IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
4. lis 2009

tak to musíš prosvištět 😀

meduna
autor
4. lis 2009

jo jedu jak kuna ,srdce mám v krku 😀 se mi nechce na kole,tak mám novou cestu,jedu tři zastávky tramvají a pak 15 min rychlou chůzí k hotelu,ale hodně rychlou,protože jdu kolem jezer a tam tma jak v prdeli 😀

dadous
4. lis 2009

tak si vem aspon kudlu do kapsy 😵

meduna
autor
4. lis 2009

jo ráno měla tramvaj jet v osm hodin a tři minuty,tak jsem vylezla bylo za minutu 8 a koukám tramvaj tam už stála a ujel mi před rypákem,hajzl si jel o tři minuty dřív a já musela pěšky 😠 byla jsem v práci přesně v půl a to jsem už měla být převlečená,ten dostal jmen ale 😀 jo a na nohou puchýře jako blázen,kapánek mě dřou boty,jsou mi menší,malinko 😀 ale musela jsem je mít no 😀

meduna
autor
4. lis 2009

jo kudlu,kdyby na mě někdo vyskáknul,tak zapomenu stejně,že ji mám.si tam najdu nějakej obr klacek 😀

dadous
4. lis 2009

😀 nestihneš najít 😀

meduna
autor
4. lis 2009

ten si vemu do ruky při vstupu do lesa 😀 tak pa,jdu 😢 😢 😢 radši budu 5min dřív na zastávce,aby mi ten magor neujel.večer možná ještě juknu,podle toho v kolik dorazím,ale počítám,že kolem půl 9 budu doma 😉

dadous
4. lis 2009

jj pa pa 😵

meduna
autor
4. lis 2009

čau,tak jsem doma,ale jdu se dokoukat na zoufalky 😉

nadis.h
4. lis 2009

to bylo čoro moro.Byla jsem si promluvit s šéfem co to jako mělo být. Tak jsme se aspoň domluvili,že budu dělat dál z domova provizně dle lidí. 😒 Tak aspon že tak.

Medu teda Ty jsi odvážná.Jsem četla jak chodíš kolem rybníku. Bych nešla. 😨

meduna
autor
4. lis 2009

Ahoj Nadi,nakukuju,je reklama v bedně,zoufakjy už nejsou ale zase jde něco podobného jako sex ve městě a je to gut,sehr gut 😀 Nadi pááááteček se blíží,já vím,že testíky už se začínaj vrtět na poličce 😀 😀

nadis.h
4. lis 2009

Ich liebe Sex in the City... 😀 Medunko testíky už jsou rozvrtaný. Testila jsem už dneska. 😀

meduna
autor
4. lis 2009

jo a podle reakce je to gut 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadous
4. lis 2009

cože 😅 nadi co jako ma bejt s těma testíkama?
medu zoufalky u nas běžej zejtra, taky na ně koukam 😵

meduna
autor
4. lis 2009

no a tohle ti musím napsat jak se to jmenuje ale musím se nejprve juknout,ale je to taky dobrý,třeba to v česku běží taky,je to podobný jako sex ve městě ale lepší

meduna
autor
4. lis 2009

jdu je po reklamě.No Naďa nás napíná 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ale ven s tííííím

nadis.h
4. lis 2009

Nee holky dneska jsem 6 den teprve...To je brzy. Ale zkusila jsem to kdyby náááhodou.
Medu nejsou to muži na stromech?

meduna
autor
4. lis 2009

Lipstick jungle,se to jmenuje

meduna
autor
4. lis 2009

no a co tam bylo na testu,ježíš babo z tebe to musíme páááááčit,ty jsi Fučík hadr 😀

nadis.h
4. lis 2009

No houby tam bylo. Kdyby byly // tak už to víte ráno.To bych tady čůrala radostí. 😅

dadous
4. lis 2009

😀 nadi ty nam davaš 😀

meduna
autor
4. lis 2009

a ani ducháček nebyl?

meduna
autor
4. lis 2009

ale 6 den je brzy

meduna
autor
4. lis 2009

takže buď zase pěkně poslušná,svaž se do kozelce a čekej na 12,lépe ještě 14den.Testíky ukliď na poličku a řekni jim ať jsou poslušný a čekaj 😉 😉 😉 😉

nadis.h
4. lis 2009

Však jsem v klídku holky. 😉 Ale nedá to člověku.Akort když ty testy sedí pěkně nad záchodem na poličce. 😀

meduna
autor
4. lis 2009

koukej je dát někam pryč 😉
a znáš ten seriál jak jsem psala?

nadis.h
4. lis 2009

Ne ne neznám. Nedám je pryč. 😀 Já jich mám hodně. Je to vždy takový adrenalin na probuzení. 😀

meduna
autor
4. lis 2009

se z tebe picnu,takhle se nervačit 😉 tak když je jich hodně tak na ně čůrej a říkám ti,ty dvě tam vyčůráš ten 12,nebo 14 den 😉 😉 😉

meduna
autor
4. lis 2009

jdu do pelechu,zítra mám den 😝 😝 😝 pátek bude taky zajímavej,to jedu ráno žehlit a večer makat do hotelu 🙄 🙄 asi budu pak tady v ZOO dělat orangutana 😀 😀 ruce na to budu mít vytahaný dost 😀 😀 😀 tak čau a hodně zábavy ráno při adrenalinu 😀 😀 😀

nadis.h
4. lis 2009

:- 😀 😀 😀 Medu paa dobrou.Já se nažrala a dala si kakavo a jdu kecat s exkolegyňkou... 😉 Dobrouky