• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Medu no to on by uklízel.On ani nedělá bordel.Ten snad i ze spaní se naží aby nepomuchlal povlečení. :grinning:
5. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu můžeš mě nazývat floristou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a uklízečkou ,zatim nic neprodávam.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale budeš prodávat a kasírovat :dizzy_face: ty woe,tam je to 4 v jednom koukám :grinning:
5. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu do pelechu,jsem fakt hotová,neni místo na těle ,které by mě nebolelo :frowning2: no to je tak,když se někdo válí doma a pak takovej záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobrou s kobrou a zítra juknu,až budu po práci večer,zase asi kolem 21hod,ahoj
5. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ty se tam taky jednou udřeš chudinko ..máš pravdu,jak tělo neni zvyklé trpí dost ..já večer hnáty sotva taham..
5. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, my jsme dnes oba ranní ptáčata strašidla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsme vzhůru od 6i. Po snídani a Karel má ostříhané a opilované nehtíky ode mě už taky. :grinning:
6. lis 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi? ty se hned takhle po ránu vrháš na manikůru? to já bych mu to po ránu zakrátila někde pod paží asi :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni on je strašný.Jakmile začne s něčím "prudit" tak to musím udělat hned. Jinak je s ním k nevydržení. :sweat_smile:
6. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky,tak Naďa je hned po ránu takhle pilná a piluje :confused: u babice jsem vyžehlila,trvalo to 4 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: pazouru jsem si spálila,tak mám lívanec po celé ruce.Opět jsem nemohla v noci spát,zabrala jsem kolem půl 4 a v 7 budíček,už mě to sere teda,unavená jsem,zalehnu a pak čumákuju :angry: Roman jede za chvilku pro holku,bude tady víkend,tak si jdu ještě lehnout,než půjdu zase do hotelu večer :confounded: Léňa už taky maká určo.Nadi testila jsi zase?a Karel ještě nic neví?A co Dadoušek asi dělá?
6. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu ahojky, teda Ty jsi taky pilná holka. :wink: To budou asi nějaký erupce venku či co s tím spaním. Já takhle na houby spím už 14 dní tak. :fearful: Testila jsem,ale žádná změna velká. Doufám,že zítra ty čáruše budou silnější. :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky koukám že nadísek má // tak to ti moc gratuluji a ať čárky sílí :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Blaženko,jak je?taky makáš co furt :confounded:
Nadi ono to roste nějak ob den myslím,tak zítra budou silnější :wink: A i kdyby až pozítří,taky dobré.Každému hcg roste jinak
6. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu dneska na rodině kam taky chodím byla holčina co má dvojčátka kluky....A nostalgicky zavzpomínala že měla stejný den stejný // na testu jako já... Tak mě přišla "navnadit" na dvojčátka.... No NEUMIM si představit s mojim tělem mít bříško jaké měla už v 6 měsíci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Asi budu přepadávat dopředu jestli to budou fakt dvojky. :grinning:
6. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak budeš muset na zádech nosit nějakej batoh s cihlama,aby jsi vyrovnala balanc :grinning: :grinning: :grinning: vypínám comp,Roman už tady má holku,tak aby ho nevzala do parády a pěkně ho někam zašiju,večer vyndám a písnu.Stejně mastím za chvilku do práce.Tak pa zatím,posílám všem kobylám páteční pozdravení
6. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu no asi jo. A nebo budu jezdit na krypl kárce. :grinning: Jeee a nebo si pořídím takový to chodítko jak mají staré babči a budu ten pupek nosit na tom. :grinning:
6. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi velká gratulace!!!!!!!!!!!! :grinning: a s těma dvojčátkama...já takovýho ducha jako máš ty měla asi až desátý den :grinning:
6. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonku děkujiiii. No už jsem holky sžilá s dvojkama. :sweat_smile: Tak ne že ty // někam zmizí. :astonished: :grinning: A jak se máš liptonku? Vše v pořádku?
6. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře:slight_smile: aspoň budu mít s kým vybírat kočár :grinning: A v Liberci se jim dvojčata očividně dařej, takže proč ne i ty :slight_smile: Jojo, už je fajn. Jen mě teď rafla nějaká viroza, či co...tak kurýruju:slight_smile: A břicho taky hrozně rychle rooste.....no těš se :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonku Ty jsi napřed. Tak to budu okoukávat od Tebe. :grinning: Pěkně mi to v praxi odzkoušíš a já si pak vyberu dle Tebe. :grinning: Taky mi příjde, že je tady hafo dvojek. A vždy se tak zadívám a řeknu si..jestli jsou taky z Gennetu. :grinning:
6. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žádný takový. Budem vybírat pěkně spolu :grinning: Já už se v tom ztrácím. Konečně jsem našla kočár, co by se mi líbil, ale celková cena 34tis :grinning: Takže musim hledat asi dál. A budem jen o pár týdnů...to se vsákne :grinning: A chtěla bys dvojčata?
6. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonku nejdříve jsem měla bobky že by dvojky mohli být...Ale časem kdy se mi vzdalovala naděje na vlastní děti kvůli mojim pitomým vajíčkům jsem o dvojky stála čím dál víc. Takže teď bych byla ráda tak i tak. Nevěděla jsem do poslední chvíle,že to výjde jak vyšlo a že budu mít ještě i mrazáčky. :slight_smile:

S tím kočíkem pro dvojky...Koukni sem...Je to až nápadně nízká cena, ale je to nějaký člověk co má ty kočíky přímo od výroby a proto tak laciné...

Jee tak nic..Už to tam není... :unamused: Ale myslím si,že to byl tenhle prodejce.Byla to celá sada i s korbičkama a autosedačkama nějak kolem 10i tis za nový...

http://aukro.cz/item806954346_supernovinka_kocarek_pro_dvojcata_kees_twin_alu.html
6. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli na to čučíš tak si pak klikni na odkaz co je u tohodle chlapa na ZOBRAZIT DALSI AUKCE PRODEJCE...Jako některé kočárky se mi líbí...Ale nevím zda tomu důvěřovat. :confused:
6. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to držim pěsti, ať to dvojky jsou. Byla by to bomba!! :slight_smile: S tím kočárkem...ty bys neměla strach, že může být nějak závadný? Nikde jinde jsem ho nenašla...
6. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonku no právě to říkám..že je to až podivně laciné a neznámé. :unamused: Ale designově celkem hezký.No já si počkám na Tebe co vybereš.... :grinning:
6. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele neštvi :grinning: pěkně spolu :grinning:
6. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonku tak jo..Ale musíš na mě počkat. :grinning: Já když tak ho budu kupovat až hooodně pozdě.
Ty jo já nebyla ještě ani na krvi a už tady plánuju takovéhle akce. :grinning:
6. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkám, počkám. Jenchci mít vše okouklý. Člověk nikdy neví, kdy může ulehnout...a nechat to pak jen na chlapovi...to by asi nedopadlo dobře :grinning: Plánuj, plánuj...jedno nebo dvě tam protě už musí být!!!! :wink:
6. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jo nechci být namyšlená, ale já to uvnitř cítila už od ET,že to výjde. :grinning: Tak doufám,že se nic nepohnojí. Nejsi Ty vlastně od nás tady odněkud???To bychom mohly nakupovat opravdu reálně spolu!!!! :wink:
6. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla taky přesvědčaná, že to vyjde. A přitom to byl první pokus. Jediný okamžik, kdy jsem trochu zaváhala byl v den ET, kdy mi řekli, že nebudem mít mrazáčky. Nějak mě to na chvilu rozhodilo. Ale za chvilu jsem zas už věřila, že to vyjde :slight_smile: Do Liberce jsem sice chodila, ale jsem z HK. Přechodně jsem bydlela v Jablonci. Ale doktor mi od novýho roku cestovaní zakázal. Takže se vracíím domů :frowning2:
6. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee tak to je škoda. :unamused: :cry: Tak aspon takhle virtuálně spolu ponakupujeme. :wink: :slight_smile:

Holky jdu vařit buřtguláš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Miláček na něj dostal chuť.Tak ho uplácám a nebudu muset vařit zítra.

Pak dojdu. :wink:
6. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek