• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahojky Leni aby jsem ti pravdu řekla tak se o tom ani doma s manžou nebavím
17. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky poprvé vše říkala kdo se ptal ,ted nic neřikam a je to lepší ..už nemám potřebu se svěřovat ,pak se lidi ptaj a litujou a kdoví jak po straně pomlouvaj ,seru na všechny ..
17. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,nezlob te se ze vam sem lezu,ale znam blazenku a tak jsem jen chtela rict,ze lidi jsou hodne zli a sobecky,ale ty to nevzdavej a na lidi okolo sebe prd.....ja to taky nemela jednoduchy a okolo se me smali,ale ja to nevzdala a ted se to konecne povedlo....tak blzenko hlavu vzhuru a mysli pozitivne :wink: jsme vsichni s tebou....
17. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži kdybych tio měla vyprávět jak můj vztah s manželem stojí díky IVF za hovno tak bysme tu byly hodně dlouho ,včera řekl ,že se stejně nikdy nedočká .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko co bysme se zlobily? každej může přijít pokecat :wink: :grinning:
17. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bláži já se doma taky o tom nebavím s přítelem. Ani předtím. Jen to nejdůležitější kdy jsem mu řekla teď musíš se mnou a to bylo vše. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni souhlas. Já to taky s nikým neřeším. S rodičema jo. Ty jsou fajn a fandí nám. A ty 2 kámojdy taky,ale jinak nemám potřebu aby to někdo věděl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Coko souhlas!
17. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska venku svítí sluniíčko a mě je líp a čeká mě na chatě zase milion listí a tak jsem třeba dneska psychicky v poho a kdyby na mě kdosi zaútočil jsem schopná odpovědět m,ale jsou dny kdy se uzavřu do sebe a jen brečim a nejsem schopná ani myslet ..
17. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky jse hrozně moc hodný já jsem to teď podruhé nikomu neříkala ,došlo jim to.
17. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee leni se maš že vam svití puchejř, tady je vyloženě dušičkovy počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu stačilo že mi včera celý odpolko prřelo na kedlubnu ,při hrabání listí nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkar diky :wink: ja jen,ze to je opravdu tezky obdobi a jak pises taky jsem se rozvadela s manzelem jen kvuli IVF a jednu dobu jsme byli uplne odcizeny ale to je taky na dlouho :wink: ted jsem rada ja kto je......a verim,ze se to povede vsem....jen se musi verit
Dadu to jsme my horalky no. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jen čekám kdy začne padat hnus bílej. :confounded:
co ja bych dala za sluníčko, tady je furt hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
blaži zajděte si s manžou na 2bobule, se budeš celej film smat, a uvidíš jak se ti zlepší nalada :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži na někoho ty hormony tak zle nepůsobí ,ale já jsem taky jiná a každýmu to dojde .. a popravdě se toho novýho pokusu bojim ,zase od znova ..bolesti nejistota a výkyvy nálad .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
je slunicko.....tady je sice 15 stupnu,ale je pod mrakem :wink:
17. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu ses smála na bobulích? pokud je to jako jednička tak jsem se teda nesmála ničemu a ta herečka mě přímo pije krev
17. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš pravdu Leni ,na mě působí hrozně
17. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já naštěstí asi nijak nepozorovala změny v náladě. I přes ty koňský dávky. Jen teď jsem takovej ubulenec celkem. :sweat_smile: Jako nebrečím, ale mám takový ten pocit při něčem jen trochu smutným,že to mám na krajíčku. :sweat_smile:
nadi bydlíme obě uplně blbě :grinning:
sere mě od tý doby co jsem s ní viděla peklo s princeznou .. :rolling_eyes: má hnusnej vychlastanej hlas ..
Dadu njn.jsme si uměly vybrat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já zimu nesnáším a to všichni zimní kamarádi mi tak závidí. Lyžaři pražáci třeba.Ty musejí platit za draho ubytko,když si chtějí zajet zalyžovat a já jsem takováhle nešťastná z toho. :grinning:
17. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jednička stala za hovno, ale dvojka je fakt dobra
17. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme s vladísem na jakémsi sedánku s nějakým chlapem a lanařuil nás na nějakou práci ,jakože lákání lidí ..něco jako pojištování a tak ..třeští mi z toho hlávka ,toto pro mě neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky by jsem byla šťastnější kdyby bylo taplo a aspoň trochu teplo
dadu tak jo ..doufám ,že to bude dobrý...tak si počkáme na bobule 2...
17. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy si jede medu pro toho hafinku? za týden?
17. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi mam to uplně stejně, to říkam furt že se odstěhuju někam na jih :grinning:
leni ja tyhle lidi , co ti pomalu vlezou do bytu aby ti něco vnutili, uplně nesnaším, a nechapu jak to mužou dělat :angry:
17. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu na to asi musíš mít bunky a drzost ..já se něčemu v jeho výkladu zasmála a myslela jsem že mi urve hlavu ..zvýšil na mě hlas ,že asi nechápu co mi nabízím za šanci ... :confused: :confused: :confused: :confused: tý vole ..ten byl jedlej ..
17. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nebyla to firma,která se zabývá vším možným...Pojištěním,stavebkem apod a lanaří lidi,aby si sjednotili všechny tyhle věci přes jejich firmu na jednu platbu???? Na to mě furt lámal ten můj exšéf co na mě udělal levou s tou prací ted. Nejdřív mě vzal přímo do té firmy aniž by mi řekl kam jdeme,já mu řekla že ani náhodou to dělat nechci,že tenhle druh profese nesnáším a pak když na mě udělal tu levou tak si mě znova zavolal a zase mě začal do toho lámat. A že tu částku za školení zaplatí a tak. NESNASIM TO! :rolling_eyes:

Medunka si jede pro mimi psí 25. :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem na jihu a kolikrát máte lepší počasí vy v krakonošově :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek