• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Hehe Meduš to máš fajn.Mě furt do toho Karel krafe. Ale když to je dojemný i pro něj tak mi nadává,že něco říkám. :grinning:
18. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my jsme s Romanem stejný citlivky :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ale taky mám kámoše co je horší jak holka. :grinning:
Ale ten je teplej no. :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem upekla takovou dobrou bábovku,ale byla jsem tak hladová a nedočkavá počkat až trochu vychladne a půjde vyklopit,že jsem jí tak rvala ven,až jsem jí přetrhla :angry: a zjistila jsem,že nemám ale fakt nemám žaludek,ta půlka co zůstala ve formě,tak prase jsem jí sežrala.je po reklamě,jdu čumět
18. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu tak takhle jsem se jednou napálila já a to že jsem sežrala buchtu ještě teplou a tak mě bolelo břicho,že už jsem to vícekrát neudělala. :grinning:

Ale když jsme u toho prasení tak jsem snědla 9 knedlíků k večeři se suproš segedýnem co jsem dělala. :grinning:
18. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně vypadli oranžáci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu se natáhnout k telce. Dnes tady straším celý den u PC. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou holky. :wink:
18. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tyhle dojáky vůbec nekoukám a na manželky bych čučela ráda ,ale dávaj to zmetci tak dlouho ... :rolling_eyes: medu v kolbeně je cosi na auta ,já už nevim ..vladís tady zase probírá vánoce ,že nebudou peníze a tak jsem nad tim začla uvažovat ,ted jsem si poslala na kooperativu žádost a prostě koukám kam se vrtnout a tim ,že jsme v posraným městečku tak s tou prací to je na hovno ..musim si rozmyslet jestli si po novým roce pošlu žádost o večerní studium ,sice jsem tady nechtěla ,ale to by vladís nic neřikal ,když je zadara jen učebnice platit,ted jen řiká a co ta práce ..mě už z toho jednou šmejkne ..
18. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu asi bys mi dávala lekce sprechtění :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,bycvh tio do ip napsala úkol a ty bys mi napsala vo co tam gou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako jazyky ,ty mi jdou tak leda do krku :grinning: :grinning: :grinning: a už to taky neni co bejvalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim chrápat ,to zas budou príma sny .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vim jak Ti je.Je to strašný pocit. Akort jestli jako já nemáš nic jak se říká "na prdeli" jako sicher pro tyhle případy. Naštěstí u nás Vánoce neřešíme. Přes zimu Karel maká 15-16 hodin k tomu přes hodinu dojíždí od pondělí do neděle,takže na nějaký juchání není chut.Max dáme večeři..někdy o půlnoci a jde se spát. Jestli vůbec bude tady a nevýjde mu to zrovna na ten týden co odjíždí pryč. Dárek jsme si dali už ted tak to neřešíme. Ale stejně je to pruda.Já mu musím pořád říkat každou chvilku o každé prd.Sice nikam nechodím a kupuju jen jídlo, ale stejně mi to sere. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Leni dám ti lekci,když budeš potřebovat :wink: Vánoce nemám ráda,od tý doby co vím,že nechodí Ježíšek :cry: No jo,ale dodržuju je,holky jdu spát,zítra ahoj
18. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
ja vanoce taky nemusim...jsem tady stejne sama,takze nejak to neresim a darky si nedavame,protoze si je davame pres rok porad,takze jediny na co se tesim je,ze si dam salatek s klobaskou... :grinning: :grinning:
a na dojacky nekoukam,protoze bulim taky a manzel se me pak hrozne smeje :grinning:
19. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holčičky moje ,tak včera se řešil ježíšek že budem po ježichu na suchu..takže dárky nebudou i tak se mamce musí něco dát a jídlo a tak ..no paráda ..jo a byla jsem ráno v kolbence dát přihlášku a životopis ,prej berou .. a já nevim jestli to chci jsme k tomu donucená ,chci si udělat kurz ,po novým roce dát přihlášku a pak jít makat a ne vše obráceně ..dopr ..
19. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jsem dneska v depresi :confused: :confused: :confused: :confused:
19. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkar ty a v depresi :sunglasses: to snad ne,takova vesela kopa jsi :sweat_smile:
19. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo já jsem uzlík nervů je vidět že mě neznáš :wink:
19. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to te neznam :wink: ale nepripadas me,ze by jsi byla uzlik nervu...... :wink:
19. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
já Vánoce slavila jakože slavila pouze když jsem ještě byla s našima. Mám malou ségru tak to bylo hezký díky ní.Ale už 3 Vánoce jsem neslavila.Raději jsem šla vždy do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni víš co,můžeš nastoupit abys měla nějaké kačky,ale hledat můžeš dál. 3 měsíce co je zkušebka můžeš odejít na minutu.Tak si s tím nedělej hlavu.
19. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, jo leni automobilovej prumysl ted frčí :grinning:
nadi modrejm fandím už od začatku :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu jojo taky to tak vidím. A nebo možná Robert. Bude to už napínavý. Ale červenejm to teda nepřeju moc. :fearful: Bude to na sto pro boj modrý a šedivý. Protože se spolu kamarádí tak je jasný,že se neoznačí.A nebo to už pak bude strategie.
19. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si zas trošku poležela :sweat_smile: akorat se mi přestava líbit, jak to v tom baraku zařizujou, barvy nic moc, ta šeda mi připada divna, a ty světla jsou šíleny, jediny vypínače a zasuvky se mi líbej
19. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu no ono je to tím,že to vybírá vždy nějaký jiný pár. Tudíž to není zcelené jak má každý jiný vkus. To jim trochu nedošlo asi v produkci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě se jako celkově nelíbí ten barák. Uvidíme až bude komplet,ale nevím no. Jako mít ho tak joo no pobydlela bych si v něm,ale kdybych si měla vybrat tak takhle vypadat nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bude to pěkna slatanina :grinning:
19. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si kuř. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau ženy,
tak si představte copak na mě dnes vykouklo v práci z koše :astonished: :astonished: :astonished: umělá 3,14ča!!!!!to byl ale hnus velebnosti,nějakej dobytek si tam udělal dobře a vrhnul ji pak do koše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale maj to teda vymakaný,no ale asi to nebylo ono,když jí vojel a odhodil :grinning: :grinning: :grinning: co najdu příště?nafukovačku?
19. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to vyhodil jo? :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo debil,napral jí do koše :grinning: :grinning: :grinning: ty vole ten letěl rychle z ruky a ta co dělala se mnou se málem pochcala smíchy
19. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si ted taky malem cvrkla do pradla :grinning: :grinning: nooo a prachy tam nikdo nevyhodí vid :sweat_smile:
19. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
idiot,zaskotačil si tam s ní a pak jde pilotovat letadlo :grinning: :grinning: to je sebranka v těch letadlech,Lenka měla letušku s holubem u nosu a já pilota co píchal umělou,nechutnou 3,14ču
19. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek