IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

trudy
10. črc 2010

@petrita83 jo jo už se mi to taky blíží, v pondělí jdu na ultrazvuk a tam už by mi měli říct, kdy na to půjdem. Už aby bylo to píchání za mnou, už mě to nějak nebaví. Zítra chce jít manžel na výlet, ale už mě to břicho fakt docela bolí, tak uvidíme, jak to půjde. 😉

petrita83
11. črc 2010

Ahoj Holky!tak už nám dneska volali z Gennetu..z těch 15vajíček bylo zralých jen 10, tak že na všechny nakonec použili ISCI a zatim se jich drží 9!!!tak že máme 9bojovníčků ( je to jak kočičích životů 😀 )transfer je zatím naplánován na čtvrtek, tak uvidíme...doufám, že se všichni už udrží!!!

pampeliska36@ tak už se ti to taky pěkně rozjíždí, to je fajn, hlavně když se něco děje, viď? 😀 no jsem zvědavá na nás všechny a na to jak moc dobře tohle všechno dopadne 😀 😀

trudy@no tak držim palce na UTZ ať pěkně rostou!!!no já byla na UTZ jen jednou a pak už nám dali termín...no my taky pořád výletili, ale ty poslední 3dny to už faaakt nešlo, tak uvidíš..taky ty vedra do toho..ale pokud se budeš cítit dobře.tak to bude určitě fajn..lepší než sedět doma..na to je ještě spousta času 🙂 😉 😀

pampeliska36
11. črc 2010

@petrita83 ahoj... to je moc pekny vysledek... tak jen tak dal... at se dobre vyviji a pak rychle sup za maminkou 🙂

petrita83
11. črc 2010

@pampeliska36 jo joo to by bylo mooc prima 😀

pampeliska36
11. črc 2010

@pampeliska36 taky si rikam, kolik jich asi "vypestuju"... za normalnich okolnosti mam v klidnem stavu v prumeru 15 foliku... je to ruzne. kolik jsi jich mela tak ty?

pampeliska36
11. črc 2010

@petrita83 taky si rikam, kolik jich asi "vypestuju"... za normalnich okolnosti mam v klidnem stavu v prumeru 15 foliku... je to ruzne. kolik jsi jich mela tak ty?

... ja blbec jsem si to napsala sobe 😀 😀 😀

petrita83
11. črc 2010

@pampeliska36 já na to zrovna koukám, pampeliška píše pampelišce 😀 😀 no ale potešilo tě, že máš tady zprávu, ne? 😀 😀 😉
no já jich měla právě těch 15, 15 jich úspěšně vyndali, ale dnes už jich je jen 9, snad takhle nebudou ubývat pořád 😀 ale asi je to dobrý..říkali..na to , že jsem si i píchala hodně malé dávky..tak je to asi slušný..no uvidíme
,,vypěstuju,,jo jo jsme jak továrny..no já si přišla fakt jak slepička😀

pampeliska36
11. črc 2010

@petrita83 no ja mam sve prvni IVF a tak mam taky nizke davky... takze treba na tom budu podobne jak ty 😉
.... jooooooooo ta zpravicka od pampelicky me potesila 😀 😀 😀

petrita83
11. črc 2010

@pampeliska36 no já mám taky 1IVF a pořád doufám, že třeba i poslední 😀 😀 no ikdyby náhodou ne, budeme bojovat dál..když se podaří něco zamrazit, bude to super...protože pak asi přeskočíme tu fázi injekcí, viď?ale i kdyby ne..tak to znova vydržíme 😀 ale je to teda pech..všem okolo to jde hned...a my na to jdeme takhle vědecky 😀

pampeliska36
11. črc 2010

@petrita83 souhlasim s tebou! ja taky porad doufam, ze je to moje prvni a posledni... a i kdyby ne, snad to zvladneme i potom.

trudy
11. črc 2010

@petrita83 tak to jsou super zprávy i 9 vajíček je super číslo. A chtěla jsem se zeptat jestli máš neschopenku nebo ne?
Jinak výlet byl super, řekla bych že víc unavenej je manžel než já 😀

petrita83
11. črc 2010

@trudy a kde jste výletili?já se dnes jen cachtala u bazénu ..teda konečně...první den co je mi fakt dobře, tak že paráda!
Neschopenku nemám, zatíme nebylo asi proč..ty 3dny doma jsem byla ze své dovolené..uvidíme co bude po ET to mi ji možná dají,ale nevim..zatim o tom nikdo nemluvil a mě se nenapadlo zeptat 😀

petrita83
12. črc 2010

Ahoj Holky, tak další zprávy...z 9 jsou dnes už jen 4 ☹ jsou hodnoceny stupněm 2, nevíte co to znamená???Doufám,že takhle nebudou ubývat dál..to by zítra nezbylo nic 😖
Jsem z toho nějáká zklamaná ☹ ☹

aja32
12. črc 2010

petrita83: Ahoj, nesmis vubec zoufat. Mne doktorka rikala ze nerada mluvi o tech stupnich, nebo kategoriich A,B...protoze videla zdrave deti i z horsich a naopak i vystavni embrijko nedava pry zaruku ze z toho bude tehu. Kolikaty den je mas? Nebud zklamana, nam jeden den rekli ze jsou slaboucky a druhy den to dohnali a byli pekny. Zkus zabojovat a byt pozitivni.ahoj.

petronela82
12. črc 2010

ahoj holky

@petrita83 - tak koukám že jsi to zvládla v sobotu na jedničku, a z toho počtu nesmíš být zklamaná - to je celkem i normální - a čtyři jsou taky super - dva teď na ET a dva se zamrazí ma sourozemce 😉 musíš věřit ti tihle to už vybojují až do zdárného konce

aja32
12. črc 2010

petronela 82: ahoj, jeste pridej recept na to "musis verit" 🙂 🙂 po neuspechu je to asi to nejtezsi na tomhle cekani mam ten pocit.

jesterka001
12. črc 2010

petrita83 - nevěš hlavu, čtyři jsou pořád ještě prima 🙂 Jak píšou hlavu, musíš věřit!!! 😉

aja32
12. črc 2010

ctyri jsou opravdu pekne, 2 a 2, idealni kombinace

petrita83
12. črc 2010

Bych se picla napíšu zprávu a spadne to, ještě před uložením...
petronela82
aja32
jesterka001

Holky děkuji moc za Vaši podporu..já vim, že nesmim propadat panice..jen včera těch 9 bylo mnohem optimističtější číslo...věděla jsem , že budou ubývat, jen ne, že tak rychle...přála jsem si abych jich do čtvrtka zůstalo alespoń 5, 2by dali zpátky ke mně a ty 3 by zamrazili (protože tam přeci taky můžou být úbytky ☹
Ale to je život, máme 4, krásné 4 😀 😀 já vim...ale znáte to ..člověk by jich chtěl bambilion 😀

jesterka001
12. črc 2010

Tak jsem si po sobě přečetla svůj poslední příspěvek a fakt jsem asi přehřátá nebo co 😀 Mělo tam být: Jak píšou holky, musíš věřit!!! 😀 Nevim co do toho motám nějakoui hlavu ... 😝

petrita83
12. črc 2010

@jesterka001 přehřátá, no hlav aje přehřátá..já konečně dneska zase v práci ...máme tu asi 30stupňů..tak mi taky promiňtě pokud píšu koniny 😀
Jinak jsem to pochopila a ani si toho do teď nevšimla 😀 jak si to napsala jukla jsem na to a pobavila si mě 😀

petronela82
12. črc 2010

@aja32 - je mi to jasné - já už to čekání zažila dvakrát - teď mě čeká KET, a budu se zase dějit zda se embrouši po rozmražení budou dále vyvíjet - ale věřím - jsou to bojovníci => musí me být silné

aja32
12. črc 2010

taky se bojim, ale to je spatne, takze na to radsi tolik nemyslet... Je, taky jsem chtela bambilion 🙂 ale musim se spokojit s 3, taky to mohlo byt 1 nebo taky nic. Takze 4 je krasa. petronela82: na KET potrebujes nejakou stimulaci nebo jak to chodi? na mrazacek nam zatim nikdy nezbylo, az ted mame jeden nanucek.

petrita83
12. črc 2010

@aja32 Ahaaa rozumim, tak že vlastně je to normálka, že někdy nic nezbude..já si nevim proč myslela, že jich vezmou bambilion, třeba 10 jich zůstane, 2 dají hned, ostatní zamrazí..to jsem asi z nějáké jiné planety, že jo? 😀 😅
A ty už to máš za sebou, před sebou?? 😕
petronela82 a kolik jich máš zmrzlíků?budu držet palce ať jsou bojovný! a ta stimulace mě taky zajímá..jestli nějáká je tak asi ne takovej drasťák jako před OPU, nebo se pletu?

Holky hurááá, za chvilu huš půjdu dom..je tu přes 30..bléé, ale doma to samé..jo bydlení pod střechou..výhoda 😀

pampeliska36
12. črc 2010

@petrita83 nezoufej! 4 je krasny pocet... musis jim verit. jsou to bojovnicci, uvidis 😉

trudy
12. črc 2010

@petrita83 tak na výletě jsme byli v Krkonoších na rozhlednách Žalý a U Borovice a ještě na tvzi Stachelberg.
Dneska jsme byli na ultrazvuku a ve středu mě čeká OPU, dneska ještě píchnout poslední injkci Ovitrelle. Zatím to tam vypadá dobře, je tam teda 25 foliků, ale uvidíme kolik tam bude vajíček.
A tobě přeju ať se ti čtyři bojovníčci drží a hlavně ať nám to všem dobře dopadne. 😉

pampeliska36
12. črc 2010

@trudy teeeeeeeeda 25 foliku, to je super!!! a kolik jsi jich tak zhruba mela v normalnim stavu bez stimulace? ja mam tak v prumera 15 foliku... tak jsem taky zvedava, kolik toho "vysedim" 🙂

trudy
12. črc 2010

@pampeliska36 bez stimulace jich tam bylo na ultrazvuku vidět taky dost, ale přesný počet nevím a hlavně byli maličký. Teď bych tam měla mít na pravo 5 velkých 20 mm a 10 velkých 14-18 a na levo 5 x 18-19 a 5 x 14-16
Tak uvidíme s manželem už se moooc těšíme, ale říkáme si že jestli to nevýjde, tak to bude strašný zklamání.
A jak seš na tom vůbec ty? Kdy tě čeká OPU?

pampeliska36
12. črc 2010

@trudy no ja prozatim jdu tedka v patek na prvni UTZ a OPU mi bude vychazet tak nekdy kolem 22, 23 a nebo 24. cervence... prej se uvidi podle toho, jak se to bude vyvijet 🙂 a tebe ceka OPU kdy?

pampeliska36
12. črc 2010

@holubice.petra tak co? jak to s tebou vypada? nejake zmeny? 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru