• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
ne máš velký,napsala jsem ti ho tady do kalendáře :grinning: no,ty to zvládneš,žádný strachy :wink:
10. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,tak mi vyrostl malinkatej milimetrovej nehet,kterej jsem nestihla ukousnout a ulomil se mi :angry:
10. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja mam svoje taky jak papírky, ale než jsem začla brat to magnezko a jod tak docela držely, ted se mi zas dvojej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a proč nejdeš na gelače?
10. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu si vyčistit mordu a jdu do pelechu,jsem ko,nohy tahám jak stará Blažková za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra se polepším,mám jen jednu šichtu,tak dorazím dom,vyluxnu,vytřu a pak nakopnu koně :sunglasses: :sunglasses:
10. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemám čočos :angry: :angry:
10. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo ja jdu taky na gauč :sweat_smile: tak hezky odpočívej :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale budu s tím muset něco udělat,tohle je otřes,se stydím vystrčit pazoury :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně je mám rozmočený z práce,tak ještě než to stihne narůst,hned se to ohne a ulomí :confounded: a co se neohne,ohnu sama zubama :grinning:
10. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou noc :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to znam :grinning: taky mam ruce v pěst :grinning:
10. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
10. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky díky za povzbuzení ...ale vladís už byl na mě naštvanej ,že tady furt bulim a pak chodim nateklá a uřvaná,nebylo to k tomu a nejhorší bylo ,že to neni kvůli práci jako takové ,moje věci se prodávaly dobře ,ale je to kvůli mě jak vypadam a další bludy ..se divim ,že tam ty lidi lezou a kupujou to dvojkový zboží za cenu jedničky ..ale co nechci bejt jak oni ,ale ve snu mě to bude ještě asi dlouho strašit
11. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje zlatý jdu Vás konečně pozdravit :wink: nějak poslední dobou nemám vůbec na nic čas jsu pořád v práci a když doma tak uklízím a málo odpočinku asi brzo padnu na hubu jsem utahaná,ale penízky jsou potřeba :angry: ani nedočítám to nemám šanci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak copak je tu nového??a jak se všichni máte?
11. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne a nee to fungovat :frowning2:
11. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to myslíš važně, že to bylo kvuli tobě? :confused: to snad ani není možny :confused: to si ty slepice měly dat do inzeratu že hledaj modelky :angry:
no dajo ty to tady teda pěkně flakaš :rolling_eyes: ale aspon se nenudíš :sweat_smile: a korunky jsou fakt potřeba :dizzy_face:
lip co ti nefunguje?
11. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík dneska jsem si byla pro věci a hned mi dala kč na ruku a ještě mě stačila urazit ,takže jsme si popovídaly ..nebylo to dvakrát příjemné a mimo jiné mi řekla že jsem moc velká citlivka a ona si prostě neni zvyklá brát servítky ..potřebuje tam protlačit známého dcerku tak mě potřebovala vyštípat ..já to beru ..je to jejich styl .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepřekvapila ..potkala jsem známou ta prej odtud utekla po 14dnech co stará pořád říkala tak aby top slyšela ,že je tam smarad jak ona odejde a provokativně stříkala vonavku ..nevim co je to za typ teroru ..ta holka nenei žádná šmudla od popelnic..
11. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to prostě jejich styl odtud vyštípat lidi který maj názor ..který se jim nehodí do krámu ..dvakrát jsem se hájila a všechno špatně ..takže tak k mé práci ,super zkušenost ..
11. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo někteří zaměstnavatele, maj přístup, že by jeden blil :angry:
11. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě chvilku bude trvat než to skousnu ,ale aspon jedno pozitivum z dneška stěry negativní ..
11. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak aspon nějaky dobry zpravy :dizzy_face:
11. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted to imuno to bude asi za 14dní ..
11. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když to bude dobry tak co dal?
11. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no po novým roce asi další pokus ..zítra se dojdu zeptata aspon na nějakou brigádičku třeba vybalovat ..to je fuk ..každá kačka dobrá ..
11. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsi na pracaku?
11. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu už od března a čekam na ty rekvalifikace ..ale brigádička by se hodila .. :wink:
11. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu tak máš potvrzenou pipku?
11. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vo tom žadna :dizzy_face: ale s tím vybalovaním by ses mohla někde chytit :wink:
11. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady mi to nefungovalo. nešlo mi nic poslat :unamused:
11. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,Dájo zdravím,konečně si ty nevěrnice taky nakoukla :wink: :wink: Leni,je to svině z jeskyně ta baba,ale buď ráda,že jsi pryč.Ono se něco najde neboj :wink:
Dadoušku ale nevíš to jistě ještě ne,že to bude malá Dadouška,nebo mi něco uniklo?
11. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu hodit spršana,jsem za prasutu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky,
Jsem u sebe doma. Musela jsem se jet prihlasit zpatky na pracak. :( ale mam aspon placenou zdravku a snad mi uznaji podporu zas od zacatku. Tak aspon neco. Leni ser na ne! Dopadly jsme obe stejne!
11. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek