IVF CUBE. Máte aktuální zkušenost?

nimea
9. lis 2022

Ahoj, je tu prosím někdo kdo má aktuální zkušenosti s IVF CUBE? Přemýšlím co dál, zvažuji že bychom přešli právě tam, tak se snažím zjistit co nejvíc informací. Předem díky

lamice
9. lis 2022

@nimea já osobně bych tam už nikdy nešla.Velmi si potrpí na zahraniční klientelu,a nikdy jsem tam nečekala kratší dobu než dvě hodiny.A všemi vychvalovana prim.Visnova,ta byla pro mě největším zklamáním..Absolutně netušila kdo jsem,čím stimuluju,co mám za sebou,vždy jsem ji při ultrazvuku musela vše říkat,nikdy nevěděla nic..k odběru nakonec nedošlo.Abych jen nehanila,udělali mi ERA vyšetření,a pomocí kterého to pak v Sanusu vyšlo.Jinak.za mě nedoporučuji,pokud bych si musela vybírat v Praze,volila bych tu Fertility Prague..Ať se vše vydaří ❤️

handulkak
9. lis 2022

I pro mě celkem zklamání. 🙈 byla jsem se tedy jen “podívat” ale i tak. 🙈

nimea
autor
9. lis 2022

@lamice díky za zkušenost. Můžu se zeptat proč nedošlo k odběru? Počítalo se to i přes to jako platný pokus na pojišťovnu? S Fertility Prague máš osobní zkušenost? Můžeš mi napsat i něco o tom Sanusu? Klidně do sz... Bude to naše 3 ivf tak chci vybrat dobře...

nimea
autor
9. lis 2022

@handulkak ahoj, zklamání z jakého důvodu? Já v ně docela vkládala naděje... Doporučila bys jiné centrum?

pajusz
9. lis 2022

Tak za mě Cube super, máme syna(12/19) díky Cube. Ket mi tam teda už nevyšel (1/22) . Ale to není jejich chyba. Přístup úžasný od recepční po lékařky. My byli nadšení, na salku se i vtipkovalo, naprosto přirozená atmosféra, provádí i akupunkturu což je taky super. Ano je tam hodně zahraničních klientů, ale nikdo nás nikdy neprehlizel. Vždy jsme se cítili vítáni. Takovy pocit jsem měla spíš v Iscare, ne že by byli nepříjemné ale ten zájem o zahraniční klienty byl evidentně větší (můj subjektivní pocit treba🤷‍♀️)

pajusz
9. lis 2022

@lamice bohužel ale souhlasím, že na mě Dr. Višňová dojem taky neudělala. Vím že se na ni pějí jen samé ódy.

nimea
autor
9. lis 2022

@pajusz díky za zpravu. K jakému lékaři jsi chodila? Chodíš pořád k jednomu nebo se to střídá? Udělají na začátku kompletní vyšetření? Koukala jsem že mají i psycholožku, to mi přišlo fajn...

pajusz
9. lis 2022

@nimea ano komplet vyšetření, doktorky jsem potkala všechny co tam jsou, nejblíž jsem měla právě ke Kosobudové. Prví transfer dělala právě ona❤️, druhej myslím Bolehovská. Akupunkturu mi dělala Lada. Teď v lednu byl poslední ket, další embryo už není, měli jsme naplánováno že zacnem s novým Ivf zase po novým roce, ale nebude třeba, zmakli jsme to sami doma 🤰🤷‍♀️

trilien
9. lis 2022

Za mňa fajn Dr. Kosobudová a Bolehovská. Ovšem napriek želaniu chodiť k Dr. Bolehovskej ma opakovane objednávali k Dr., s ktoru sme neboli s manželom spokojní. Odišli sme z Cube. Otehotnela som spontáne (bez akýchkoľvek hormónov, leikov, či zásahov), napriek tomu, že mi v Cube povedali, že šanca na prirodzené otehotnenie je 2%.

lamice
10. lis 2022

@nimea ahoj,nedošlo k němu proto,že nereaguji na Menopur,to už jsem věděla z dřívějška,a stejně jsem ho dostala.Dr.Visnova ani jednou dávku nezměnila,pořád jenom pokračujte a za dva dny UZ.. samozřejmě jsem poslouchala,věřila jsem ,že ví co dělá..nevyrostly prostě,takže mi pokus vrátili,s tím,že jsem musela uhradit všechny stimulační léky,to jo..v Sanusu cítím prostě zájem,chodila jsem k Dr.Dvorakove do Pardubic a už bych nikdy nikam jinam nesla..Přístup pro mě diametrálně odlišný,jenže jsem do Cube šla,protože pět transferů nevyšlo a potřebovali jsme tu ERU,kterou v Sanusu nedělají.Fertility Prague zkušenost nemám,ale komunikovala jsem s nimi a přístup byl skvělý,takže kdybych musela Prahu,tak zkusím to.V Cube.mw nejvíc vytočili tím,že chtěli všechny stimulační protokoly,všechny výpisy o embryích z laboratoří Sanus,objednali jsme se za měsíc,a když je tam.prijeli,tak to ještě nikdo nečetl,pracně to hledali v mailech,narychlo četli..no to mě teda překvapilo..Ale byli tam.i fajn lidi,to zas ne že ne..

paulita7
17. lis 2022

Za me tak na pul spoko. Vadilo mi ze jsem mela pokazde jinou lekarku ale transfer nam vysel. Momentalne jsem ve 12tt . Sestricky na jednicku a kdyz jsem mela hyperstimulacni syndrom po odberu byli na lince i o vikendu a ochotne poslali recept.

nimea
autor
18. lis 2022

@paulita7 a s kterou lékařkou jsi byla nejvíc spokojená? Jaké tam je prostředí? Má každý po OPU svůj pokoj a soukromí? Máš srovnání i s jiným centrem nebo vám tu vyšel hned první pokus?

nimea
autor
18. lis 2022

@lamice já se právě upnula na to Cube, že tam nám určitě pomůžou, ale některé reference co jsem kde našla mě trochu nahlodaly... Četla jsem něco i o tom Sanusu, ale spíš teda Hradec, tam jsou reference taky protichůdné... Je mi jasné že každý doporučí hlavně to kde se mu zadarilo, ale jsem teď fakt v koncích a nevím podle čeho vybírat...

suzzikk
18. lis 2022

Cube doporučuji. Povedlo se nám tam 4IVF hned na první pokus 💙💙

nimea
autor
18. lis 2022

@suzzikk tak to je super 🙂 ke komu jsi chodila? Odkud jste tam přecházeli jestli se můžu zeptat? Podle čeho jsi se rozhodla právě pro tuhle kliniku? Dělají nějaká vyšetření navíc když je to už víc jak druhé IVF?

suzzikk
19. lis 2022

@nimea Z Plzně Natalartu a Iscare v Praze. Jméno si nepamatuji byla taková hodně mladá hnědovlasá.. vyšetření jsem měla už všechny,ale měli tam jiný postup tak možná pomohlo to ☺️

paulita7
26. lis 2022

@nimea abych pravdu rekla nepamatuju si ani jednu jmeno, pokojicky no spis jen mensi mistnost s posteli, ale zas prostredi se vsim všudy příjemné..soukromí máš a jine zkušenosti nemám vyšlo nám to na poprvé ✨️❤️