• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ježiš nadi tak to už jsem měla být dávno těhotná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leno no já taky,kdybych to brala takhle. :grinning: Ale teď to byl extrém. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadus děkujuuuu.. :dizzy_face: Já měla lepiky no. :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ..moc ti to přeju ..to se hory zatřásly určo ..
13. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně ty šutráky co mi z kalhot spadly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co na to ten tvůj?to se bude dneska oslavovat?
13. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
K je ve městě. Má lítání tak jsem mu to nechtěla volat. To by nebylo romantické. Pěkně mu skočím kolem krku až dojde domů. :slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš no to mi hnulo žlučí teď... :astonished: Téma zklamaná a bezradná... :fearful: Jak může být někdo takový? :astonished:
13. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jste tu? já jsem doma a vladís šel na chlastačku prej vánoční besídka ..mě chtěl asi nasrat ne? asi neví že umim číslice .. :rolling_eyes:
13. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem si koupila betlém keramickej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi a ta diskuze ,pak psala adminka ,že je to nějaká holka pod jiným nickem co už tady něco takového řešila ,asi nějakej psychouš a já si myslela jestli třeba nemá nějaký problémy a ono to bude asi z mozkem.. :rolling_eyes:
13. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,Nadi,gratuluji :slight_smile: Leni to oni chlastaj dopředu asi rozcvička a pak to vemou ještě jednou fakt před vánocema :grinning: Dáji,to bude dnes střepů :grinning: to je hrozný a den je v prdeli :angry:
13. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co je s tou Blaženkou naší smutnou?
13. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus já tu jsem jenom čumim na youtube a půl hodiny jsem študovala jak se tam přihlásit abych mohla napsat komentář :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak medu koupili jsme super baterii pákovou a zjistili jsme že je hezká,ale tak krátká že už nenatočíme ani kýbl ,no ale zase nebude překážet,tak já nevim..
13. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady dřepim a ani nevim co se dělo v ulici jestli přeci jen místo kastrolu nelízal pan pešek pekáč paní miriam...
13. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si načla brambůrky aby se mi lépe smutnilo .. :grinning: :grinning: :grinning: pak mám zhubnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já zase žeru toffifee :angry: mi to vytahá zuby asi :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tofíci to je jako karamelky ..dobrý vytahovačky plomb ,ale co žijem jenom jednou ...
13. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se za chvíli půjdu dívat na universální uklízečku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nebudeš vytírat no,když máš krátkou baterku v koupelně :grinning: hele,ale hlavně že je pěkná a vo,vo,vo to de ně? :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bud se vejdem spolu do vany a nebude mě tlačit packa do zad a jenom budu mít špunt v prd.. a nebo si vypíchnu voko ,ale budu v poho napouštět kýble tak nevim :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: u nas vždycky sedí na špuntu dadouš :grinning: ale to už je davno, se tam dva ted nevejdem :grinning:
medu tofife mam taky lád :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lepší když tě nebude tlačit páčka do zad,ten špunt v prdeli přežiješ :grinning: hlavně,že bude pěkná koupelna :grinning: :grinning:
já taky Dadoušku tofifuju ládo :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted furt tlačím karamelovou milku :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k nám do vany se horko těžko vleze Karel sám, natož abych tam vlezla s nim. :grinning:
13. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ta je dobjotová :dizzy_face:
tak do vany s Romanem nejdu,hned by mě tam vojel :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrooozně by mě chtěl umejvat atd,no pro mě nic,takže se rychle sprchuju :grinning:
13. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunkoooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi přišly jedny botky a krypl poštak byl línej do schodu, tak jen hodil lístek do schranky a musela jsem na poštu, a prej dnes podate a zítra dodame :angry:
13. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu pošták by potřeboval nakopat prdel .. :rolling_eyes: u nás máme taky takové ochoty
13. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek