IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

oriolka
5. lis 2009

meduna, to nevím ke komu jdu, ta sestra nebo asistentka u přepážky mi nic neřekla ke komu jdu. Jen ať si přinesu papíry. Jsem zjistila, že mi doktorka zapomněla napsat doporučení jako takové, ale zase mám výpis z dokumentace podle toho jejich vzoru co mají na www. No tak snad jim to bude stačit, asi by mi to nevypisovala, kdyby mi neposílala do centra, že..... Tak uvidíme.

Dobrý paradox by byl, kdyby nám to ted vyšlo přirozeně. Mám to dostat v neděli. Minulý měsíc jsem to měla zvláštní druhý den ms, krve jak z vola, až mi přišlo jestli to nebyl ranný potrat:( Některé holky berou utrogestan do těhu testu a já ho mám dobrat 25DC, pak zpravidla to do 4 dní dostanu.

nadis.h
5. lis 2009

Ahoj holky, 😀 Tak Ivuška vyhrává lízátko,protože jako 1 objevila poklad. 😀 7 den po ET a ... jsou taam. 😅

lenkacar
5. lis 2009

čus holky nadi takže jo????????????????

ivanau
5. lis 2009

Jéééé díky, tak to já si ho někde koupím 😀 nebi zaúkoluji manžela 😀 😀 😀

liptonek
5. lis 2009

Teeda,člověk tu chvíli není....a pak se nestačí divit 🙂

nadis.h
5. lis 2009

Leni no zatím nechci nic zakřiknout. Stát se může cokoli ..biochemka apod..Ale prostě včera ještě kůlo hůlo a dneska už // sice slabé,ale jsou... 😀 A dělala jsem 2.Jeden z ranní moči a pak normoš dopolko..

janysek70
5. lis 2009

Nadi 😵 😵 😵

milagross
5. lis 2009

Nadi no supeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 blahopreju a i nadale drzim palecky 😀

nadis.h
5. lis 2009

Holkyyyyy děkuju Váááám. 😀 Já jsem šťastná jako harant na Vánoce. 😀

dadous
5. lis 2009

nadi parada obr gratulace, konečně zas nějaka těhulka tady 😵 mam z tebe radost 😵

nadis.h
5. lis 2009

Daduu děkuju Tiii.. 😵 😵

dadous
5. lis 2009

už to ví manža?

nadis.h
5. lis 2009

Dadu neví. On by byl strašně zklamaný kdyby to nevyšlo. Počkám s tím až na krev až to bude takhle "pojištěné"...Vím jak bral ten červen kdy mi stopli stimulku.

meduna
autor
5. lis 2009

Ahoj,tak jsem doma a rychle jukám co ta Naďa a hurááááááá,Nadi to je teda paráda,už jsem koukala na ty tvoje lajničky 😵 Kdy jdeš na krev?ty jo a kolik jich asi bude,to zase bude nervák,než se to dozvíme 🙂
zdravím všechny kobylenky 🙂 🙂 🙂

nadis.h
5. lis 2009

Medunko ahojky... 😀 To ty testíky neposedný na poličce. A na krev můžu jít nejdřív až v pátek příští.Možná ve čtvrtek.Ale za týden ve čtvrtek jsem měla teprve ofiko testovat. 😀 No a vidím to asi na obě že se chytli, protože je to fakt ještě brzy. 😅

meduna
autor
5. lis 2009

na gyndu si ale můžeš zajít už dřív,když řekneš,že jsi po IVF a máš pozitivní test,tak ti naberou krev 😉

meduna
autor
5. lis 2009

jdu rychle vytřít,se tady na to nemůžu koukat 😠 a uklohním špagáty,zítra nebudu mít čas,ráno frčím žehlit k babě a večer do práce,mě jebne asi tímhle tempem do března 😒

nadis.h
5. lis 2009

Medu no já bych šla...Ale zas my tu máme jen jednu laborku a když jdou výsledky tak na tom papíře jsou i zpětně výsledky co jsem kdy měla dělaná. A nechci,aby remcali v CARu, že je nějak obcházím. To spíš jim příští týden cinknu a řeknu jim to, že už mám po termínu mrchy a pozitivní test tak jestli můžu přijít dřív. Jsou tam na mě hodní a tak si myslím, že budou mít radost se mnou než aby mě odpálkovali. Uvidím po víkendu.

Medu já bych makala až bych brečela. Doma mě to štve. Ale tady je kůlo co se práce týče.Na vše co bylo na co jsem odepsala mi přišlo,že je to už obsazené.A to byl třeba jen 1 den starý inzerát. 😒

meduna
autor
5. lis 2009

Nadi a já bych byla zase tak ráda doma,než takhle dřít jak debil,ale vím jak to je,když jsi doma,tak chceš makat a když člověk maká,chce být doma 😀 😀 Tady je taky prd,už snad ani na tu nejhorší práci a tou je pokojská neberou 😕 jenže tohle se dlouho dělat nedá,jinak se ve 45 ani nehnu.Jenže co jiného?

meduna
autor
5. lis 2009

Nadi je ještě v Lbc ta restaurace Ambiente?nebo jak se to píše 😕

nadis.h
5. lis 2009

Medu si vezmi, že já jsem doma už od ledna!!! 😕 Sice jsem práci měla, ale většinou jsem stejně dělala z domova na compu.To je na magořinec.Akort protože tady nikoho neznám.Jen 2-3 holky,ale s nima jsem byla jen asi 2x na cigáru protože ta jedna pracovala naproti mojí práci. 😝

Jojo Ambiente je kousínek ode mě.Asi 2 stanice busem. 😉 Je to v podstatě mezi mojim CAR a domovem.Přesně na půl cesty dá se říct.

janina83
5. lis 2009

🙂

meduna
autor
5. lis 2009

No vím o čem mluvíš,taky tady nikoho nemám 😖 Ambiente byla dříve,dost dobrá restauračka,ale to je tak 7let,nebo 8.Jsem tam jezdila s jedním šamstrem na jídlo 😵 No ale teď se nudit nebudeš,no vlastně ještě jo,ale počkej až se miminko narodí 😉

nadis.h
5. lis 2009

Medu no já bych řekla, že špatná není Ambiente.Že bude pořád patřit mezi ty lepší tady. To je nějaká mexická ne?

No jooo 9 měsíců se budu nudit ještě. 😝 Ale pak si snad najdu kámošky na písku. 😀

oriolka
5. lis 2009

ahoj tak sem tu, po ms začínám stimulovat clostilem 3-7 DC okolo 10 DC mám přijít na folikulometrii a píchnou mi pregnyl na uvolněni vajíčka a provedeme IUI. Zaplatíme 1500 za propláchnutí spermií.

brali nám oběma krev na pohlavně přenosné choroby a na hormony štítné žlázy, mě vaginálně kontrolovali uložení vaječníků a dělohy, sliznici mám jen 7,5 mm, což není prý moc. A strkal mi tam nějaký jako drát, aby změřil dělohu, asi pak kvůli katetru, kterým tam spermie zavedou.

meduna
autor
5. lis 2009

Ahoj Oriolko,taky mě měřil,bolelo tě to?mě teda jo.Slíza doroste neboj 😉 😉 a kdo tě měl?

oriolka
5. lis 2009

jo bolelo mi to docela dost, navííc mu tam nešlo dát pořádně to gyn. zrcadlo, rval mi to tam asi 3x a pak ještě tohle:( No nějaký Vlček řikal manža, já to přeslechla. Takový s brýlemi, připlešatělej přes 30. Docela dobrý.

meduna
autor
5. lis 2009

jo,toho jsem viděla zatím jen na fotce 😀 😀 já chodím k Hradeckýmu a jednou mě měřil vajucha Košťák.U něho jsem měla trapas,prej vyskočte si na kozu,já vyskočila a smeklo se mi to a s nohama do praku jsem na něho najela 😀 😀

nadis.h
5. lis 2009

Medu drž pec...Se tady tlemim jak jsem si na to vzpoměla když jsi to vyprávěla... 😀 😀 😀

oriolka
5. lis 2009

hihii no já tam zase měla nějakou asistentku u toho. Řikal, že je šance tak 10% že se to povede, že v běžném cyklu zdravé mladé ženy kolem 20tky je to 20% za cyklus.