• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak to musíš prosvištět :grinning:
4. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jedu jak kuna ,srdce mám v krku :grinning: se mi nechce na kole,tak mám novou cestu,jedu tři zastávky tramvají a pak 15 min rychlou chůzí k hotelu,ale hodně rychlou,protože jdu kolem jezer a tam tma jak v prdeli :grinning:
4. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si vem aspon kudlu do kapsy :dizzy_face:
4. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ráno měla tramvaj jet v osm hodin a tři minuty,tak jsem vylezla bylo za minutu 8 a koukám tramvaj tam už stála a ujel mi před rypákem,hajzl si jel o tři minuty dřív a já musela pěšky :angry: byla jsem v práci přesně v půl a to jsem už měla být převlečená,ten dostal jmen ale :grinning: jo a na nohou puchýře jako blázen,kapánek mě dřou boty,jsou mi menší,malinko :grinning: ale musela jsem je mít no :grinning:
4. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo kudlu,kdyby na mě někdo vyskáknul,tak zapomenu stejně,že ji mám.si tam najdu nějakej obr klacek :grinning:
4. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nestihneš najít :grinning:
4. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten si vemu do ruky při vstupu do lesa :grinning: tak pa,jdu :cry: :cry: :cry: radši budu 5min dřív na zastávce,aby mi ten magor neujel.večer možná ještě juknu,podle toho v kolik dorazím,ale počítám,že kolem půl 9 budu doma :wink:
4. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pa pa :dizzy_face:
4. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau,tak jsem doma,ale jdu se dokoukat na zoufalky :wink:
4. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bylo čoro moro.Byla jsem si promluvit s šéfem co to jako mělo být. Tak jsme se aspoň domluvili,že budu dělat dál z domova provizně dle lidí. :unamused: Tak aspon že tak.

Medu teda Ty jsi odvážná.Jsem četla jak chodíš kolem rybníku. Bych nešla. :fearful:
4. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Nadi,nakukuju,je reklama v bedně,zoufakjy už nejsou ale zase jde něco podobného jako sex ve městě a je to gut,sehr gut :grinning: Nadi pááááteček se blíží,já vím,že testíky už se začínaj vrtět na poličce :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ich liebe Sex in the City... :grinning: Medunko testíky už jsou rozvrtaný. Testila jsem už dneska. :grinning:
4. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a podle reakce je to gut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože :sweat_smile: nadi co jako ma bejt s těma testíkama?
medu zoufalky u nas běžej zejtra, taky na ně koukam :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a tohle ti musím napsat jak se to jmenuje ale musím se nejprve juknout,ale je to taky dobrý,třeba to v česku běží taky,je to podobný jako sex ve městě ale lepší
4. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu je po reklamě.No Naďa nás napíná :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ale ven s tííííím
4. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee holky dneska jsem 6 den teprve...To je brzy. Ale zkusila jsem to kdyby náááhodou.
Medu nejsou to muži na stromech?
4. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lipstick jungle,se to jmenuje
4. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a co tam bylo na testu,ježíš babo z tebe to musíme páááááčit,ty jsi Fučík hadr :grinning:
4. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No houby tam bylo. Kdyby byly // tak už to víte ráno.To bych tady čůrala radostí. :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nadi ty nam davaš :grinning:
4. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ani ducháček nebyl?
4. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale 6 den je brzy
4. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže buď zase pěkně poslušná,svaž se do kozelce a čekej na 12,lépe ještě 14den.Testíky ukliď na poličku a řekni jim ať jsou poslušný a čekaj :wink: :wink: :wink: :wink:
4. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však jsem v klídku holky. :wink: Ale nedá to člověku.Akort když ty testy sedí pěkně nad záchodem na poličce. :grinning:
4. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukej je dát někam pryč :wink:
a znáš ten seriál jak jsem psala?
4. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne neznám. Nedám je pryč. :grinning: Já jich mám hodně. Je to vždy takový adrenalin na probuzení. :grinning:
4. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se z tebe picnu,takhle se nervačit :wink: tak když je jich hodně tak na ně čůrej a říkám ti,ty dvě tam vyčůráš ten 12,nebo 14 den :wink: :wink: :wink:
4. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu do pelechu,zítra mám den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pátek bude taky zajímavej,to jedu ráno žehlit a večer makat do hotelu :rolling_eyes: :rolling_eyes: asi budu pak tady v ZOO dělat orangutana :grinning: :grinning: ruce na to budu mít vytahaný dost :grinning: :grinning: :grinning: tak čau a hodně zábavy ráno při adrenalinu :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:- :grinning: :grinning: :grinning: Medu paa dobrou.Já se nažrala a dala si kakavo a jdu kecat s exkolegyňkou... :wink: Dobrouky
4. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek