IVF,KET listopad 2018

sadovka
17. říj 2018

Ahoj holky, pojďme sdílet své pocity,poznatky... 26.10 si jdu vyzvednout léky a protokol a od první menstruace budu začínat s úplně prvním IVF. Navštěvují Reprofit v Brne, páni doktorku Pospíšilovou.

lucik253
21. říj 2018

@sadovka Zatim mi to nejak nedochazi 😂 nevim proc a padla sem a 2hod spala 😅 ted to bude nejhorsi...tech 12dni cekat a doufat 🧐

tyna1990
21. říj 2018

@sadovka zatím všechno v pořádku. Snáším vše ok. A s ničím jiným ani nepočítám 😊😉

sadovka
autor
25. říj 2018

Ženy tak jak jste na tom? Ja si jedu zitra rano konecne pro prasky a dozvim se jaky budu mit protokol a uz budu jen cekat az dorazi mrška, abych mohla zacit.

lucik253
25. říj 2018

@sadovka Ja odpocitavam dny do vysledku ET 🙄🙄🙄

gabrielamot
25. říj 2018

@sadovka čekám na menstruaci, jsem 11 dní po Agolutinu a nic, v pondělí případně druhá injekce

evunkas
28. říj 2018

Ahoj,tak jak to u Vas vypada?Ja to v patek dostala,takze ted jen pockst na genetiku a kolem 23.11,kdy bych to mela dostat,zaciname🙂

sadovka
autor
28. říj 2018

@evunkas ahojky, já uz mám doma gonal,ted čekám až to dostanu což bude tam za 10 dnů a začínáme 😌

tyna1990
28. říj 2018

Ahojky já jdu zítra na kontrolu jak rostou folikulky pac dneska jsem byla u MUDr. A na každém vaječníků mám 4 folikuly. Na jednom 17 až 19 mm a na druhém 14 až 15 tak ještě stimulujem ať vytezime co nejvíce folikulu 😊 a středa nebo čtvrtek už zákrok. 😉 Moc se těším 😍💞

tyna1990
28. říj 2018

@sadovka cítím se fajn 😉 jen jsem trošku unavená a po cetrotide je mi pekne teplicko a mám zarudlé místo ale prý to je normální. 😉 Ale ať mi je cokoliv tak jsem šťastná za to 😍 sem asi blázen ale mám z toho velkou radost a moc se těším 💞

rybkaryb
31. říj 2018

@evunkas tak jsme se potkaly v dalším pokusu koukám 🙂 čtu tady ze čekáte na genetiku, a pak bude pgd, to už víte předem ze to bude potřeba? Taky čekáme na genetiku a protože si od toho nic moc neslibuju, zvazuju druhej pokus teď v listopadu taky... jinak by byl až leden...

evunkas
1. lis 2018

@rybkaryb ahoj,jojo,vime,ze bude pgd,pze ma manzel problem s genetikou-vi to dlouho,jeste pred tim nez jsme se poznali,ale v novem caru chteli udelat genetiku i me,tak cekame na vysledky te me genetiky,ted je to cca 3 tydny,co nam ji delali.Prvni dva cykly byly uz s pgd a zajimave je,ze minuly car moji genetiku nechtel...Kolikaty pokus mas ty,omlouvam se,jestli si to uz psala...

rybkaryb
1. lis 2018

@evunkas ty jo a to budete mít takhle rychle výsledky? Nám říkali ze ten test trvá 3mesice a víc... v jakým centru nakonec jsi? (Vím ze se v ty minuly skupince řešily nějaký přesuny ale omlouvám se, nepamatuju si :( ) to je zvláštní ze v minulým udělali jednomu genetiku a druhymu ne, v rámci toho se přece řeší i kompatibilita partnerů.. tak k čemu jen jednomu...
tohle je můj druhej pokus, z prvního nic nezbylo a celkove se špatně vyvíjeli, doufám ze třeba s jinou stimulaci to bude lepší... ty jdeš teda na třetí?

sadovka
autor
1. lis 2018

@lucik253 tak jak to s tebou vypadá? 😊

mufinka26
1. lis 2018

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Já teď čekám na menstruaci a vrhneme se do třetího KETu 🙂

lucik253
1. lis 2018

@sadovka Ahojky,rano jdu na krev.V ut na testu nic.
Menstruace meska 4dny,boli mne porad prsa

sadovka
autor
1. lis 2018

@mufinka26 ahojky, jasné že můžeš 🙂 taky ted čekám na menzes a jdeme do prvního ivf 😌

sadovka
autor
1. lis 2018

@lucik253 tak zítra písní. Držím palce!

lucik253
1. lis 2018

@sadovka dekuji

mufinka26
1. lis 2018

@sadovka tak to budu moc držet palečky, já doufám že do čtyř dnů dorazí. Brala sem gynprodyl a po něm vždy do těch pěti dnů dorazila 🙂 tohle bude třetí ket z třetího IVF... tak snad nám trojky přinesou štěstí 🙂 a čím budeš stimulovat?

evunkas
1. lis 2018

@rybkaryb ono,je to cele slozite.Manzel vedel,ze ma tenhle problem uz od mladi-byl vysetrovan v ramci problemu jeho otce,takze ne v caru.S timhle problemem jsem si ho brala.Jenze muj gynekolog tvrdil,ze je to ok a ze se to bude pripadne resit v ramci tehotenstvi-odberem choriovym klku.A tak se i stalo,presne pred rokem jsem byla tehotna a odberem se zjistilo,ze mimco by bylo postizene,takze jsem ve 14tt sla na preruseni.Pak jsem se do toho vice zahloubala a zjistila,ze se to da resit a tak jsme sli do ivf s pgd...bohuzel prvni dva pokusy bez uspechu,resp.v prvnim pokusu nebylo nic zdraveho pro transfer a v druhem jedno relativne zdrave a to se neuchytilo.Treti pokus absolvujeme v Pronatalu,zatim z toho mam super pocit.Mne rikali,ze vysledky budu mit za 3-6 tydnu.Kompatibilitu asi neresi s ohledem na to,ze jsem uz tehotna byla...kam chodis ty?

rybkaryb
1. lis 2018

@evunkas aha tak to teda mate složitý, to mě mrzí :( ještě taková komplikace navíc... ale napadlo mě ze v rámci tuším pisci dokážou ASI určitý mutace vyřadit, nevím čeho se týká vás problém a už vůbec nevím co všechno touhle metodou dokážou, jen jsem si vzpomnela na nejakej nedávnej článek kde jsem něco takovýho četla...
já chodím do gennetu na letnou

sadovka
autor
1. lis 2018

@mufinka26 taky držím palečky, určitě průběžně informuj 🙂 budu stimulovat gonalem,jakpak ty? Máš pořád to stejne nebo každý m pokusem zkouší něco jiného?

mufinka26
1. lis 2018

@sadovka já mám od 2.dc estrofem, 12dc utz zacnu zavadet utrogestan a cca 17dc bude transfer 🙂

sadovka
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
1. lis 2018

@mufinka26 a který car vlastně navštěvujes? Ja Brno reprofit... Koukám že už děti máš 😊 taky ivf nebo se zadařilo přirozeně? 🙂

mufinka26
1. lis 2018

@sadovka navštěvuji car Apolinář v Praze. První dcerku jsem měla přirozeně (v 16letech)… No a pak se to ve mě porouchalo a druhé miminko se nedařilo celých sedm let... v roce 2009 jsem zázrakem otěhotněla, bohužel v 10tt miminku přestalo bít srdíčko v roce 2011 jsme se rozhodli pro car a díky nim a prvnímu IVF máme Jarouška. Touha po dalším miminku byla veliká a tak když byl malýmu rok, sme se rozhodli pro 2.IVF. To pro nás dopadlo špatně, vajíček bylo spousta, bohužel se k nim nedostali a neodebrali tím pádem žádné. No a letos sme si řekli, že to zkusíme ještě. 3.IVF a vajíčka odebrali 🙂 čerství ET se nezdařil, 1.KET bohužel skončil silným krvácením týden před prvním utz v caru. letní pauza a následoval druhý ket... Opět silné krvácení, na pohotovosti byla už krásně vidět dutinka, bohužel byl malý zavrtaný v jizvě po císařském řezu, takže ikdyž se malinkej držel i krvácení ustalo, musela sem podstoupit histeroskopii, tam potvrdili, že je opravdu v jizvě a museli těhotenství ukončit. Tak teď v úterý skončilo šestinedělí a já čekám kdy dorazí mrška a jdeme do třetího ketu a tentokrát už doufám, že sme si vše zlé už vybrali.😉😇🙏

sadovka
autor
1. lis 2018

@mufinka26 wow, tak to je velký příběh ☺ ale jde vidět že jsi optimista a neděláš si zbytečně velkou hlavu. Teď už vám to určitě výjde, budu opravdu držet palečky ✊

mufinka26
1. lis 2018

@sadovka spíš mi přijde, že nic jinýho než jít dál nezbývá. Těch slziček a bolesti už bylo moc... ale ta touha je tak veliká. že tohle všechno za ten uzlíček stojí... a zastávám názor, že vše má svůj čas, a vše se děje z nějakého důvodu 🙂

evunkas
2. lis 2018

@rybkaryb gennet byl taky ve vyberu,ale nakonec vyhral Pronatal,dostala jsem tam kontakt od jedne zname a zatim jsem tam moc spokojena.Pokud se to stihne tak na konci listopadu bych mela zacit stimulovat gonalem,predtim to byl puregon v ramcu dlouheho protokolu a v druhem pripade eigenorm.Budu doufat,ze bych na ten gonal mohla lepe reagovat.K tomu picsi-to nam bohuzel nepomuze,musime mit to pgd☹Za ten rok,co si hledam informace,mam pocit,ze bych sama mohla pracovat v nejakem caru😉ale ted nam to urcite vyjde...

rybkaryb
2. lis 2018

@evunkas já mám stejnej pocit, jen bych nastudovala par drobnosti a mohla bych nastupovat na pracoviště :D
Držím palce ať vám to vyjde 🙂 my nakonec asi přece jen pockame na ten leden.