• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF - kolik jste platili jako samoplátci?

18. prosince 2013 
Ahoj všem,
moc by mě zajímalo.. kolik jste platila za IVF jako samoplátci.. teď mám namysli stimulaci s těmi nejlevněšími lékami. + ICSI a AH
najde se tu někdo takový?
děkuji moc všem za reakce
7. pro 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to se vážně mezi vámi nenajde žádná co si hradila IVF úplně sama?
8. pro 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 V Brně na Obilním asi 50 tisíc a stimulovala jsem Fostimonem.
V Repromedě asi 100 tisíc a to jsem stimulovala Puregonem.
8. pro 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 volbou pro pacientky, které mají vyčerpané všechny pokusy na pojišťovnu je ivf s minimální stimulací. Já podstoupila 4x a platila jsem od 15 do 23 tisíc. Základní cena je 13 000,- plus se potom počítá 1000,- ICSI na každé vajíčko. Ale nedělají to všechna centra.
9. pro 2013 ve 12:42  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisi137 děkuji, ale minimální stimulace je u mě pasé.. nereaguji na clostík moc dobře, a nechci riskovat to, že se neurodí žádný foliklu.. nebo urodí,ale bude prázdný... i lékaři tento postup u mě moc nedoporučují...

mě lékař řekl, že naše 4 IVF - ICSI + AH se nejlevnější stimulací vyjde na cca 35 000 kč tak mě zajímá jak to měli ostatní snažilky..
asi dost záleží na daném cenru a jejich ceníku..

koukám, že se u vás zadařilo.... gratuluji..
9. pro 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já u minimálky píchala od začátku Bravelle(to je injekce fsh) a vyšlo mě to na těch 20 tisíc se vším. Ale pokud to u tebe dr nedoporučuje....do toho zas já nevidím.
Ano u nás se zadařilo zázrakem přirozeně.
Držím pěsti ať se zadaří co nejdříve :slight_smile:
9. pro 2013 ve 13:25  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky mě čeká 4.IVF někdy v příštím roce, až našetříme penízky. Taky nemůžu mít minimální stimulaci, jelikož máme špatné spermio a embrijka se nám špatně vyvíjejí, tak jsme rádi, že nám z 10-12 vajíček zůstane 1-2 embria k přenosu. Ale máme už jednu holčičku z 2.IVF, takže to chceme zkusit znovu. V Gennetu nám říkali 36.000,- /v ceně je ICSI + PK/ ale bez léků a léky máme počítat 15-25tis. podle léků. Takže počítám, že to bude maximálně 60tis. No musíme holt šetřit. :unamused:
12. pro 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj podstupovali dohromady 8 pokusů IVF a jedno nás stálo 34 - 38tis.,podle toho kolik jsem potřebovala léků,ale jelikož jsem špatně reagovala jak na Fostimon i Menopur většinou jsem měla něco kolem 45 amp. na jedem cyklus,což jsou docela dávky.Jo a navštěvovali jsme státní centrum což nás vyšlo levněji.
18. pro 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek