IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
23. říj 2009
no tak u mě by to taky nešlo ze dne na den 😃 trochu času bych potřebovala 😃 počkej po porodu budeš rychle kostra,až ti malá-malej,prožene pérka 😃
medunaautor
23. říj 2009
to von Karel bude asi žárlit 8-(
dadous
23. říj 2009
tak kostra u mě fakt nehrozí 😃 ja budu prostě pořad holka krev a mliko 😃
medunaautor
23. říj 2009
no tak nějak jsem to neviděla,že bys byla mlíková =-) možná tak teď.Ty vole jsem nervní aby jsme už jeli do toho obi,koupit takovou lištu podél zdi až položí to lino a jaksi se stále nic neděje ]-( Vidím to tak,že se asi nervnu a zhryžeme se 😃
dadous
23. říj 2009
jo jako to zakončení? copak Romča se nemuže vykopat?
medunaautor
23. říj 2009
né nějak mu to dělá problém a mě zase on ]-( teď obědvá,nejraději bych mu to narvala jako jedno sousto do krku,aby už byl nadlábnutej,doufám,že pak ještě nepřijde s tím,že musí na hajz ]-( jako vždy
dadous
23. říj 2009
jsou fakt všichni stejny 😃
medunaautor
23. říj 2009
no to jsou,tak te´d dojídá pizzu a pak přijde na řadu ještě guláš,ty vole chci být chlap a být tak v poho jako oni 😃 asi se nechám předělat,vršek bude bez problémů,tam se nebude ani muset nic zmenšovat a dole si nechám jen našít pincka 😃
dadous
23. říj 2009
tak to budu mít dalšího kamarada 😃 😃
medunaautor
23. říj 2009
no to jo a budu neškodnej 😉
dadous
23. říj 2009
😃 už mame tady jeden teplej par za kamarady, tak budem mít i v německu 😃
medunaautor
23. říj 2009
ty vole,bude vražda,prej jestli chci kafe 😃 tak jsem ho ale rychle uzemnila.Ne to jak se nechám předělat budu sám,Roman by mě už nechtěl 😃
dadous
23. říj 2009
no tak jo 😃
dadous
23. říj 2009
dadouš se zas dneska nemuž vykopat z pelechu, takhle dlouho ještě po noční nespal =-)
medunaautor
23. říj 2009
jako asi už =-) talíř dal do myčky ááááá už se jde,tak zatím pa,než na něj přijde sra.í 😃
dadous
23. říj 2009
jo tak dobře pořidte, doufam že to na něj nepříjde v kramě 😃
medunaautor
23. říj 2009
tak jsme doma,nakoupíno peněz jako sraček v řiti :-S no a kakání dorazilo až teď doma,asi to měl vypočítané =-)
medunaautor
23. říj 2009
takže,nejprve se položil kabel 😃 😃 😃 a teď už snad dojde i na to lino
dadous
23. říj 2009
😃 kabel to je zaklad 😃
dadous
23. říj 2009
tak co je tady 😎 medu že vy řadíte na to novym linu? 😃
medunaautor
23. říj 2009
ty vole my máme hotovou půlku.To je sraní jako kráva a Roman to dělá sám, a nejhorší je ten nábytek tahat :-S a zítra musí dodělat celej kus pod linkou a to bude teprve něco,ta je dělaná na míru a všelijak kroucená a ještě je v tom všechno zabudovaný,to si dá chudák.A to víš já nad ním stojím jak gestapák a jen radím 😃 😃
medunaautor
23. říj 2009
ale jako dneska jsem tady řádila jenom s Dadouškem a nikdo nikde,kde jste potvory 😉 😉
lenkacar
24. říj 2009
holky já jsem byla pod dekou a lítala jsem blít na wc ..je mi blbě ..
medunaautor
24. říj 2009
Ahojte,Leni co to je,nějaká střevní chřipajzna :-S Tak ať rychle odtáhne o dům dám a ty jsi zdravá 😉
dadous
24. říj 2009
čavec, no jo chřipky řaděj ]-( proto nikam nechodím 😃
medunaautor
24. říj 2009
no kam taky v tomhle hnusu :-p
medunaautor
24. říj 2009
jdu něco uklidit,je to tady jak v chlívu :-S
dadous
24. říj 2009
už to mate hotovy?
medunaautor
24. říj 2009
ne,sám to Roman nedá,volal Michalovi,ale neni doma,tak počká až se ozve.na to musej být dva,ta linka a ty kokotiny v ní to musej vytahat nebo nevím jak udělat dva =-)
medunaautor
24. říj 2009
no tak koukám co jsem to zase napsala za inteligentní větu 😃 ale ty si to Dadoušku nějak přebereš,mě to prostě nějak nemyslí

Začni psát odpověď...

Odešli