IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
25. srp 2010

@okcelok už se to blíží 😀 už jen týden 😀 to je paráda..však už se v tý lednici pěkně natřásá jak chce zpátky 😀 tak že pořád ještě studuješ co a jak?ty budeš taak vzdělanáá 😀 😀 to je fajne, budu k tobě chodit pro rady 😀

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 tak už posílá smsky i Tobě!!! Už se nemůžu dočkat,nějak se to vleče!!!! 😝 😝 😝 Ale teď budu myslet na vás,ať to klapne!!! To jsou pro vás vyhlídky,nějaká Káča z Brna na vás myslí,ať jste šikovní a strefíte se!!! 😀
No musím se předzásobit informacemi,ať na nás pak něco nevyvalí a já mu to jen odkývám!

petrita83
25. srp 2010

@okcelok no je to drak..píše na všechny strany 😀 ne nějáká káča ale náš kamarád, bavič a fanoušek okyyyy 😀 😀 😀
No hele teď jsem si zas přečetla jak nikdo po IVF nesexuje ..a my sexovali..jestli v tom nebyla ta chyba 😖 no to už se nedozvíme..tak příště má miláček útrum! 😠 😝

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 díky!! 😅 😅 😅 no nám řekli,že nesmíme sexovat,ale jak dlouho,to neřekli. Hele,tímhle se vůbec netrap a ani na to nemysli,není to vaše chyba.Je to osud,asi vědělo,že nebylo něco v pořádku a tak vás nechtělo trápit!!!!Nemůžeš za to,jak tě to mohlo napadnout!!!!!?????? 😠 😠 😠

petrita83
25. srp 2010

@okcelok no jen že jsem to teď tady četla..no a mi sexovali jednou a pak se to začlo s.... je to jedno, nic s tim nenadělám.příště se jen musim na vše zeptat a nebýt jouda jako teď 😀
hele teď tady koukám na tu zásobu testů 😀 😀 já sem fakt magor...ale tentokrát vydržim netestovat 😀 😀 stejně se nakonec na zítřek docela těšim..tak uvidíme, budou volat až odpol kdy tam máme být...

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 přesně tak,teď už to nevrátíš,tak se uklidni a nestresuj se,to Vám nepomáhá!!!! 😉
Však už máš plnou A4 dotazů,ne?! 🙂 🙂 No a kdy by měla přijít mrcha,která ale na 9 metrů zabloudí?!Zhruba těch 14 dnů,že!? Já jsem taky rozhodnutá vydržet až na krev,nechci to vzdávat,když nebude důvod.

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 správně,těš se jak nejvíc můžeš!!!Já na vás budu při pokládce dlažby v kuchyni myslet!!!!!!!!! 😉 😉 😉

petrita83
25. srp 2010

@okcelok a pokládáte vy nebo nějáký jiný šikulové??? 😝

petrita83
25. srp 2010

@okcelok další mrcha má zatím nepotvrzenej termín na 9-10.9. tak snad mezi tim změní plány 😀 huš pryč 😀 no mě vždycky mrcha chodí jak švýcarský hodinky, to minule se prvně opozdila..snad se teď zdrží na dýl.třeba na těch 9 😀

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 takto je bomba,Tobě nedorazí mrcha ve stejný sen,kdy mě daj ledňáčka,takže vlastně budeme skoro stejně těhule!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀
My sami,Tom je šikovnej a já mu snad taky pomůžu!

petrita83
25. srp 2010

@okcelok 😀 teda ty máš ale kliku...Tom je dobrej odbordelník, taky pokladač atd, atd... 😀 😀 a já mám doma tu okrasu dámských ložnic 😀 ale cihlu tu do ruky nevzal 😀 😀 ale ne někdy je taky šikula, ale potřebuje mě k asistenci 😀
NO vždyť to byl plán, být těhule stejně 😀 to neni náhoda 😅 😅

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 je štestí,že macin umí tolik věcí!!! Hlavní ale je,aby nás milovali,že jo!!! 🙂 🙂 Měly by jsme se tím plánováním začít živit,nějak nám to jde!!! 😀 😀 Jsem se dala do drhnutí varné desky a trouby,to vypadá,jako bych to nedělala 100 let a ne týden!! 😝 😝

petrita83
25. srp 2010

@okcelok 😀 chro, chro...no to nám se porouchala trouba 😖 taknemůžu péct, což dělám nejradši 😀 😀 teď mi volali že přijedou zítra mezi 11-13h tak jsem je musela zrušit, když máme tu naši akci a nevim v kolik 😖 tak že víkend zase bez pečení 😖

petrita83
25. srp 2010

@okcelok macin je hvězda 😀 dobře sis vybrala 😀 😀

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 to je teda zlá trouba!!Takhle vás nechat ve štychu!!! 😖 Já taky ráda peču,raději než vařím,to mi nejde! 😝 😝 U nás se peče tak 3x týdně,jelikož oba snídáme jen sladké,takže mám napečeno víc,než navařeno! Takhle se stre 🙄 fit zrovna do vašich plánů,to je hrozný,si to nemůžou naplánovat jinak!!!!?
jj,macin je ten nej 😀 😀 anebo taky pupík 😀 😀 😀

petrita83
25. srp 2010

@okcelok 😀 😀 😀 to já mám doma kotletu, kroketu, kroko..atd 😀 😀 pokaždé vymyslíme něco new..jsem totiž děsně kreativní 😀 chi, chi...no nebudu se ptát podle čeho vznikají přezdívky u Vás 😀 😀
No trouba asi dosatala pecku když byly ty bouřky 😖 tak snad je ještě v záruce 😅 a povíkendu snad začnu s pečenim..jsem na tom totiž stejně peču hlavně bábovky, sladké, slané (masová je supeeer) no a buchty atd..vařit moc nestíhám, když jsem pořád v práci..ale slíbila jsem do pátku guláš..tak nevim, nevim..

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 taky dobrý přezdívky!! 😀 😀 Slané bábovky,to zní zajímavě! 😕 😕 Mě to vaření prostě nic neříká,pečení mě baví!

petrita83
25. srp 2010

@okcelok to já bych ráda vařila..ale neni moc kdy 😀

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 tak nechceš na mě poslat nějaké tvoje pozitivní vlny?! 😝 😝
Tak jsem se zase pustila do úklidu,tentokrát nářadí!Potřebujeme na terasu koupit takový ten dřevěný box,do kterého všechno uklidíme! 😠 Už mě to nebaví to pořád přenášet jak kočka koťata! Už aby jsme měli vše hotové a mohli to odnést do sklepa! 🙂

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 poslala jsem ti emailem dvě fotky

petrita83
25. srp 2010

@okcelok jdu na ně juknout 😀 no ovšeeeem...to je hmmmm..písnu do mailu 😀
no tak pak ti ty moje pozitivní vlivy pošlu po tom holubovi..ať neletí s prázdnou..to s nim i s tebou sekne 😀 ty jsi uklízecí maniak..tebe bychom doma mooc potřebovali 😀 jo přesně pořád něco přenášíme 😀
Musim frčet na sraz za srazem..mám jich dneska mnogo 😀 😀 tak zatim pááá

okcelok
25. srp 2010

@petrita83 tak si to užij a dej zítra vědět!!!papa 😀

lucavka
25. srp 2010

Ahojky holky. Tak sem si přečetla jak užíváte 😉 . Přeju všem ať se daří.
Dneska mi řezali ten prst 😝 . No naši páni doktoři děs a hrůza. Nakonec to nebylo co mysleli. Zítra jdu na převaz.
Už počítám dny do další mrchy až začnu stimulačku. Zatím se budu válet doma.
Pár dní sme měli odstávku teplý vody.Dneska jí konečně zapli. Hurrá. Už tu celý město mírně zapáchá 😀

okcelok
25. srp 2010

@lucavka takže konečně teplá koupel?! 😉 tak ať se brzo zahojí prstík a mrcha přijde co nejdřív! 😉 😉

petrita83
26. srp 2010

@lucavka 😖 😀 tak hurá!!!už se ti to taky blíží 😀

petrita83
26. srp 2010

@okcelok tak už jsme zpátky z odběru..Lu byl pěkně naštvanej..Pamelka nějk nedorazila, tak že ten holub asi někde skolaboval 😀 no řek že už tam příště nejde, že mu z těch videií snad zaběhli i dovnitř 😀 😀 prý jestli z toho něco bude tak jedině holka..to je pacholek..ho lisknu..příště tam půjde zas když bude potřeba 😀 😀 jinak jdu na řadu v 10h k nějákému neznámemu doktoru 😖

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 Já toho holuba vyhodím a bude,takhle se toulat jinde,než má!!! 😠 😀 tak alespoň že tak! 😀 Tak držím palce,ať se tam u tebe skamarádí dětičky vaše!! 😀 😀

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 pak budeš doma ležet nebo jdeš do práce?

petrita83
26. srp 2010

@okcelok ještě nevim 😖 uvidíme...musime valit..

okcelok
26. srp 2010

@petrita83 držím palce 🙂 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru