• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak co kočky ..jak se máte? mě je dneska lépe ..ted jim chleba se sýrem,dneska se nevařilo
24. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni,tak to je gut,že ti je už gut.Já jsem dneska nějakej labil :grinning:
24. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám hlad ,celej den nic nejim a ted asi vyvrátim vrata u lednice ..já byla labil debil včéra
24. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se to teď taky nějak převrátilo,dříve jsem žrala přes den jak prasut a teď ráno nemám potřebu,zato večer koukám místo na bednu do lednice :grinning: to bude figurka za chvilku :grinning:
24. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to budu asi zítra už taky ok a né labil debil,to bude jednodenní záležitost,teda doufám :wink:
24. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem neměla čas byla tu kámoška a krmila mě svými story ..u kterých kvetu ..tak abych se nemusela dělit o ten chleba jim až ted
24. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jo tak to chápu a nakrmila tě pořádně?
24. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakrmila mě až běda a ničím novým :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,tak hlavně,že už je pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: příště buď rychlejší a vykecej jí díru do palice ty :grinning: a ona už určo nepřijde :grinning:
24. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona je hodná ,ale co se týče chlapů tak naivní a blbá až to práská dveřma
24. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neni to moje známá????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže asi je chyba ve mě já jsem zase co se týče chlapů docela tvrdá ..
24. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim proč ,ale dokážu lecos odhadnout dopředu a ona se tomu diví a je překvapená ..a to je starší než já a panna to taky sakra neni ..to je ta co to má ráda do kakaovýho
24. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aha,ty vole,že jí prdel nebolí to nechápu. :confused:
24. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Análnice? :zipper_mouth:
24. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj. :grinning: Holky mě je zle.Bleju jak alík už přes týden.Navály mám, že by mi je nějaká před důchodem mohla závidět. Fakt paráda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi neni co závidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já byla poblijon včera
24. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu strašná kosa ,nadi bych brala toho vašeho hada kolem krku místo šály :wink:
24. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak myslím si, že by Ti možná stačily ty moje návaly. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To i nahé mi je v tu chvíli vedro jako by bylo 50 stupňů. :astonished: Had je mrtvola momentálně.Bude se svlékat.
24. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé Nadi tak to závidím,mě je zima jako svi.a :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taková zima a on se chce svlékat?
24. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu on se svléká vždy když vyroste.Od doby co tu bydlím se svléknul už 4x. A to furt říká Karel,že už víc růst nebude a za chvilku zase povyroste. Když to tak půjde dál,tak nás sežere všechny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Karel už přemýšlel,že by ho dal pryč kvůli tomu jak je velký, ale já si na něj tak nějak zvykla a když je v terárku tak je sladký.
24. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavně aby byl furt v tom terárku :confused: jdu do hajan,Nadi držím palceaby bylo vše ok na utz. :wink: a pak už ta vytoužená dálnice :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu děkuju. Jsem napnutá a nervozní, ale nehrotím to. Bylo mi hůř už co se tohodle týče. Tak dobrou noc a hezké sníky. :slight_smile:
24. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak aby za chvíli nebylo terárko přes celej byt a vy nespali na rohožce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ten had je prima ..ty kůže si necháváte?nadi taky ti přeju .aby to dobře dopadlo ..
25. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

já už jsem vzhůru od čtrvt na 8 dnes.Nemůžu spát poslední dny.Furt se probouzím,melu a mluvím prý ze spaní. :-Po dlouhé době jsem dřív vzhůru jak Karlos tak nebude blbě mektat. :grinning:
Jinač mám pěkně hubu šejdrem.Mám takovou chuť na cigáro a nevím zda si bafnout.Včera jsem si dala jen jedno a řekla jsem si že už nebudu.Když já jsem holky takový srab a mám takový chutě na kouření. :zipper_mouth:
25. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nadi přeblafni raději toho přírodního ,on bude rád a tobě nepůjde huba šejdrem :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočenky :slight_smile: tak se jdu na vás podívat vy teda kecáte :wink: no já poslední dobou nějak nemám čas a ani náladu :frowning2: no chodím do práce :wink: tam kde jsem byla v té restauraci,ale ted pod jiným majitelem :wink: nechal si mě tam,ted akorát tam chodíme uklízet bo se to musí dát do kupy než se to otevře no bar mám hotový a pak ještě jeden a snad to už bude akorát teda kuchyn katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v pátek večer a dnes teda jsu za barem obsluhuji :wink: tak jsu utahaná jak kotě včera jsem vylezla z pelechu ve 13hod :grinning: a to bych ještě ležela :grinning:
A co pak vy jak se máte :wink:
25. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nemůžeme. :grinning: Už v pátek jsme neměli a zrovna to vyšlo,že měl chuť tak jsme po dlooouhééé době posexovali.Ale bylo to naštěstí rychlé. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám zítra OPU tak proto.
25. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zítra se drž kočko ..taky o sexu nebyla řeč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dají ty seš údernice
25. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek