• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jo seru na ně ,jste moc hodné a pomohlo mi to .. :wink:
11. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: vo tom žadna patřilo k ty brigadičce :grinning: :grinning: dyt jsem psala, že na ultra se mimčo neukazalo :grinning: medu neboj hned jak budem vědět, budeš první kdo se to dozví
11. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi hlavní je mimi....my se večer bavili s vladísem a po novém roce to zkusíme ...až se dám dokupy ted mi nedošla ani pořádná mrcha 3dny špinění a mrcha odešla aniž by přišla ..to neni dobré ..
11. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem děsnej labil ,ale to už víte takže na mě takhle působí každá nevyrovnanost ,ted mám třeba furt pocit ,že potřebuju pomačkat a uklidnit ,že to bude dobré ..a vladís řekl ,,počkej až se vysprchuju ,,já nechci píchat ,já chtěla pochovat ... :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: chlapi v tom neviděj rozdíl, stejně se od pochovaní dostanete k píchaní :grinning:
11. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa a dobrou nocku všem ..i vašim bejbátkům i morčatům a hadům a yorkům :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu no to ne jsem si natřela ksicht francovkou páč od těch každodenních makeupů mám drštku jak v pubertě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak aspon mu budeš vonět :grinning:
11. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo chlapi a mazlení :grinning: :grinning: jak píše Dadoušek,stejně pak mazlej jek cecky a spodek :grinning: maj to nějak jinka než my. :confused: jdu dočumět seriálek :wink:
11. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jste měly obě pravdu nepomohlo ani moje vysvětlování ,tak proběhl aspon ruční sex... :confounded: ruka mě bolí ještě dneska ..sakra ..ted jsem, se natřela opět francovkovým parfémem a jdu pro rohlíky .. :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: jo to je dost no vím :grinning: zas jdu zachvilku do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni teda co je to z jednání :angry: jsou zralý jim dát pořádně po tlamě :angry: ale jsi od tama pryč tak se na to vyprdni :wink: teda po té francovce musíš krásně vonět :grinning:
Tak se tu všichni opatrujte a mějte se krásně :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají ..jo to bylo pro začátek a ted už nikdo taková svině být nemůže .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsi furt v tý restauračce?
12. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,koukám,že je to tady fakt mrtvolov,těhule utíkaj jinam :cry: :cry: jsem ve smrti,z práce rovnou do města,šla jsem koupit něco sousedce,má narozky a teď jsem dorazila dom,jazyk a ž na podlaze,hlad jak somálec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leni jsi mě rozesmála,prej teď už nikdo taková svině být nemůže :grinning: :grinning: bacha ,nebo taky ještě větší.Buď ráda,že jsi doma,než se srát s lidma a za nic.co ruka už je ok? :wink:
12. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu koukat na ulici včera tam byla dobrá hláška jak bude lízat kastrol ,čekali jsme že jí vylíže pekáč :grinning: :grinning: :grinning: nějakej zbohatlík asi něco slaví ohnostroj jak bejk venku :confused: :confused: :confused:
12. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááák těhule utíkaj jinam :angry: s kym si tady mam jako pokecat :confused: když furt někde rejžujete :sweat_smile:
12. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no to bych se divila,že by v ulici někdo lízal pekáč :grinning: to by musel být jinej pořad :sunglasses: jsem si kapánek zdřímla,jsem jak pablb teď a ve 20hod,mám jít popřát tý sousedce,já tam snad upadnu hubou na koberec :stuck_out_tongue_closed_eyes: záda mě bolej,nohy,vaječníky píchaj jaklo kráva,tak nevím,že bych umírala :grinning:
12. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle brzy? :grinning:
12. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky dneska bolej záda ,víc než když jsem pracovala :grinning: :grinning: :grinning: jo a zítra 13 pátek ,nevylezu z bytu ani pro rohlík se svým štěstím mě ještě něco přejede :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole nestraš,já jdu makat a měla jsem mít volno v neděli,ale už mi naznačila,že to asi neklapne.No tak to jsem zvědavá,co se zítra přihodí :confused: Tak k sdousedce nejdu,se mi to hodí,stejně bych tam snad ani nedolezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak co ulice,bylo lízando?
12. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pěkně si doma povídej Dadoušku s Karlikem jo :angry: ty jsi tady naše :grinning:
12. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prej rejžujete :grinning: :grinning: co mám dělat abych nemusela :cry: :cry: :cry: já nechci,nebaví mě to,ale výpověď dát sama nemůžu,nedostala bych podporu a od nich se výpovědi nedočkám,to zas prej musej něco oni platit,to je začarovaný kruh.
12. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu hodit spršana,lítaj tady podezřele mouchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vyspršeno a jdu na bednu :sunglasses:
12. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočeny :wink: tak jsem došla z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zítra nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo Leni pořád restauračka :grinning:
Medu měla jsi vzít biolit a hned by byly fuč :grinning: mouchy :grinning:
No a stím mátkem 13ctého jsem taky zvědavá moc se těším do práce to bude střepů :grinning: tak pa jdu hajat ráno opět brzo budíček :frowning2: :wink:
12. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno ...sny hrůza ,záda mi bolí ..beztak došlo pečivo ,ale nejdu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak kozajdy mám nové čong uznal že v tom se chodit nedá ..jestli nás někdo pozoroval asi by koukal co děláme vladís mačkal vší silou podrážky ..
13. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak hcg je 600,9 ... :grinning: jooooooooooooo takový šutrák mi spadl ze srdce. :grinning:
13. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak gratulace velikánská
13. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky moc. :wink: Povede se Ti to taky. Mě se to všechno povedlo v době největších sraček ... (peníze,práce apod) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi velka gratulka, ale ja to věděla :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek