• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@okcelok už jsme zpět!!!
ty sis zase změnila fotku :grinning: :grinning: chceš mě svatebně naladit,?
Holuba vyhoď je to šmejd :grinning:
26. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 A jaky to bylo? A kdy by jsi měla vědět výsledek?
26. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 nějak furt nevím,jakou fotku tam dát,možná tam dám nějakou z Kuby a bude!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok ta včera byla lepčejší, ale nějáká z Kuby? hmmmmm :grinning:
Bylo to sterilní, neosobní, ani jsme toho doktora vlastně neviděla..i sestřička konstatovala, kde že je romantika..nebolelo to jen šimralo..spermio bylo v normě, což nás překvapilo..podpořit to prý máme ještě zítra..tak uvidíme :grinning: ale příště asi půjdem do těch vyšetření..
26. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ach jo,co všechno člověk nezažije!! :frowning2: Ale hlavně,ať to klapne!! :wink:
tak podporujte jak jen to jde!!! :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se moc nefotila a tak tam nechám pláž a oceán,ty byly nádherný :cry: chci zpět!!!!!!!!!!! :sunglasses:
26. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no jasně bude podporovat co to dá :grinning: ..teda pokud to zas neskazí nějákej záchvat smíchu :grinning:
Hele dneskas náma na pokoji byla ještě jedna pani chudák...byl sama a my tam dva ..Lů zas ty jeho vtípky...joo co člověk nezažije :grinning:
26. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok to je superr..letní pohoda to mám ráda..už sem si nechala vyrobit pas..tak že snad brzo někam vyjedemmm :grinning:
26. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jééé a bude to i za jiným účelem než dovolenkovým anebo to te´d není na pořadí dne?! :astonished: :grinning:
26. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok ještě neni úplně na pořadí..teď jsme ještě pořád v tom koloběhu mimino..ale po tomhle IUI už začnem zase normálně žít, někam pojedem si odpočinout a nabrat síly atd.. a třeba dojde i na hledání termínu :grinning:
26. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 máš recht,vše popořadě!!! :wink:
26. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jdu vařit a do města,tak zatím papa :slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tvůj plán ti závidííím, já makááám, a pořád drnčej telefony a někdo něco chce..bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak město padlo,macin šel sám,je tam vedro a mě se nikam nechce! :stuck_out_tongue_closed_eyes: V kídku,dělala jsem jen lečo,zas žádný takový!!! Tak telefon zvedni,řekni,že těhotníš a potřebuješ klid a zas ho polož!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :grinning: :grinning: :grinning: HA, HA.....no vedro? tady je docela zima..brrr málem jsem zmrzla..asi Vám to tam pošlu :grinning: hele valim dom, jsem nějáká upláclá, doma se zavrtám a budu zase na příjmu :grinning: Lů požene na volej, tak bude klídek... :grinning:
26. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jasnačka,tak utíkej do tepla domova a hnízdi!! :wink: :wink: Papa
26. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok aloha, tak už jsem doma, hodila jsem si malou chrupku :grinning:
26. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já byla na bruslích a jsem grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tady asi 30 stupňů a jsme mrtví!!! :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok ty joo..to tady určo neni, ikdyž se taky oteplilo oproti ránku..až mě to zmohlo a dala jsem si pěkně 2hodinky spánku a jsem ještě pořááád unavená :grinning: na brusle taky začnu chodit, dneska chci být ještě v poklidu ale pak začnu..Lů je právě na volejbale tak užívám klídku :grinning:
26. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no samozřejmě,dneska hnízdi!! :grinning: :grinning: Tak to ta studená fronta přijde zítra k nám,to teda pěkně děkujeme!! :angry: :angry:
Máme karetní večůrek,tak se odpojim!!Myslím na vás,ať to klapne!!!papa zítra
26. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok karetní večírek?hmm..tak doufám že vyhraješ :grinning: :grinning: a co hrajete prší?nebo něco víc na úrovni :grinning: poker?tak koukej vyhrát...mě už se vrátil sportovec domů..tak si uděláme pěknej večer...půjdu chrupat :grinning:
26. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning: @okcelok - hele on už tu s námi asi nikdo nezůstal :unamused: a nebo jsou všichni někde na dovče?jéé jak já bych jela..tak snad za 14dnů..už začínám jukat na zájezdy :grinning: dneska u nás zase déšť :confounded: večer máme tu oslavu,mezi tím mi mají opravit tu troubu a pak přijít zaměřit okna na římské rolety - už se na ně mooc těším :grinning:
27. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 čauky,tak jsem se konečně dostala k netu!! Taky jsem nad tím přemýšlela,že se všechny přestěhovaly do jiných témat! :unamused: Tady začalo pršet ráno a prší doteď!! :angry: :angry: Už máš opravenou troubu a zaměřené rolety?? A vybrala jsi teda destinaci na :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ?
27. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Jo a hrajeme žolíka :grinning: ,ale Tom dostal k vánocům žetony na poker,tak sem tam hrajeme i poker. A taky někdy prší!
27. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Čau bobku,tak jak je????
28. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok Aloha vítej na soukromé diskuzi :grinning: :grinning: třeba se ještě vrátí :grinning: :grinning: no jooo červenec je pryč..ale proč trhat partu :grinning: já sem patriot tak zůstávám :grinning:
No tak trouba opravena, normálně by to stálo prý cca 6tis..to mě porazilo..ještě že je v záruce :grinning: ufff, no a rolety už jdou do výroby..ty budou nádherný..dělám je do dětského pokojíčku a do ložnice aby se tam kulíškovi líbilo :wink:
Tak vy hrajete taky poker??my taky :grinning: jsme děsně dobříí.. jen kamarádi pro to nemaj pochopení..přijde jim že si z toho dělám pr....no joo oni to berou dost vážně, tak je z toho někdy dusno :grinning:
JInak včera zase byla oslavička u rod.přátel..velký mejdlo :grinning: já dělala řidiče, a zase odpalovala otázky jestli nepiju protože jsem v tom :confounded:
Dneska máme relax a Lu mě chce večer opustit až do zítřka :angry: :confounded: :cry: co já budu dělat :grinning:
28. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky no já tu jsem ještě taky :grinning: já jsem teď taky vybírala dovču 19.září jedu s kamarádkou do Egypta už se moooc těším :wink: konečně naberu síly do dalších pokusů :sunglasses: jinak jsem taky koukala že se to tady nějak vylidnilo...u mě nic moc nového...prostě jen čekáme..
28. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra- Ahoja Peťko, tak tě vítám zpět!!!to jsem ráda, že tu s náma zůstáváš :grinning: u mě ta ynic moc nového jen min..týden jsem byla na IUI..tak zas čekám..
Egypt?tak tam se možná taky chystáme..už jsem zadala pas do výroby a pak nijak vyrazíme..možná do Egypta možná jinam..ale hlavní je že konečně budeme mít dovolenou :grinning:
A kam přesně jedete, Sharm, Hurghada, Taba, Marsa???a nebude manžovi smutno :grinning:
28. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem! :grinning: :grinning: :grinning: Tak oki :grinning: kde pořád vězíš :grinning:
30. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek