chtít :confounded: je to hrozný říct..příště..ale je to tak..snad to bude brzy..no je neuvěřitelný, že ty nejdůležitější věci se dozvim tady...
Te´d aby tohle bylo za náma..a mohli jsem začít plánovat další..bože a´t je to jen biochem.těhu...v tuhle chvíli by to byl ata nejlepší zpráva..zavolám tan na výsledky dnes..ale odpověď znám..volejte zítra..vrr
10. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok - při ET (i KET) se ebmrya zavádí v určitém roztoku, a tento standartní roztok oni nahradí roztokem "embryo-glue" ty to ani nepoznáš, ale jako laik si to představují se je ten roztok asi takový hustší a lepivější a udrží embryo tam kde má být - aby mršky necestovaly :grinning:
10. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak tentokrát by Ti to už sakra mohli říct hned!!!! Příště nám to vyjde,musíme věřit.Je fakt,že už taky slovo příště nemám ráda.Jsme si opravdu sami sobě doktory!!! :angry: Na další můžeš tak za 2 až 3 cykly?
10. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 no tak já se na to na utz zeptám.Vše pro úspěch!
10. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok myslim, že minimálně..možná za dýl.podle toho jak to je..no nedáme se n amedinu..původně jsem už studovat nechtěla..ale jak sbírám vědomosti :grinning: :grinning: doktorka Petrita :grinning:
10. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 zařídíme si poradnu pro očekávané IVF!!Když vidím,jak a tom jsme se znalostma od doktorů! :confounded:
10. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 :frowning2: :frowning2: no to snad není ani možný, moc mě to mrzí :cry:
10. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil jo jo mě taky..musim se oklepat a jít dál..jen zas musim čekat co zítra..
10. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 tak na to embryo glue se musím u nás v caru zeptat, ale nemají ho v ceníku takže utřu asi nos :rolling_eyes: a prosím tě jak dlouho jsi brala Prednison, už od začátku stimulace?
10. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil - dr. mi řekl že ho mám začít jít 1DC, ale zase na radu holek tady z "koníka" jsem už začala o týden dříve - Prednisom by se měl jíst min. 4 týdny před transferem
10. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 mě taky řekl,že první DC,myslíš,že se nestane nic špatného,když to teda taky začnu brát dřív?
10. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok - mě jediné co se stalo, bylo to že jsem 14 den po KET objevila // na testu - jestli tě tahle hrozba neodradí :grinning: , tak bych začala s Prednisonem tak cca 4 týdny před transferem
10. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 tuhle odpověď jsem čekala! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :grinning:
@petronela82 díky tak až milostivá ms dorazí tak si ho taky naordinuji, protože chci taky // :grinning: ........a kdy jdeš na kontrolu k dr nebo už jsi byla :confused:
10. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 mě ho doktor naordinoval od 1 dc,ale to by do transféru bylo jen 18 dbí,tak asi opravdu začnu měsíc dopředu.
10. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat.Taky čekám :slight_smile: Byla jsem před 4 dny na Et a jsem, jak to bývá asi u všech celkem nervozní.
10. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil - k Dr. jdu v pátek 13 - doufám že to bude šťastný den
10. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek