• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Tak ať se povede :wink:
6. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, dneska se lítalo po nakupech, ale koupila jsem si vínko, tak si dame do čumaku :grinning:
6. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doma je už provaleno... :grinning: Miláček měl radost. Musela jsem s pravdou ven, protože musím jet zítra k sobě na barák na 14 dní hlídat pejska. Brácha jeden se odstěhoval a druhý musí zítra nastoupit do špitálu. Tak douám,že se nic nestane za těch 14 dní a vydrží to bez CARu tu dobu. :unamused:
6. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky jen načuhuju :wink: Dadoušku a jaké vínko proběhne?já mám pondělí volno,tak v neděli taky proběhne nějaká ta sklínka :dizzy_face: ale nevím ještě jaké,bílé ,nebo červené?no čas na rozmyšlenou mám :wink:
Liptonku,když roste tak dej foto toho pupíku a nesoukromnič :sunglasses: :sunglasses:
Nadi a to tam budeš sama?
6. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ružovej chenet :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak růžovák je u Dadoušů :dizzy_face: :dizzy_face: a to ani neznám,kolik to má voltů?
6. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medu dneska jsem v hajzlu jsem si tu békla ..že jsem totální debilní hovado ..
6. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
12 :sweat_smile: jsme se musela jít podívat :grinning: pak přivezem ochutnat
leni copak se stalo
6. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a proč?????
6. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja teda nevím ale dadouš usnul tak mam celou flašu pro sebe :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je klasika víno,teda kapánek silnější,já vybírám tak 11 a nadrátovaná jsem stejně jak hovado :grinning: Minule jsem si dala a to jsem pak byla povolná a všude :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
se ti řekne medu, když mně to furt prijde jako vyžraný panděro :grinning: jen furt roste a roste. Není to takový krásný těhu bříško, jako má třeba dadoušek :sweat_smile:
já si nejsem schopná nic pamatovat nevim proč ...je to pc na mě nějak složitý nebo ,nepamatuju kdy použít F4 F5 F7 F9 F12 :angry: je nějakej divnej den ..mám deprese
já si dalaa pivo ,ale zítra jdu od rána do práce a zakázala jsem si už bekat pak mám oči jaK bambule
6. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
víno je zdravé Dadoušku.
Liptonku jen ho sem hoď,to se zdá tobě,že nevypadá jako těhu,ale my to ojukneme a řekneme ti :sunglasses: :sunglasses:
6. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prej těhu bříško :grinning: zrovna dneska jsem říkala, že se prcek mele, a dadouš prej jako jestli kope, a mu říkam, no přes to sadlo ty kopance ani neucejtim :grinning:
6. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu dyt to znáš občas se dostaví depky ze všeho ..
6. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni klid hlavně žadnej stres :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele Leni,já vím,že je to na 3,14ču ze začátku a vše ti připadá složité a oni se divěj ,jak to nemůžeš vědět,ale nikdo nebyl hned za jedničku :slight_smile: a počkej za měsíc ti to přijde jednoduchý jak facka.Tak se na to vyser a nesmutni,jak nejde o život,jde o hovno
6. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
špatně se adaptuju na nový prostředí ..jsem labilní vim to o sobě a chci bejt těhotná ..
6. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no znám,já jsem depkařka jako kráva,jak mě to chytne je konec,pazoury se mi klepou,blbě mi je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejsi ty moje dvojče?????? :grinning:
6. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se tak blbě adaptuju a tak chci děti,že jsem žrala tři roky antidepresiva :confounded:
6. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se něčim rozhodim tak pořád řvu a dneska mi seřvaly šéfky a tim mě rozhodily totálně ...já vim jde o hovno ..kdyby se náhodou naskytlo něco lepšího odejdu ve zkušebce
6. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v hotelu jsem dohromady tři roky a co myslíš,jak mi někdo něco řekne,tak řvu jak malej fakan
6. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takhle jsem odešla tady z práce,hádka jako kráva a hádej se v němčině :grinning: no tak jsem jí dala klíče a řekla jsem jí ať si to dělá sama :angry: ale ty následky pak,nedostala jsem podporu :confused: když jsem si dala sama výpověď,jenže já reaguju zkratově
6. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si fakt moje dvojče :grinning: :grinning: :grinning: celej večer tady řvu ..mám na sebe vztek ,že jsem tak neschopná ..
6. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ser na ně a představ si je jak tlačej na záchodě,to dělám vždycky,když na mě někdo machruje
6. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo nemůže po tobě chtít,abys hned vše uměla.Krávy jsou oni,když na tebe řvou.
6. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
do práce jdu namalovaná řasy jak mrkačka a kdyby mě viděly doma jak tady řvu a nenamalovaná a totálně v prdeli tak bych tu práci v životě nedostala ..proč mám takovou povahu doprdele ..vše je pro mě 100složitější než pro nějakého pohodáře
6. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek