IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. říj 2009

ivi, ja bych řekla že je to tím , že ty haranti maj moc volnyho času 😖

meduna
autor
26. říj 2009

jedno za váma druhé na cestě Dadoušku😀 ale co,taky nám bylo tolik co jim a jaké jsme byly?????? 😎 já teda stejná jako Aneta,doma mě nic nebavilo,ale ven lítat to jo 😀 Můj manža to má teď s klukem,taky začal na vše srát,je mu 17. 😝 ale vzal ho na víkend do hor,pokecali jako kámoši i pivko mu dovolil,kluk prej z toho byl v prdeli ale šťastnej,že ho Roman bere jako sobě rovnýho a nějak to zafungovalo

dadous
26. říj 2009

no tak mužu ti říct, že Lukaš je moje kopie, jsem byla taky hrozna, jen jsem teda nehulila travu 😀

meduna
autor
26. říj 2009

hele to si pamatuju,jak mi bylo asi 13 a máma mi něco říkala a já si v duchu myslela,ty vole ta je stará a ví hovno,co to tady kecá a bla,bla,bla a i nějaká ta nadávka v duchu padla a máma se na mě podívala a říká mi:to jsem td od tebe dostala jmen co? a já ty jo,jak to ví,snad jsem to neříkala nahlas a tak na ní čumím a zapírám,néééé,to není pravda a začala jsem se smát a máma taky a říká mi,taky mi bylo 13 a když mi moje máma nadávala,tak jsem jí nadávala v duchu,přesně jako ty mě teď,no a už bylo po vzteku

meduna
autor
26. říj 2009

protože ta tenkrát ještě nebyla tak k mání 😀 😀 😀 jinak by jsme taky určo...

dadous
26. říj 2009

jo jo medu, je to pořad stejny 😀

dadous
26. říj 2009

no jsem zvědava co novyho bude tak za 15 let 😀

ivulinecka
26. říj 2009

děkuji za rady.slíbyla že kouřit už nebude to jsem zvědavá no prý u nich ve třídě kouří polovina třídy.Tak jsem se jí ptala kdo jim kupuje cigarety a to mi to potvůrka neřekla zatím jsem u ní nenašla cigara ale zapalovače jo.no nic přišla moje maminka tak jdu pokecat a k večeru se připojím holky pa pa

meduna
autor
26. říj 2009

ahoj

blazenkaa
26. říj 2009

ahojky holčičky jdu papkat a makat tak páá večer se tu ještě ukážu

meduna
autor
26. říj 2009

to teda,až nám to tady budeš popisovat 😀

meduna
autor
26. říj 2009

ahoj a ať ti to uteče Bláži 😉 nestrhej tam normu jo 😀 😀

dadous
26. říj 2009

noo až se tady budem domlouvat, jak na ty naše dětičky 😀

meduna
autor
26. říj 2009

no,doufám,že se k tomu někdy dopracuji 😢 😢 možná že já tak o morčatech a psech 😝 hele mám tady mletou co z toho????????sekaná byla nedávno 😀

nadis.h
26. říj 2009

Ahoj kočenky.Jsem doma po OPU. 😉 Zkopčím co jsem napsala na diskuzi mého CAR at to nemusím psát znova. 😅

Ahooooooooooj. Jsem už doma. Ty woooole holky břicho jak mě bolí to je síla!!!!
No ale tak jak to šlo od včera napíšu ve zkratce:
Hádka jako čip doma.Bylo toho na mě moc.Jak jsem byla nervní z toho IVF a nadopovaná hormonama,nebylo dobré mě stresovat ještě něčím dalším. No začala to máma včera,že mi volala problémy co jsou s bráchama,kterým je 30 a 33,ale chovají se pořád jak malí haranti. Já si dovolila říct svůj názor,který se asi mamince nelíbil a i jak jsem byla zpruzená tak to prostě nesedlo tenhle hovor a já dostala hodně zlou náladu. Do toho zaryl přítel pár věcma,které bych asi přešla za normálních okolností, ale včera to prostě nesedlo. Tak jsem začala být nepříjemná až to došlo k dohadování,pak k tomu že se odstěhuju klidně apod. Ještě v 6,40 ráno jsem nevěděla dnes zda na OPU pojedeme či ne... Nakonec jsme jeli.

No a horor pokračoval dál v CARu...
Přítel šel dát sperma do odběrovky,hned byl hotový,vrátil se a za chvilku musel už jít,aby to stihl do práce.Za chvilku co odešel přišla sestra s hroznou info,že musí přítel zpátky, protože v tom co odevzdal nenašli žádné spermie co by se dali použít na ICSI!!!!! A to jsme měli spermiogram v době kdy přítel hodně kouřil jen 3% pod normu k normospermii a ted nekouří a tohle.No šok obrovský a strach,že když poprvé to bylo tak,tak že za chvilku po tom na podruhé to bude ještě katastrofálnější. No ale vzala jsem to do svých rukou a druhý pokus byl lepší a spermoušci nějací byli na ICSI.

Pak jsem jela na sál s tím že teda folíků bylo malounko.Počítaly jsme s primářkou tak 2-3 a nakonec ze mě vymáčkla 14 folíků a v každém bylo vájo!!!! Takže radost veliká! Ale samo že to je začátek.Kolik bylo zralých z toho a kolik se oplodní se zjistí zítra až. Mám volat ráno v 7.30-8.00. PK nechci takže ET když bude tak buď ve středu nebo čtvrtek. Dle toho jak to bude vypadat.

meduna
autor
26. říj 2009

no Nadi super,už jsem ti psala k vám na diskuzi 😉

nadis.h
26. říj 2009

Medu no nášlap na radost mám...Ale skutečně se začnu radovat až zítra.Ale to už bych měla fakt mega pech po tom všem,kdyby nebylo ani jedno ok.

meduna
autor
26. říj 2009

neboj vlka nic,budou ok,pecháče jsi měla až až,už je to pryč 😵

dadous
26. říj 2009

nadi tak to jsi měla dobrej stres, ale na konec je to OK 😵

dadous
26. říj 2009

medu dělam s těstovinama zapečeny
uvařím těstovinyna panvi osmahnu cibulku , mužeš dat česnek na to mlety pak tak dvě tři lžíce kečupu, majoranku sul pepř a mužeš nějaky koření na mlety, nakonec zjemním smetanou, nakydam to do zapekací mísy s těstovinama promícham a nastrouham syr a dam na 20 min zapect

dadous
26. říj 2009

mužeš dat místo majoranky oregano

meduna
autor
26. říj 2009

to je gut a né moc práce,tak to udělám,díky moc za receptík 🙂

dadous
26. říj 2009

noo jsem zvědava na čem to ztroskota 😀 co ti bude chybět

meduna
autor
26. říj 2009

no tak jedno bych věděla,ten kečup tu jaksi už nemám,ale mám protlak,nějak to nastavím 😀 jinak mám vše,jsem šmějdila ve špajzu 😎

dadous
26. říj 2009

joo tak protlak dej nejdřív, stačí jedna lžíce, páč je ostrej 😒 jako kyselej myslím 😅 a pak teprv to mlety

meduna
autor
26. říj 2009

no nějak to vyondím.poblívka už bude je to taky experiment,ještě jsem jí nedělala.nějak mě bolí řepa dneska 😕

nadis.h
26. říj 2009

Mnam taky bych si dala zapečené těstoviny. 😝

meduna
autor
26. říj 2009

kdybych byla bohatá,určitě bych měla paní na vaření 😵

dadous
26. říj 2009

ja i na uklízení 😵

dadous
26. říj 2009

tak medu možna v příštím životě 😀