IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
12. kvě 2009

ja vím, to je naprd ☹ kdyby jste byli aspon blízko hranic, by třeba v čechach něco našel 😕

mandarinka
12. kvě 2009

čus ženy 🙂

mandarinka
12. kvě 2009

hele nevíte náhodou za jak dlouho bych mohla na další IVF?

meduna
autor
12. kvě 2009

no uvidime casem jak to bude vsechno.Kolik tam u vas stoji podnajem tak priblizne?

dadous
12. kvě 2009

no tak to je dost ruzny, ale namam ani paru 😅

meduna
autor
12. kvě 2009

ahoj mandy,dej si tak tri mesice pauzu.

meduna
autor
12. kvě 2009

dadousku,hod sondu,jen tak zajimalo by me to,kolik to stoji.

dadous
12. kvě 2009

něco mi uniklo? 😕

meduna
autor
12. kvě 2009

no ja doufam ze nic 😕

dadous
12. kvě 2009

medu to zaleží kde by jste chtěli bejt

meduna
autor
12. kvě 2009

proc se ptas Mandy????????????

mandarinka
12. kvě 2009

medu tady máš nějaký podnájmy v Plzni, docela hrůza 😖

http://www.realcity.cz/pronajem-10000000000-225...

meduna
autor
12. kvě 2009

jak kde by jsme chteli bejt,no tam u vas 😀 😀 😀 😀

mandarinka
12. kvě 2009

Ne, zatím vám nic neuteklo, ráno jsem tam volala a zatím bojuje....jen tak pro info se ptám

dadous
12. kvě 2009

no tak na zahradě to maš zadačo 😀

mandarinka
12. kvě 2009

pod stanem 🙂

meduna
autor
12. kvě 2009

vidis Mandy,je to divoch po vas 😀 😀 😀 bojuje a zitra pujde k tobe 😉

meduna
autor
12. kvě 2009

no stan mama,malinkaty acko,tak asi jo.Roman by sel nekde kde je kopcovito,ma rad hory a prirodu

mandarinka
12. kvě 2009

je to holčička, Ty jsi jak ten můj chlap 😀 zítra ještě asi ne, mám naplánovanej ET až ve čtvrtek....

meduna
autor
12. kvě 2009

ne mama, ale mame

j.cien
12. kvě 2009

Medu mne to stopli,mel to byt dlouhy protokol tj Synarel 10dnu ,potom Purefon...ale ty folky se maji zacit tvorit az po Puregonu a ja tam mela 2 takto velke ten 10.den Synarelu....

meduna
autor
12. kvě 2009

ty jo,tak jak bude ta mala stara ve ctvrtek?tak to je bomba,to ti povim.A ty jsi si sama rekla at ji nechaj tak dlouho?kolika bunecna uz je?

dadous
12. kvě 2009

medu tak ja to omrknu 😉
mandy si mě docela vyděsila 😝

mandarinka
12. kvě 2009

Puregon sjem píchala já, ale měla jsem krátkej protokol

meduna
autor
12. kvě 2009

j.cien,muzu se zeptat kam chodis?a ted do toho jdes znova jo

meduna
autor
12. kvě 2009

ja vubec zadnej,jen decapeptyl a merional a taky jsem ze sebe nic nevymackla,ale pockej na podzim,chci jiny leky

mandarinka
12. kvě 2009

Medu já nevím, byli jsme tam včera a říkal, že by měla mít 4 buňky, ale že má jenom dvě. No a dneska říkali, že se vyvíjí, tak nevím. Mě bylo při tom telefonátu tak špatně, že jsem ymslela, že dostanu infarkt. Zvlášť když mi ta sestra nebo laborantka nebo co to bylo povídá, že mi to nemůže říct, že musí doktor. Mě se zastavilo srdce.... 😝 Já nechtěla, já to nechávám na tom doktorovi, snad ví, co dělá. On podle mě zjistit, jestli se vůbec dělí, aby mi ho nezaváděli zbytečně....nebo nevím

mandarinka
12. kvě 2009

no já taky decapetyl a ten puregon - jsem měla strašnej strach, aby mi ty folíky nepraskly dřív.... 😝

meduna
autor
12. kvě 2009

doufam,ze jo.Ja uz tem jejich postupum nerozumim,me volali at uz si pro ne jedu 2 den a pritom tam basnili jak se krasne vyvijej,taky nechapu,ze je nenecjal delsi dobu,maj to tam nejaky zmateny.Ale citim v kostech,ze ta vase divoska se zakousne pekne v tobe,rve se jak lvice

mandarinka
12. kvě 2009

Medu snad máš pravdu 😉