• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
to jsou věci :grinning: ale zas logicky, když ses na to zeptala tak ho asi napadlo že vam to nejde, jinak by ses na to neptala :grinning:
18. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky myslim,ze ty kartari se opatrne zeptaji a pak jen opakuji to co jsme jim rekli.....proste holky jestli chcete tak vam taky vylozim karty neni problem....... a zadarmo....... :grinning:
18. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu sem se ptala v létě 2009 a ptala jsem se na jednoho kluka a on mi přesně řekl ,že má depky a je to vrah a nebo sebe .. no tak já nevim.. :confused: :confused: :confused:
18. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo asi to jsou hodně vnímavy lidi :sweat_smile: no vidíš leni, čoko nabízí zadačo a ty jsi za to platila :grinning:
18. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám doma tarot a vykládala jsem si i sama .ale to se prej nemá .. :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni tak se dej na kartařku :sweat_smile: bude vejvar :grinning:
18. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm ,ale já nejsem vnímavá ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no možná se zase do toho dam ..ty píčovinky co mele ta brejlatá baba v telce a říká si věštkyně ,zvládnu taky :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,presne tak zaloz sekci kartarky a ja se hlasim jako prvni :grinning: a treba me neco uhadnes....ja ti teda o sobe nic nereknu :grinning:
18. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty mě příjdou že říkaj všem to samy :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny jakou myslis babu....neco me uteklo z telky :grinning: rada se priucim........
coko ale nevim ve kterým století to bude páč od leta jsem psala kámošce dopis .. :grinning: :grinning: :grinning:
čoko ja myslím že jsme tady na sebe vykecaly už tolik věcí :grinning:
18. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko nějaká baba na satelitu nevim na kterým programu mele lidem takový kraviny ,že jsem to musela vypnout ..
18. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni-to nevadi ja si pockam.....az me to vylozis.....
dadous prave proto se to bude leni dobre vykladat,protoze o nas porad nic nevi..... :grinning: :grinning:
holky mela bych se jit strojit,ale me se takkkkk nechce.... :grinning: namalovat si ksicht at trochu vypadam a lidi se me neleknout :grinning:
18. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko a kam jdeš?
18. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kam.....ven na prochazdu za chvilku prijede manzel z masirovani a ja musim bejt pripravena k odletu u dveri....a musime chodit kazdy den na prochazky :grinning: :grinning: at mam aspon nejaky pohyb
18. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jo tak si to tam pěkně užijte a dávej pozor na exkrementy :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo neboj ja se nedam a budu se opatrovat...... :grinning: :grinning: ale jeste tu nemam toho sveho kona...co jde semnou :wink:
18. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak kartářky nebrat,jsem byla a bach a předpověděla mi,že budu těhotná a jak mě vidí s tím pupíčkem teď na podzim :grinning: :grinning: :grinning: hahaha,tak pupíček mi roste,ale těhu to fakt není.Jo jak budu prej spokojená si držet ten pupíček :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medu ale moc se nesekla, na podzim budete mít psí mimi :grinning:
18. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a medu vyžranej pupík z cukroví vánočního ,tak holky zítra se jdu zeptat do kolbenky na práci ..
18. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni kolbenka je takova poslední štace, ale když nic jinyho není, tak se neda nic dělat :frowning2: dadouš šel taky do kolbenky, pže nic jinyho nezbejvalo :wink:
18. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych mohla jít dělat z fleku plačku na pohřby... :grinning:
18. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ja taky, ted koukam na novu na ten barak, a da se říct že od začatku bulím :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu já právě taky. :grinning: A to jsem začala už v 8 u Pošty por Tebe... :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na tu jsem radši nekoukala, to je hrozny jak jsem ted lítostiva :sweat_smile: ještě že dadouš není doma :grinning:
18. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu já svého taky nemám doma,tak můžu smrkat jak o život. :grinning: Konečně zas po x měsících šel s chlapama posedět.
Já teda byla lítostivá i předtím, ale teď mě rozbrečí i když dojde toaleťák. :grinning:
18. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale vy plačky :grinning: :grinning: :grinning: to já jsem zase napnutá jak struna u zoufalek :confused: tam to graduje,to jsou nerrrvy!!!Leni kolbenářko,to bude vstávačka kolem 5 :confused: :confused: :confused: a vo co go v kolbeně?co budeš vyrábět
18. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele já nejsem těhu a brečím furt a Roman už je nakaženej a slzí u filmu se mnou :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda jejda.Tak modráci mě ted dodělali. :grinning: Měli nejhezčí vítačku. :grinning:
18. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek