• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF Karlovy Vary. Taky jste odsud a plánujete?

29. listopadu 2015 
Ahoj. Jsem tu dnes poprvé. V pátek jsme byli na vstupním pohovoru při plánování IVF. Je tu také někdo z Karlových Varů? :slight_smile:
20. čer 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já taky jsem z Varů.Já už stimuluju a zítra jdu na kontrolu a už by mi snad měli říct termín na odběr vajíček :slight_smile:
20. čer 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80
@lussi84 holky tak to vám oběma držím moc palečky, aby jste se brzy dočkali toho malého zázraku..
také čekáme miminko po IVf a jsme moc rádi, že se zadařilo...ale z KV nemám bohužel žádnou zkušenost..jezdili jsme do Caru do Plzně...
20. čer 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi84 Ahoj :slight_smile: Dnes máš odběr, tak ať je vše tak, jak má :slight_smile: Budu držet palce. My začínáme se stimulací v srpnu a v říjnu, pokud vše bude v pořádku a budou vajíčka, by mohlo dojít k etapě "zavrtávání" :grinning:
21. čer 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adenka84 Ahoj. Díky za podporu pro nás obě :slight_smile: Jak daleko jsi s bříškem? Hodně štěstí :wink:
21. čer 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 ahojky nemáte zač holky..
Jka daleko jsem s bříškem? to máš asi namysli jak dlouho jsme těhu..dnes jsem přesně 24+0 tudíš začínám 25 týden těhotenství..
jestli se chceš podívat na můj pupík, mám ho v albíčku tak se klidně jukni...
21. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adenka84 Ano, bylo to myšleno tak, jak jsi pochopila :slight_smile: Na bříško jsem se podívala, i na výbavičku pro Marušku, vše je úžasné :wink:
21. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Díky..
určitě se také brzy dočkáte...
jdeš na IVF poprvé?
21. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adenka84 No, uvidíme :slight_smile: Někdy mám i strach o tom i psát, snad i pomyslet...abych to nezakřikla... Ano, jdu poprvé. Vám se zadařilo hned? :slight_smile:
21. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 strach..tak ten chápu..také jsem ho měla...ne z toho kolotoče kolem, z různých vyšetření, stimulace atd..to ne to jsem zvládala dobře..měla jsem vynikající lékaře suprový Car..takže tohle mě nedělalo problém...
strach jsem měla vždy z toho..zda bude dost vajíček, zda budou kvalitní, kolik se jich uchytí a halvně jestli se udrží v mém těle..to je to nejhorší ta nejistota to čekání na výsledek a pak to obrovské zklamání když to nevyjde...

My jsme se s manželem snažili přesně 4 roky..podstoupila jsme nejdříve 3 IUI, své 1 IVF a následně 1 KET..ani jednou to nevyšlo...poslali nás na genetické a imunologické vyšetření, pak jsem byla na laparaskopii, hysteroskopii, chromopertubaci....po těchto zákrocích jsme šli na 2 IVF bohužel opět nic...
dala jsem si tedy žádost do Lázní, že to před 3 IVF zkusím tam třeba mě to pomůže...dost jsem si tam psychicky odpočinula a i fyzicky mě bylo také mnohem lépe...můj lázeňský lékař mi doporučil co nejdříve po příjezdu domů podstoupit 3 IVF..ještě v lázních jsem se objednala do Caru.vše jim vysvětlila, tak jak se věci mají..řekli přijeďte hned až se budete vracet domů, udělali se potřebná vyšetření před IVF a v loni den před Štědrým dnem jsem začala se stimulací....v lednu 2011 bylo tedy 3 IVF a to bylo konečně úspěšné..takže možná, že právě ty Lázně pomohli...i když pravda je, že mé 3 IVF bylo celé jiné než ty předchozí, změna léků, změna stimulace poprvé jsme si nechali udělat AH a poprvé jsme si nechali zavést 3 embria...no a z toho se nám uchytila naše Maruška..

Takže se neboj..jednou to vyjde a věřím, že u vás se zadaří hned na poprvé..
mám spoustu kamarádek, kterým se podařilo otěhotnět hned na 1 IVF..
21. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adenka84 Také nemám strach z té cesty k miminku, ale ze samotné fáze jeho čekání...počínaje tvorbou vajíček. Podstupovat IUI jsme nechtěli, a i ke stavu mých vejcovodů by to bylo zbytečné, a rozhodli jsme se rovnou pro IVF. Laparoskopie (opakovaně a i s chemopertubacemi) i hysteroskopii mám za sebou (naposledy 2007) a tak je teď, opětovně, dělat nebudou. Jde se stimulovat, odebírat, oplodňovat a pak vkládat. Psychicky jsem v pořádku, ještě mě nic negativního nepotkalo. I my věříme, že to bude napoprvé a příští prázdniny nás bude o jednoho (dva?) víc :slight_smile:

Děkuju za podporu :slight_smile:
21. čer 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 To je moc dobře, že to tak bereš..tak to má být..
držím palečky...
21. čer 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky :slight_smile:
21. čer 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak v pátek jdu na odběr vajíček i když vajíček mám málo mám jen 2 vajíčka a 2 mám malé které už asi nedozrají :frowning2: ale doktorka říkala že nezáleží na kvantitě ale na kvalitě tak snad to vyjde
21. čer 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi84 přesně jak píšeš nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě..moje známá měla pouze jeden folikul... v něm naštěstí 1 zralé vajíčko a dnes má 11 měsíčního chlapečka..takže otěhotnět je i tak možné..držím pěsti..
21. čer 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky jsem taky z Varů v neděli jdu na IUI.a když se to nepodaří tak na IVF.Nevíte jaký je rozdíl,mezi tím co hradí pojišťovna a tím co stojí 15 000??? Jaké s tím máte zkušenosti?
9. zář 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mazoja Ahoj. Sice pozdě, ale přece...jak jsi dopadla s IUI? :slight_smile:
5. lis 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj je tu někdo kdo v nejbližší době podstoupí ket?
7. zář 2015 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @pajala, já teď v říjnu snad, podle ms. A dojíždím do IVF do Karlových Varů.
9. říj 2015 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla na odběru vajíček a v pondělí transfer :slight_smile:moje první ivf v kv. Je tu také někdo ? :slight_smile:
21. říj 2015 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky @mispuleee já dojíždím do KV na Bělehradskou a Ty? Já mám teď před KET, příští týden v úterý jedu na kontrolní ultrazvuk :slight_smile:
21. říj 2015 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jdu na odběr zítra. Chodím do Pronatalu.
22. říj 2015 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @karnea to je Tvoje první IVF nebo? :slight_smile:
23. říj 2015 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulinka17 Jj první
23. říj 2015 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj petulinka17 já chodím do té u Becherovky :slight_smile:
24. říj 2015 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mispuleee tak to já taky :slight_smile:
24. říj 2015 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jste holky postoupili ?? :slight_smile: já čekám na devátého, to mi budou brát krev, tak uvidíme :slight_smile:
30. říj 2015 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu ve středu 4.11. na KET :slight_smile: držím palce ať to dobře dopadne ;)
30. říj 2015 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispuleee Já jdu na krev 11.11. takže jsme na tom stejně. V úterý mi zavedli dvě morulky. Je to nekonečné čekání. A jak se cítíš? Já teda jakoby nic. Nic mě už nepobolívá, prostě úplně fit.
30. říj 2015 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jé jdu na ket v pátek 13.11tak uvidíme jestli bude to číslo pro nás stastne :slight_smile:
31. říj 2015 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj @pajala určitě to bude šťastné číslo :slight_smile: a do kterého centra ve Varech chodíš?
1. lis 2015 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek