IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
24. říj 2009

tak co kočky ..jak se máte? mě je dneska lépe ..ted jim chleba se sýrem,dneska se nevařilo

meduna
autor
24. říj 2009

ahoj Leni,tak to je gut,že ti je už gut.Já jsem dneska nějakej labil 😀

lenkacar
24. říj 2009

já mám hlad ,celej den nic nejim a ted asi vyvrátim vrata u lednice ..já byla labil debil včéra

meduna
autor
24. říj 2009

mě se to teď taky nějak převrátilo,dříve jsem žrala přes den jak prasut a teď ráno nemám potřebu,zato večer koukám místo na bednu do lednice 😀 to bude figurka za chvilku 😀

meduna
autor
24. říj 2009

tak to budu asi zítra už taky ok a né labil debil,to bude jednodenní záležitost,teda doufám 😉

lenkacar
24. říj 2009

já jsem neměla čas byla tu kámoška a krmila mě svými story ..u kterých kvetu ..tak abych se nemusela dělit o ten chleba jim až ted

meduna
autor
24. říj 2009

😀 😀 😀 jo tak to chápu a nakrmila tě pořádně?

lenkacar
24. říj 2009

nakrmila mě až běda a ničím novým 😝 😝 😝

meduna
autor
24. říj 2009

no jo,tak hlavně,že už je pryč 😝 příště buď rychlejší a vykecej jí díru do palice ty 😀 a ona už určo nepřijde 😀

lenkacar
24. říj 2009

ona je hodná ,ale co se týče chlapů tak naivní a blbá až to práská dveřma

meduna
autor
24. říj 2009

neni to moje známá????? 😀 😀 😀 😀

lenkacar
24. říj 2009

jenže asi je chyba ve mě já jsem zase co se týče chlapů docela tvrdá ..

lenkacar
24. říj 2009

já nevim proč ,ale dokážu lecos odhadnout dopředu a ona se tomu diví a je překvapená ..a to je starší než já a panna to taky sakra neni ..to je ta co to má ráda do kakaovýho

meduna
autor
24. říj 2009

jo aha,ty vole,že jí prdel nebolí to nechápu. 😕

nadis.h
24. říj 2009

Análnice? 🤐

nadis.h
24. říj 2009

Ahooj. 😀 Holky mě je zle.Bleju jak alík už přes týden.Navály mám, že by mi je nějaká před důchodem mohla závidět. Fakt paráda. 😝

lenkacar
24. říj 2009

nadi neni co závidět 😝 😝 😝 ,já byla poblijon včera

lenkacar
24. říj 2009

je tu strašná kosa ,nadi bych brala toho vašeho hada kolem krku místo šály 😉

nadis.h
24. říj 2009

Leni tak myslím si, že by Ti možná stačily ty moje návaly. 😝 To i nahé mi je v tu chvíli vedro jako by bylo 50 stupňů. 😲 Had je mrtvola momentálně.Bude se svlékat.

meduna
autor
24. říj 2009

jé Nadi tak to závidím,mě je zima jako svi.a 😝

meduna
autor
24. říj 2009

taková zima a on se chce svlékat?

nadis.h
24. říj 2009

Medu on se svléká vždy když vyroste.Od doby co tu bydlím se svléknul už 4x. A to furt říká Karel,že už víc růst nebude a za chvilku zase povyroste. Když to tak půjde dál,tak nás sežere všechny. 😝 Karel už přemýšlel,že by ho dal pryč kvůli tomu jak je velký, ale já si na něj tak nějak zvykla a když je v terárku tak je sladký.

meduna
autor
24. říj 2009

hlavně aby byl furt v tom terárku 😕 jdu do hajan,Nadi držím palceaby bylo vše ok na utz. 😉 a pak už ta vytoužená dálnice 😵

nadis.h
24. říj 2009

Medu děkuju. Jsem napnutá a nervozní, ale nehrotím to. Bylo mi hůř už co se tohodle týče. Tak dobrou noc a hezké sníky. 🙂

lenkacar
25. říj 2009

nadi tak aby za chvíli nebylo terárko přes celej byt a vy nespali na rohožce 😀 😀 😀 😀 ,ten had je prima ..ty kůže si necháváte?nadi taky ti přeju .aby to dobře dopadlo ..

nadis.h
25. říj 2009

Dobré ránko,

já už jsem vzhůru od čtrvt na 8 dnes.Nemůžu spát poslední dny.Furt se probouzím,melu a mluvím prý ze spaní. :-Po dlouhé době jsem dřív vzhůru jak Karlos tak nebude blbě mektat. 😀
Jinač mám pěkně hubu šejdrem.Mám takovou chuť na cigáro a nevím zda si bafnout.Včera jsem si dala jen jedno a řekla jsem si že už nebudu.Když já jsem holky takový srab a mám takový chutě na kouření. 🤐

lenkacar
25. říj 2009

tak nadi přeblafni raději toho přírodního ,on bude rád a tobě nepůjde huba šejdrem 😀 😀 😀

daja.w
25. říj 2009

Ahojky kočenky 🙂 tak se jdu na vás podívat vy teda kecáte 😉 no já poslední dobou nějak nemám čas a ani náladu ☹ no chodím do práce 😉 tam kde jsem byla v té restauraci,ale ted pod jiným majitelem 😉 nechal si mě tam,ted akorát tam chodíme uklízet bo se to musí dát do kupy než se to otevře no bar mám hotový a pak ještě jeden a snad to už bude akorát teda kuchyn katastrofa 😝 a v pátek večer a dnes teda jsu za barem obsluhuji 😉 tak jsu utahaná jak kotě včera jsem vylezla z pelechu ve 13hod 😀 a to bych ještě ležela 😀
A co pak vy jak se máte 😉

nadis.h
25. říj 2009

Leni nemůžeme. 😀 Už v pátek jsme neměli a zrovna to vyšlo,že měl chuť tak jsme po dlooouhééé době posexovali.Ale bylo to naštěstí rychlé. 😀 😝 Mám zítra OPU tak proto.

lenkacar
25. říj 2009

na zítra se drž kočko ..taky o sexu nebyla řeč 😀 😀 😀 😀 dají ty seš údernice