IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

fazde
30. dub 2010

Delf - bez vycházek

ahojkyy
30. dub 2010

baby toto som nasla::Embryo měří v průměru asi pětinu milimetru,
takže pokud nedojde k nidaci, nemůže z dělohy
pro svou velice malou velikost „vypadnout“,
protože gravitační síly jsou nesrovnatelně slabší
než síly adhezivní. Protože dojde po ET, když
nedošlo k nidaci, k menstruaci, odchází embryo
jako mikroskopická součást současně s krví
z dělohy. Pokud dojde k těhotenství po transferu
více embryí, kdy se uchytí pouze jedno, ostatní
se brzy vstřebají.
delf - PN ti dá skutočne aj obvodák, nedaj sa.
fazde - nemas platený cyklus cez poistovnu? ja som platila len lieky - 5000,-, ICSI - 7000,- PK - 2500,- zmrazenie bude asi 2000,-. OPU a ET platila poistovna, teda bude..
garp 🙂 držím palečky 🙂

delf14
30. dub 2010

no vidíš fazde a já třeba 15 půjdu na odběr vajuch kéž by

ahojkyy
30. dub 2010

liny - musíš byť v kľude, nech sa mu dariť začne..

delf14
30. dub 2010

no holky když to říkáte tak já se nedám budu se bít až do skonání 😀 😀 😀 😀 😀
jé hm tak vycházky to je škoda,že nejsou já kvůli malé abychom neseděli doma a mohli jít na procházku,ale to bych chtěla už moc 😀

fazde
30. dub 2010

ahojkyy - mě to platí pojišťovna, ale ceny jsou bohužel všude jiné. Mám VZP. Ale máš pravdu kecám - neplatili jsem 3 000 za odběr vajíček, ale za PRODLOUZENOU KULTIVACI VAJICEK. Promiň, ale jinak to je stejné. Součet bohužel taky

fazde
30. dub 2010

No tak na sebe budeme moci myslet. Vycházky zkus, jestli máš dítě do školky, dalo by se to uhrát na to.

liny
30. dub 2010

No můžu být ráda,že to nebylo rezolutní "ne" a že ty těhu.jednotky tak jsou aspoň malé, víkend uteče jako voda 😎 . Když člověk by chtěl všechno hned 😀

fazde
30. dub 2010

Liny chápu, taky bych to chtěla vědět hned po víkendu 😀 😀 😀

liny
30. dub 2010

s vycházkama jsem neměla problém mohla jsem si i vybrat od kolika do kolika je chci a dnes jsem se ptala co tedy s PN a doktor řekl,že záleží na mě tak jsem si nechala do pondělí čas na rozmyšlenou.

fazde
30. dub 2010

Holky musím letět na nákup a něco uvařit, tak zatím, ozvu se snad odpolko 😵

delf14
30. dub 2010

tak let a vem si pořádné koště teda

ahojkyy
30. dub 2010

😀

delf14
30. dub 2010

no no ahojkyy ty taky neodlítej a když už tak kvalitní koště s brzdou jasné

delf14
30. dub 2010

no já za hvilku taky nastartuji koště a letím pro malou do školky to abych vzala jedno sebou na zpáteční cestu pro slečnu a poletíme spolu 😝

liny
30. dub 2010

každý někam letí 🙂 , tak já asi pak půjdu s bafanem ven když je tak krásně a pak zase domů, jsem nějaká rozladěná a čím víc toho čtu na netu tím víc mi není do zpěvu chjo.

delf14
30. dub 2010

liny klid to bude dobrý

liny
30. dub 2010

tak já taky frčím ven zatím se mějte krásně pa

eustoma
30. dub 2010

ahojky, tak od dnes picham injekcie. to je jedine co sme v dubnu stihli 😉.

ahojkyy
30. dub 2010

ahoj eustoma, takže sa ti to začína 🙂
ja zajtra ET a potom lážom plážom doma 😀

liny
30. dub 2010

ahoj eustoma tak vzhůru do toho 😀

lenca78
30. dub 2010

Ahoj holky, nejak vas kvuli praci nestiham :(
Liny - tak to jsou dobre zpravy, to bude dobre, uvidis, treba se embryo zahnizdilo az pozdeji
Eustoma - vitej v klubu
Holky, co jsou na transfery - drzim palce

Ja nic noveho, stale cekam a cekam, ale pristi patek pujdu na krev, tak po 15.hod budu vedet vice. Mejte se hezky, L

liny
30. dub 2010

Lenčo s tou prací je to fakt, já se v pondělí nechám uschopnit a už taky půjdu do práce, doma je mi fajn,ale na druhou stranu ležet s pocitem,že se mi to v práci kupí mě už tak klidnou nenechává. Navíc přítel jezdí domů až pozdě večer , někdy na noc nepřijede vůbec tak je mi to tu dlouhé.

Dnes už tady asi nikdo nebude,že...tedy jen já 😎 , moje drahá polovička je na tréninku a vrátí se až po 20h a vzhledem k tomu,že jsou čarodky tak všichni budou u ohýnků....

ahojkyy pořádně se na ten zítřek vyspinkej 🙂 povezeš si domů miminka 😵

ahojkyy
30. dub 2010

liny! až ma zašteklilo v žalúdku 🙂 ja sa tak teším, keby to fakt vyšlo! 🙂

eustoma
30. dub 2010

kocky vy ste tu uz pekne pokrocili. ked tam citam, tak vstetky uz mate transfer za sebou? takze zo stimulkou zacinam sama. a to bola stimulka planovana na 10.4., no co uz ked ms, si rozmyslela, ze bude meskat. hlavne ze dorazila.

ahojkyy: drzim peste.

liny
30. dub 2010

ahojkyy musíš tomu věřit 🙂 hlavně odpočívat a mít pozitivní myšlenky 🙂

liny
30. dub 2010

eustoma máme sice náskok,ale neboj prožívat to s Tebou budeme stejně 😵

eustoma
30. dub 2010

😉

ahojkyy
30. dub 2010

🙂 dík, baby. Odpočívať budem, manžel mi nariadil povinnú PN, to keď som uvažovala, koľko dní ostať doma - deň, dva, tak mi to "vysvetlil" :D

liny
30. dub 2010

ahojkyy jeee to je milé 🙂 jen ho pěkně poslechni . Mě přítel nenechává ani vysávat, mám povoleno pouze kralovat v kuchyni 😀