IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
18. lis 2009

to jsou věci 😀 ale zas logicky, když ses na to zeptala tak ho asi napadlo že vam to nejde, jinak by ses na to neptala 😀

coko.joko
18. lis 2009

ja si taky myslim,ze ty kartari se opatrne zeptaji a pak jen opakuji to co jsme jim rekli.....proste holky jestli chcete tak vam taky vylozim karty neni problem....... a zadarmo....... 😀

lenkacar
18. lis 2009

dadu sem se ptala v létě 2009 a ptala jsem se na jednoho kluka a on mi přesně řekl ,že má depky a je to vrah a nebo sebe .. no tak já nevim.. 😕 😕 😕

dadous
18. lis 2009

jo asi to jsou hodně vnímavy lidi 😅 no vidíš leni, čoko nabízí zadačo a ty jsi za to platila 😀

lenkacar
18. lis 2009

já mám doma tarot a vykládala jsem si i sama .ale to se prej nemá .. 😀 😀 😀

dadous
18. lis 2009

no leni tak se dej na kartařku 😅 bude vejvar 😀

lenkacar
18. lis 2009

hm ,ale já nejsem vnímavá ... 😝 😝 😝 no možná se zase do toho dam ..ty píčovinky co mele ta brejlatá baba v telce a říká si věštkyně ,zvládnu taky 😀 😀 😀

coko.joko
18. lis 2009

leni,presne tak zaloz sekci kartarky a ja se hlasim jako prvni 😀 a treba me neco uhadnes....ja ti teda o sobe nic nereknu 😀

dadous
18. lis 2009

jo ty mě příjdou že říkaj všem to samy 😀 😀

coko.joko
18. lis 2009

leny jakou myslis babu....neco me uteklo z telky 😀 rada se priucim........

lenkacar
18. lis 2009

coko ale nevim ve kterým století to bude páč od leta jsem psala kámošce dopis .. 😀 😀 😀

dadous
18. lis 2009

čoko ja myslím že jsme tady na sebe vykecaly už tolik věcí 😀

lenkacar
18. lis 2009

coko nějaká baba na satelitu nevim na kterým programu mele lidem takový kraviny ,že jsem to musela vypnout ..

coko.joko
18. lis 2009

leni-to nevadi ja si pockam.....az me to vylozis.....
dadous prave proto se to bude leni dobre vykladat,protoze o nas porad nic nevi..... 😀 😀
holky mela bych se jit strojit,ale me se takkkkk nechce.... 😀 namalovat si ksicht at trochu vypadam a lidi se me neleknout 😀

lenkacar
18. lis 2009

coko a kam jdeš?

coko.joko
18. lis 2009

no kam.....ven na prochazdu za chvilku prijede manzel z masirovani a ja musim bejt pripravena k odletu u dveri....a musime chodit kazdy den na prochazky 😀 😀 at mam aspon nejaky pohyb

lenkacar
18. lis 2009

jo tak to jo tak si to tam pěkně užijte a dávej pozor na exkrementy 😀 😀 😀

coko.joko
18. lis 2009

jo neboj ja se nedam a budu se opatrovat...... 😀 😀 ale jeste tu nemam toho sveho kona...co jde semnou 😉

meduna
autor
18. lis 2009

Ahoj holky,tak kartářky nebrat,jsem byla a bach a předpověděla mi,že budu těhotná a jak mě vidí s tím pupíčkem teď na podzim 😀 😀 😀 hahaha,tak pupíček mi roste,ale těhu to fakt není.Jo jak budu prej spokojená si držet ten pupíček 😀 😀

dadous
18. lis 2009

ahoj medu ale moc se nesekla, na podzim budete mít psí mimi 😀

lenkacar
18. lis 2009

a medu vyžranej pupík z cukroví vánočního ,tak holky zítra se jdu zeptat do kolbenky na práci ..

dadous
18. lis 2009

no leni kolbenka je takova poslední štace, ale když nic jinyho není, tak se neda nic dělat ☹ dadouš šel taky do kolbenky, pže nic jinyho nezbejvalo 😉

nadis.h
18. lis 2009

Já bych mohla jít dělat z fleku plačku na pohřby... 😀

dadous
18. lis 2009

nadi ja taky, ted koukam na novu na ten barak, a da se říct že od začatku bulím 😅

nadis.h
18. lis 2009

Dadu já právě taky. 😀 A to jsem začala už v 8 u Pošty por Tebe... 😅

dadous
18. lis 2009

no tak na tu jsem radši nekoukala, to je hrozny jak jsem ted lítostiva 😅 ještě že dadouš není doma 😀

nadis.h
18. lis 2009

Dadu já svého taky nemám doma,tak můžu smrkat jak o život. 😀 Konečně zas po x měsících šel s chlapama posedět.
Já teda byla lítostivá i předtím, ale teď mě rozbrečí i když dojde toaleťák. 😀

meduna
autor
18. lis 2009

ale vy plačky 😀 😀 😀 to já jsem zase napnutá jak struna u zoufalek 😕 tam to graduje,to jsou nerrrvy!!!Leni kolbenářko,to bude vstávačka kolem 5 😕 😕 😕 a vo co go v kolbeně?co budeš vyrábět

meduna
autor
18. lis 2009

hele já nejsem těhu a brečím furt a Roman už je nakaženej a slzí u filmu se mnou 😀 😀

nadis.h
18. lis 2009

jejda jejda.Tak modráci mě ted dodělali. 😀 Měli nejhezčí vítačku. 😀