IVF,KET listopad 2018

sadovka
17. říj 2018

Ahoj holky, pojďme sdílet své pocity,poznatky... 26.10 si jdu vyzvednout léky a protokol a od první menstruace budu začínat s úplně prvním IVF. Navštěvují Reprofit v Brne, páni doktorku Pospíšilovou.

mufinka26
10. pro 2018

@sadovka jinak femibion, chytré miminko i pregnafolin jsou na jedno brdo, jen se liší cena 🙂

gabrielamot
10. pro 2018

Holky, tak laborka mění stroje a mají zpoždění, takže ještě nemám výsledky, budou zítra, doufám. Test odpoledne je silnější než včerejší, tak snad bude všechno OK.

gabrielamot
10. pro 2018

Tak jsem si dojela do špitálu, zítra znovu na krev, ale jen kvůli štítné žláze a hcg je 113,1. Leze to pomalu nahoru, ale leze, tak snad to bude dostatečné.

mufinka26
10. pro 2018

@gabrielamot no super, minulo bylo kolik?

gabrielamot
10. pro 2018
mufinka26
10. pro 2018

@gabrielamot tak to stouplo parádně 🙂

gabrielamot
10. pro 2018

@mufinka26 mám radost 🙂 už to nechám být, zítra volám do Apolináře a ve středu mám kontrolu na endokrinologii a pořád mám schovaný ten digitál, tak snad na něj už seberu odvahu 🙂

sadovka
autor
11. pro 2018

@mufinka26 děkuji. Tak dnes koupil chytré miminko 😊

gabrielamot
11. pro 2018

Holky, tak příští středa kontrola u Apolináře, tak snad bude vše dobré. Všem moc držím palce, přeju jen to nejlepší a hodně štěstí 🍀❤

mufinka26
11. pro 2018

@gabrielamot taky ti moc držím palce, mě čeká kontrola teď ve čtvrtek 🙂

gabrielamot
11. pro 2018

@mufinka26 děkuju a tobě také, třeba se u Apolináře ještě potkáme 🙂 nebo pak asi posílají zpátky k obvodnímu gynekologovi, že?

mufinka26
11. pro 2018

@gabrielamot po potvrzení srdíčka, odesílají k tvému gynekologovi 🙂 Ale já tm určitě ještě půjdu, ted srdíčko ještě vidět nebude 🙂

gabrielamot
11. pro 2018

@mufinka26 to u mě asi taky ne, jdu docela dost brzo, tak snad ta další kontrola nebude za měsíc. Chci je poprosit o ten Utrogestan, jestli mi ještě napíšou, teď ho mám od jiného doktora, ale ten už mi ho znova nenapíše.

gabrielamot
11. pro 2018

Holky, prosím nevíte, jak je důležitý utrogestan? Mně ho u Apolináře spíše nenapíšou, že po ET 15 dní stačí a pak už je k ničemu, že význam má pouze při KET. Mám 2-2-2, docela se bojím, aby vysazení nebylo moc rychlé. Už mám jen na pár dní.

mufinka26
11. pro 2018

@gabrielamot hele neboj, pokud by byl potřeba, tak ti ho určitě nechají. 😉 tím, že u mě nedochází k ovulaci a tělo nefunguje, tak já ho brát musím.

gabrielamot
11. pro 2018

@mufinka26 já ovulaci také nemám, tak je mi to divný. Zkusím se s nima ve středu ještě domluvit.

gabrielamot
19. pro 2018

Holky, tak dneska jsem byla u Apolináře, miminko bylo hezky vidět, jsem 5+5tt, další kontrola 3.1., vypadá to dobře. Jsem po CS a miminko daleko od jizvy, prý hezky zavrtané. Mám obrovskou radost a s pokorou se modlím, ať vše vydrží, tak jak má.

mufinka26
19. pro 2018

@gabrielamot no super 🙂 já jdu na druhý utz dneska. 🙂 tak snad bude taky vše ok.

gabrielamot
20. pro 2018

@mufinka26 moc držím palce. Včera tam nikdo nebyl, šla jsem na řadu ještě před časem objednání, byl tam Hrubka. Hodně štěstí 🍀

mufinka26
20. pro 2018

@gabrielamot já budu mít přímo Jirsovou, nechtěla mě dát k nikomu jinýmu, dneska má nějakou konferenci, ale ta by do 12h měla skončit. Mám dneska strašný strach, aby se tam ten prcek ukázal.

1987katka
20. pro 2018

Holky tak ja dnes ultrazvuk a jsme 6+2 a uz tlouklo srdicko ❤ vse jsem mela a mam pravidelne, nativ KET a do 12 tt pokracovat utrogestan, stejne jako minule u ET

gabrielamot
21. pro 2018

@mufinka26 jak dopadla kontrola? Taky mam hrozny strach,aby bylo vsechno v poradku.

gabrielamot
21. pro 2018

@1987katka to je parada,moc gratuluju

mufinka26
21. pro 2018

@gabrielamot dopadla moc dobře, včera jsem byla na poslední kontrole v CARu, srdíčko krásně tlouklo a odpovídáme dnes již 7+0tt 🙂

mufinka26
21. pro 2018

@1987katka super 🙂 moc gratuluji 🙂 já beru do 12tt utrogestan a estrofem 🙂 jako u inulého ketu 🙂

gabrielamot
21. pro 2018

@mufinka26 tak to mám radost, moc gratuluju! To je super, jen tak dál 🙂

gabrielamot
11. únor 2019

Holky, u mě konec snu, zamlklé těhotenství, dnes byl UZ, měla jsem být 13+2tt, místo toho jen 11+2 a miminko mělo bohužel vadu. Vůbec nevím, co dál, je mi hrozně :(

radovesnickamonika
11. únor 2019

@gabrielamot to mě hrozně moc mrzí. Věřím že příště se to podaří až do konce. hlavu vzhůru a buď silná...