• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak bolej nohy :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mě jednou kostč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
copak? spalena od koberce? :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ne, natlučená na komodě :grinning: spálený kolena ani nepočítám, ale při prvním sexu jsem si odřela celou páteř odshora dolů....jsem tam měla strupy ještě 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: auu :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
au au to teda fakt bylo....
11. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
au
11. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
hele co ty tady ještě děláš? :grinning: koukej popadnout indulonu a mazej za mangelem :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no my uz jsme si dali takovou malinkou predehru :grinning: tak ja jdu a zitra pisnu,az dorazim z pakarny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatim ahoj a nezavidte jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty nemuzes,Dadous je sama,takze ma taky smulu :grinning: :grinning: a my jdeme indulonovat :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jdu taky chrnět, tak pa :wink:
11. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar holky tak na indulonu opět u nás nedošlo ,no zase si musíme počkat měsíc ,musim se mrknout jestli nebyl třeba úplněk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak jak bylo o tom shazování kil tak si měřil se mnou břicho ,prej jsem jak ve 3měs. tak jsem mu řekla ,že on je jak v 8měs. no a šlo se spát ,hubou ke zdi .. :grinning:
12. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu, moc hezká nová fotečka :grinning:

Jinak všechny zdravím a přeji hezký den.....
12. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
taky zdravim ,tady to dneska ale frčí :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mrcha se rozjela a objednanaá jsem na utz 21.5
12. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink: teda dneska to tu nějak vazne :confused:
leni u nas to taky vypada že bude Dada každnym dnem rodit :grinning: :grinning:
baru dík :wink: :grinning:
12. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak ctu,ze u Leni se indulona nekonala :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
cau medu, už jsem myslela že se všichni opalujete :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to jo :grinning: :grinning: tady je zima jak v rusky citance.Musela jsem malinko poklidit(mam toho malo vis za cely den) :grinning: :grinning: :grinning: Roman jel ted rothazovat papiry na praci
12. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
on zaměstnava? :confused: taky jsem uklidila když tady bylo pusto prazdno :grinning: tady jak v ruskym filmu, jsem si zapla i topení :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ne zivotopisx psal a ted je jel rozhazovat vsude mozne,shani praci
12. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
budu si muset taky zmenit foto v pasu at nezaostavam :grinning: :grinning: Ale musim pockat na Romana,protoze jsem blondyna :confused:
12. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,prominte,ze vam sem lezu...ale mam dotaz,delaji vam pred kazdym dalsim IVF znovu hormonalni profil?Myslim ten odber krve 2.a3.denMS?
Dekuji
12. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak a ty uz tam namas zadnou fotku,ted jsem jukla a nic,jen to mimonko a spermijku
12. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo dadouš je ted taky na pracaku, ale kačky zaplatpanbuh vyděla :sweat_smile: dneska nam šefka oznamila, že nam dava dva dny v roce k dovoleny jako osobní volno :confused: placeny :confused: asi jí to mateřství leze na mozek :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj J.cien,jo melo by to byt pred kazdym.Moje znama to tak ma,ale zalezi asi na CARu,protoze tamjak chodim ja to nechtej,ale sama si o to reknu,je to lepsi
12. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no Roman taky je na pracaku,jenze bokem nevydela nic,tady jsou tak debilni lidi,nikdo te na cernotu nevezme,maj bobky.A tak by se nam to hodilo.Jenze u Romana je to jeste horsi,kdyz pracuje,protoze mu seberou vsechno na aliky,takze mu zustane jen zivotni minimum a to pro jednoho,ja jako jeho zena se do jeho penez nepocitam :angry: :angry:
12. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky,myslela jsem take,ze se to bere pokazde...mne 1.pokus IVF stopli,mela jsem cysty/foliky 20mm/po 10dnech Synarelu..takze na Puregon ani nedoslo...tak mi udelal hned IUI a ted cekam na mrchu...jsem dnes 25dnu po IUI a mrcha nikde...ale test je snehobily...takze nic nebude,akorat mam asi posunuty cyklus tim Synarelem..nebo co ...
12. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no další duvod proč se vratit sem :wink:
12. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale 20mm je dobry ne?stopli to protoze se ti udelala ta cysta?Mela jsi dlouhy nebo kratky protokol?
12. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ja bych tak rada,jenze jak zase zacinat,kde bydlet,to je taky pakarna a jak by to bylo v Cesku s alikama,musel by se na vse informovat.
12. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek