IVF - jaro 2021

zizitap
16. bře 2021

Ahojky dnes jsem zacala pichat gonal. Za tyden me ceka utz. Mame naplanovany i geneticky screening tak nas pak ceka ket asi nekdy koncem dubna zacatkem kvetna

omajda88
15. dub 2021

@zuzina8887 jojo jdu do ket

lenauska
15. dub 2021

@monimates držíme palce ✊🙏🍀

lenauska
15. dub 2021

@omajda88 🙂🍀✊🙏

monimates
16. dub 2021

@zuzina8887 je to druhý transfer.. první ET se v prosinci nepovedl, uvedli mě do umělého přechodu na dva měsíce, kvůli endometrióze a rozhozeným hormonům, od 30.3. příprava na KET -Estrofem a progesteron. Jinak máme ještě čtyři embryjka zmražené.. 🙂 od toho transferu mě pořád pobolívá v podbřišku, jako bych to měla dostat.. nevím, znáte to, ty pocity, kdy nevíte, jestli to je normální nebo ne, bilancujete, jestli to vyjde nebo jestli to vůbec je možné takto.. tak jak píšeš, chce to pár dní odpočinku a ono to bude, jak má být 🍀 děkuji za podporu

monimates
16. dub 2021

@lenauska moc děkuji za podporu

monimates
16. dub 2021

@omajda88 úplně chápu, jak se cítíš, měla jsem to stejně, osmý den bílý test a trochu krve, pak přišla mě.. já si po prvním ET musela tři měsíce počkat, teď zase doufám, že se po KET situace nebude opakovat..

monimates
16. dub 2021

@omajda88 držím palce 🍀

omajda88
16. dub 2021

@monimates proč si musela čekat..
A holky nevíte jestli teď po et můžu hned dát 2 ket a pak zas hned komplet ivf když se nepodaří? Bojím se aby mi mezi stimulaci a ket nechtěl dávat pauzu..

lenauska
16. dub 2021

@omajda88 pred dalším ivf sa dává asi pauza,ale nie som si ista

monimates
16. dub 2021

@omajda88 já jsem měla nesoulad mezi tím, jak vypadaly vaječníky a k tomu děloha v jednom okamžiku, hormony se nějak zbláznily, tak mě museli uvést jakoby do přechodu, injekcemi produkci všeho na dva měsíce zastavili, tím se zklidnila i ta endometrióza.. a pak to zase nastartovali dalšími hormony a zároveň začala příprava na KET

omajda88
16. dub 2021

@lenauska já doufám, že ne.. chtěla bych to stihnout ještě v červnu před prázdninami.. a nevidím duvod na pauzu mezi KET a novým ivf, když mám KET v nativu🙄 no zeptám se doktorA

lenauska
16. dub 2021

@omajda88 no uvidíš co ti povie doktor. Možno ta pauza není nutná a budeš moct hned na dalsie ivf.

zuzina8887
16. dub 2021

@omajda88 taky si myslím, že když je KET v nativu, tak je to vlastně pauza od stimulace... Ale zeptej se, asi bude záviset na aktuální situaci a prohlídce těsně před stimulačním cyklem. Ale na to teď nemysli, vůbec k tomu nemusí dojít a teď se zadaří 🍀.

omajda88
16. dub 2021

@zuzina8887 jasný, díky🙂 jen jsem ráda připravená a mám plán

zuzina8887
16. dub 2021

@omajda88 tak to tě chápu, mám to stejně a taky mám vždy plán na další postup 😄. Při ivf se věci nedají moc nechat "jen tak samy plynout, ono to nějak dopadne"....

zizitap
autor
19. dub 2021

Ahoj holky tak co, nejake novinky?

gamora
19. dub 2021

@zizitap Ahoj 😊 tak ja sa chystam na konzultaciu v piatok a potom sa uvidi co dalej, kedy KET a tak...

lenauska
19. dub 2021

@gamora držím palce 🙂✊✊✊

monimates
19. dub 2021

@gamora Také držím palce..🍀 já si teď v hlavě střádám plán, co kdyby to zase nedopadlo.. jsem dnes 4.den po KET.. od vložení embryjka mě bolí břicho, když si lehnu, tak mě nebolí, ale když stojím na nohách, bolí mě jak před ms.. tak nevím, co si o tom myslet.. minule po ET mi do 8.dne nic nebylo, pak začalo bolet břicho a přišla ms..

zizitap
autor
19. dub 2021

@gamora super drzim pesti

zizitap
autor
19. dub 2021

@monimates tezko rict. Sama vim jak je clovek vnimavej po transferu. Ja testovala brzo 4. Nebo 5.den po🙈sem byla nedockava. Drzim pesti aby Ms nedosla. A na testu byly //

omajda88
19. dub 2021

@zizitap já jdu taky v pátek na kontrolu predket.. 9 dc

gamora
19. dub 2021

@monimates no mne sa prave asi na 6 den po et objavil vytok ako kazdy mesiac pred ms (nie je to spinenie, ale proste ja to poznam ze je to predzvest ms)...tak uz som bola taka nestastna...8 den po et test a bielo a to bol teda najhorsi den...tak som sa vyplakala a dobre 🙈

veeev
19. dub 2021

@omajda88 Myslim, ze pauza musi byt urcite mezi 2 ivf. Jinak snad ne 😊🙏

veeev
19. dub 2021

@monimates Drzim moc palce. Urcite to klapne 👍

veeev
19. dub 2021

@zizitap Ja dneska 1. DC, zazrak se nekona. Zitra volam do CARu, budu se objednavat na utz, zaroven zacnu zobat Clostilbegyt. Takze priprava na nativ, snad vse klapne a prelom dubna/kvetna bude transfer 🙏🙏❤

monimates
19. dub 2021

@veeev děkuji, obávám se, ale co má být, to bude..

monimates
19. dub 2021

@veeev Moc držím palce při dalším transferu 🍀

veeev
19. dub 2021

@monimates Bohuzel to nijak neovlivnime. Muzeme jen verit a doufat. Ale ja verim, ze kazdy se docka. Jen ten cas a cesta...... je to nekdy desne dlouhy a trnity 🙏

veeev
19. dub 2021

@monimates Bohuzel tak to je. Nijak to neovlivnime. Muzeme jen doufat a verit. Ale ja verim, ze kazdy se docka. Jen je ta cesta obcas krute dlouha a trnita 🙏