• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
leni říkala že 25tyho si mužou pro ni jet ale neví jak bude mít volno :confused:
17. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky nemam rada zimu.......
17. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luxusně tady bylo o víkendu. To jsem šla jen frajersky v mikince na prochajdu. :slight_smile:
17. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to si jen myslíš leni, ono třeba na hoře na kopci je krasně ale tady v podkrkonoších to stojí za hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele tad tam hraje Krampol a toho teda ja jako herce moc nemusím, ale tady fakt bodoval :grinning:
17. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi je to jakýsi projekt ,kam máš shánět další lidi a nabízet jim výhodné nákupy a tak ,je to asi internetový hypermarket a,le zabývá se i pojištěním a já nevím čim vším ,kosmetika ..je to na bázi ,seženeš 3 a z nich máš provize ..
17. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kámen razu ten další člověk musí dát jako ty 2tis. na nějakou licencio ,asi že jsi členem ,no řikam já mám z toho hlavu jak pátrací balon.. a když jsem se ptala jakým způsobem se z toho platí daně nebo co ,tak na mě zařval jestli jsem z bernáku :confused: :confused: :confused:
17. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Leni je to jedna a ta samá verbeš! Já jsem byla úplně vytočená na šéfa že mě tam vzal! :angry: Je jasný, že kdyby mi to řekl předem,že mu to hodím na hlavu rovnou. Tyhle lidi mi jsou taaak nepříjemný! Jako O2.Věčně chodí po bytech otravovat. Třeba každé 2 měsíce tu otravují. A ve městě jich je jak much.A jsou taaak vtíraví!!!Ale už jim to radnice zakázala.Lidi si stěžovali,že je pořád otravují. :rolling_eyes: Nechutná práce. To bych raději šla zametat.
:grinning: takovy letadlo leni vid :grinning:
jo nadi na to jsem koukala ve zpravach :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu přesně taky jsem mu to řekla že je to jako letadlo .. a on že v podstatě ano a začal to přirovnávat k armádě kde je jeden hlavní a má pod sebou lidi a pak začal o bohu že to je ten nejvyšší a to jsem ho zarazila .. :rolling_eyes:
17. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim zase hrabat ,slunce zalezlo ..achjo ..
17. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nahrabe si tam kačky jen ten hlavní, a ty lidi pod ním maj hlavu v pejru, pže ne a ne někoho zlanařit :grinning:
Leni tady v tý firmě měl každý zaplatit 2100 za nějaký trapný školení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A o to šlo. Nalákat lidi na to školení,aby vysolili těch 2100.
holky jak po vas chtěj prachy , tak to v žadnym případě nebrat, pže to je levarna :angry:
17. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu noo ten šampon co do té TV mluvil, to je největší idiot z těch všech!!!! :angry: Toho jsem tolikrát vyfuckovala. Nejdřív slušně, ale pak když Tě zastaví třeba 10x za den tak to pak máš už dost. A hlavně jak se snaží být milí,tak o to víc tě naserou. :angry:
17. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu no jasná. Jakmile někdo začal že něco mám zaplatit tak jsem brala zpátečku. Nevím, že jsou nějací pitomci co se na to chytí. :unamused:
17. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: u nas když někdo zazvoní, nějakej takovej typek, tak dadouš jen zvedne ruku směrem ke schodum a řekne VEN :grinning:
17. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už ani neotvíráme. Pošťačku slyšíme a návštěva se vždy ohlásí předem. Máme vypí... zvonek jako první a tak každý dement s letákama apod zvoní na nás. :confounded:
17. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo u nas se barak nezamyka, takže si dojdou až ke dveřím :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou to prostě pitomci vtíraví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejhorší je že budou ppořad :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni jim to zatrhnou.Tak jako těm na ulici.
17. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zmizeli aspon z těch ulic?
17. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo je klid. :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen aby nevymysleli jinejk zpusob jak otravovat lidi :grinning:
17. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani bych se nedivila. :unamused: Já furt nadávám bráchovi. :grinning: Ten dělá managera v call centru pro O2. A šéfuje lidem co volají a opruzují po telefonu. :grinning:
17. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ve finale ty to maš v rodině :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO to mě trefil šlak málem,když mi to bratr řekl. :grinning: Ale zas je pravda, že tihle opruzáci vydělávají pěkné peníze. :fearful:
17. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo když maj dobrou vyřídilku tak asi jo :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu chvilku na pohadku, davaj Martina Kabata :grinning:
17. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek