IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
4. lis 2009
tak to musíš prosvištět 😃
medunaautor
4. lis 2009
jo jedu jak kuna ,srdce mám v krku 😃 se mi nechce na kole,tak mám novou cestu,jedu tři zastávky tramvají a pak 15 min rychlou chůzí k hotelu,ale hodně rychlou,protože jdu kolem jezer a tam tma jak v prdeli 😃
dadous
4. lis 2009
tak si vem aspon kudlu do kapsy x-)
medunaautor
4. lis 2009
jo ráno měla tramvaj jet v osm hodin a tři minuty,tak jsem vylezla bylo za minutu 8 a koukám tramvaj tam už stála a ujel mi před rypákem,hajzl si jel o tři minuty dřív a já musela pěšky ]-( byla jsem v práci přesně v půl a to jsem už měla být převlečená,ten dostal jmen ale 😃 jo a na nohou puchýře jako blázen,kapánek mě dřou boty,jsou mi menší,malinko 😃 ale musela jsem je mít no 😃
medunaautor
4. lis 2009
jo kudlu,kdyby na mě někdo vyskáknul,tak zapomenu stejně,že ji mám.si tam najdu nějakej obr klacek 😃
dadous
4. lis 2009
😃 nestihneš najít 😃
medunaautor
4. lis 2009
ten si vemu do ruky při vstupu do lesa 😃 tak pa,jdu 😢 😢 😢 radši budu 5min dřív na zastávce,aby mi ten magor neujel.večer možná ještě juknu,podle toho v kolik dorazím,ale počítám,že kolem půl 9 budu doma 😉
dadous
4. lis 2009
jj pa pa x-)
medunaautor
4. lis 2009
čau,tak jsem doma,ale jdu se dokoukat na zoufalky 😉
nadis.h
4. lis 2009
to bylo čoro moro.Byla jsem si promluvit s šéfem co to jako mělo být. Tak jsme se aspoň domluvili,že budu dělat dál z domova provizně dle lidí. :-| Tak aspon že tak.

Medu teda Ty jsi odvážná.Jsem četla jak chodíš kolem rybníku. Bych nešla. 😕
medunaautor
4. lis 2009
Ahoj Nadi,nakukuju,je reklama v bedně,zoufakjy už nejsou ale zase jde něco podobného jako sex ve městě a je to gut,sehr gut 😃 Nadi pááááteček se blíží,já vím,že testíky už se začínaj vrtět na poličce 😃 😃
nadis.h
4. lis 2009
Ich liebe Sex in the City... 😃 Medunko testíky už jsou rozvrtaný. Testila jsem už dneska. 😃
medunaautor
4. lis 2009
jo a podle reakce je to gut 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dadous
4. lis 2009
cože :-N nadi co jako ma bejt s těma testíkama?
medu zoufalky u nas běžej zejtra, taky na ně koukam x-)
medunaautor
4. lis 2009
no a tohle ti musím napsat jak se to jmenuje ale musím se nejprve juknout,ale je to taky dobrý,třeba to v česku běží taky,je to podobný jako sex ve městě ale lepší
medunaautor
4. lis 2009
jdu je po reklamě.No Naďa nás napíná 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ale ven s tííííím
nadis.h
4. lis 2009
Nee holky dneska jsem 6 den teprve...To je brzy. Ale zkusila jsem to kdyby náááhodou.
Medu nejsou to muži na stromech?
medunaautor
4. lis 2009
Lipstick jungle,se to jmenuje
medunaautor
4. lis 2009
no a co tam bylo na testu,ježíš babo z tebe to musíme páááááčit,ty jsi Fučík hadr 😃
nadis.h
4. lis 2009
No houby tam bylo. Kdyby byly // tak už to víte ráno.To bych tady čůrala radostí. :-N
dadous
4. lis 2009
😃 nadi ty nam davaš 😃
medunaautor
4. lis 2009
a ani ducháček nebyl?
medunaautor
4. lis 2009
ale 6 den je brzy
medunaautor
4. lis 2009
takže buď zase pěkně poslušná,svaž se do kozelce a čekej na 12,lépe ještě 14den.Testíky ukliď na poličku a řekni jim ať jsou poslušný a čekaj 😉 😉 😉 😉
nadis.h
4. lis 2009
Však jsem v klídku holky. 😉 Ale nedá to člověku.Akort když ty testy sedí pěkně nad záchodem na poličce. 😃
medunaautor
4. lis 2009
koukej je dát někam pryč 😉
a znáš ten seriál jak jsem psala?
nadis.h
4. lis 2009
Ne ne neznám. Nedám je pryč. 😃 Já jich mám hodně. Je to vždy takový adrenalin na probuzení. 😃
medunaautor
4. lis 2009
se z tebe picnu,takhle se nervačit 😉 tak když je jich hodně tak na ně čůrej a říkám ti,ty dvě tam vyčůráš ten 12,nebo 14 den 😉 😉 😉
medunaautor
4. lis 2009
jdu do pelechu,zítra mám den :-p :-p :-p pátek bude taky zajímavej,to jedu ráno žehlit a večer makat do hotelu 8-( 8-( asi budu pak tady v ZOO dělat orangutana 😃 😃 ruce na to budu mít vytahaný dost 😃 😃 😃 tak čau a hodně zábavy ráno při adrenalinu 😃 😃 😃
nadis.h
4. lis 2009
:- 😃 😃 😃 Medu paa dobrou.Já se nažrala a dala si kakavo a jdu kecat s exkolegyňkou... 😉 Dobrouky

Začni psát odpověď...

Odešli