• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Leni no ono je to jedno zda kuřba nebo sex.On neměl vůbec vyprázdnit zásoby. :grinning: U mě to je fuk.
25. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je to neuvěřitelný, ale asi doufáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pravděpodobně důsledek stimulace a štěstí...
25. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi jako že jsi těhu? :dizzy_face:
25. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bojím se to úplně napsat, ale mrkni do albíčka...co myslíš?
25. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi já si to zrovna přečetla. To je prostě super!Spadáš do party těch šťastných. :wink: Věř tomu, že to v pohodě bude.Jdeš na krev zítra?
25. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, byla jsem nachlazená jako sviňa -proto jsem i test dělala, abych nepila Coldex, kdyby náhodou...a volal jsem Dr. a řekl ať jdu na neschoepnku vyléčit se a pokud se nic nezmnění tak za 10dnů na ultrazvuk (příští pondělí) takže zkouším testy jestli tmavnou a čekáme...už je mě i líp..
Nadis zítra držím pěsti...
25. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi bude to v pořádku.Je to "zaděláno" doma přirozeným způsobem. To už by muselo být,aby to nedopadlo. :wink: Na zítřek děkuji moc!
25. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivo to je bezva ,jen si počkej a bude to v poho neboj .. :wink:
25. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kobylky moje zlatý
Vím že jsem tu dlouho nebyla snažila jsem se nějak podělat něco doma aspoň o tom víkendu protože jsem v týdnu o noční nic neudělala a jenom se válela jak ten lazar :slight_smile:
Medunko tak co už to míáte v kuchyni hotové určitě to je nádherné .:slight_smile:
Ivanau moc ti gratuluju k dlouhé dálnici co se ti ukázala na testíku aspoň někomu moc ti to přeji . :slight_smile:
Lenísku tak co už je ti lépe ?
¨Dadousku a co mimísek už cítíš pohyby ?Určitě je vše v pořáýdku a je lenivej po tobě.Třeba nabírá síly aby mohla řádit ke konci těhu a tro ti dá zabrat a po porodu ti protáhne krvky jak budeš okolo něh lítat :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak tak koukám tak tu nikdo není tak jdu umejt nádobí ,ale vůbec se mi nechce
25. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus blaží já koukala na nějakou romanticu v telce ..je mi už líp ,jsem vychladla z toho žehlení a je to docela gut
25. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži já tě obdivuju ,že děláš noční já bych padla na hubu
25. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi a o tom vyprazdnování mě povídej ,furt si to tam mudlá asi ho to tlačí ,ale do zítra musí vydržet..taky jde na odběr
25. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek Leniško jak pak ti je
25. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
už docela dobrý a co ty?
25. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
do je dobře že ti je dobře :grinning: :grinning:
A na co koukáš
25. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
letos mám dostat prdelovku tetanovku a říkala sestra ,že prej nemaj vakcíny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já furt stejný je to na h......
25. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla taky letos ještě před OP a měly
25. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už to skončilo v telce ..manža zase měl dneska kydy o miminech a nasral mi docela dost
25. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co měl za kydy
25. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě je na chatě jel tam krmit kočky ,doufám že jenom ty čtyřnohý :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco o neplodnosti ..už nevím co přesně ,ale nasralo mi to .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jsem moc citlivá ,už je tu tak mizim.papa
25. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: neboj jedině že by si tam dal se sousedem kávičku nebo pivečko :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak páá
25. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám "dobrá" nálada všude. Já se zhádala s mámou a pak se nasrala i na Karla. Taky měl blbý kydy. Ať skočej do zdi chlapi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni a co máte zítra za akci,že jde na odběr Tvůj?
25. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasdis oni všechny chlapy jsou stejní s tím už nic neuděláš .
Ajakpak jsi na tom ?A co už ti je lépe ?
25. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedem na imuno do prahy
25. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tady poprvé, takže jsem dost zmatená :slight_smile: Snažíme se rok a půl a pořád nic a po několika IUI nás nejspíš nemine IVF. Nevím ale vůbec, co mě čeká, poradíte?
25. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
banbi myslím že se nemusíš ničeho bát a určitě ti poradíme
25. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek